Erken boşalma ve ileride yaşayacaklarım hakkında birkaç soru?

Merhaba arkadaşlar aldığım duşların yanı sıra banyo yaparken doğal olarak masturbasyon yaparım lakin ilk yaptığım zaman sıvı sabunla 1 dk içinde boşalıyorum. Aradan birkaç dk geçip tekrar başladığımda ise 5-10dk'da boşalıyorum.. 26 yaşındayım ve kendimi eşime saklamak için hiç kimse ile birlikte olmadım evlenene kadar da düşünmüyorum. iPadime p*rno açıp banyoda bir köşeye koyup masturbasyon yaparım.. Aynı banyo esnasında 2-3 kez boşalırım ancak ilki dediğim gibi bir dk. içinde epey tazzikli geliyor..

Bu bir erken boşalma sorunu mudur?

Neler yapılmalıdır?

İlerde evleneceğim eşim bunu sorun yaparmı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• mastürbasyonla anlayamazsın bunu, işler ilişkide farklı oluyor. ben cinsel birleşmede mastürbasyondan dana geç boşalıyorum. düzenli bir cinsel hayatın olunca anlarsın erken boşalma olup olmadığını.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle anında boşalacak adamı koynuma almam. Elim ne güne duruyor derim. Yumuşamıyor da.

0|0
    0|1
  • herkes sallıyor bunun adı erken boşalma,şimdi bir dakkada geliyorsa evlendiğinde daha ön sevişmede boşalacaksın,bazen içine girmeden boşalacaksın,kontrol altına alman gerekir,çabuk boşalmaya şartlandırma kendini,şuan gençliğin verdiği avantajla hemen ikinciye hazırlanabiliyorsun ama yaşın 40 ı geçince bu kolay olmayacak

0|0
    0|1
    • nasıl kontrol aldına alabilirim ki?

• ilk seferde daha sonrakilere göre daha kısa sürede boşalman normal, genelde öyle oluyor zaten ama 1 dakika biraz kısa bir süre. ilişki sırasında muhtemelen ilki 1 dakikayı bile bulmayacaktır olayın heyecanıyla. fakat bu bir erken boşalmamı kısmına yanıtım yok. sen yine de kendini kontrol etmeyi dene ve o süreyi uzatmaya çalış. başka şeyler düşün mesela.

eşinin sorun yapıp yapmayacağı o kişiye bağlı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olur.2-3 kez patlatmak ne demek.kendimi eşime saklıyorum ne demek,şimdi karşına biri çıksa,1 ay takılsanız aşk,meşk hayır mı diycen,kendimi eşimemi saklıyorum diycen,evlenmeden olmazmı diycen yani.duş alıp banyo yaparken "doğal olarak patlatıyorum" nedemek.ben doğal değilmiyim yani şimdi.evlenmen lazım senin çok acil.rahat ol,doğal ol

0|1
    0|0
    • Evet kesinlikle olmaz diyeceğim... Bu benim tercihim zina yapmak yerine helalimle yapmak istiyorum...

• Fazla kurcalama.

0|0
    0|0
  • abi 2 ay hiç mast yapma antibiyotik ilaçlar flan kullan protein al bol bol spor yap allahın izni ile düzelirsin

0|0
    0|0
  • ilkinin o şkil gelmesi normal korkma aradan bir hafta geçip cinsel ilişkiye girincede erken boşalırsın düzenli bir cinsel hayatın olursa boşalmaların normale girer

0|0
    0|0
  • cok şanslı hissediyorum kendimi ama partneerlerim o kadar şanlı değil öyle diyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...