Öpüşme ve vajinada yanma tarzı bir şey?

Arkadaşlar ben bundan tam 100. gün önce eski sevgilim ile sadece öpüştüm uzun süren bir öpüşme idi. Takıntılı biri oldugum için aradan 100 gün geçti ben hiv testi oldum sonuc negatif geldi. Yani sorun yok. Fakat şimdi sanki idrar deliği mi desem vajina mı desem dudak kısımları mı desem tam bilemiyorum odak noktayı ama biraz yanma gibi bir his oluyor. SoRum şu : öpüşme ile kapılacak cinsel yolla bulaşan hastalıklardan neler var bilginiz var mı? Kendime naçizane bir teşhis koyacağım da galiba :(( Teşekkürler..

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• mantardır yaa ne abarttın.
    git bir krem verir doktor bitti gitti ya da enfeksiyon vardır idrar yollarında bunu yaşamayan kadın yoktur neredeyse.

1|0
    0|0
    • Ah canım galiba ben çok takıntılıyım. Haklısın. Peki

Erkekler Ne Diyor 21

• Hepatit b yani sarilik opusme ile gecebilir. Muhtemelen iltihap kapmissindir antibiyotik kullan gecer

1|0
    0|0
    • Hepatit b testi de yaptırdım zaten o öpüşmeden sonra. Meğer aşısını yaptırmışım koruyuculuğum çıktı bağışıklık kazanmışım yani sorun yok bana hiçbir zaman bulaşmazmış bu yüzden hepatit b. Ama hiv den korkuyorum. 100. gün test yaptırdım hiv çıkmadı ama sonradan çıkar diye endişe ediyorum Birdaha da kimse ile öpüşmem bile ya

• Kazanilmis hakkiniz var. Bir bakima iyi oldu sizin icin. Muhtemelen formasyon alip baska bolum ogretmeni olma imkani vereceklerdir

• Aynen öyleymiş
      Sınıf Öğretmeni olma imkanımz varmış. Neyse sağlık olsun

• Eğer diş eti kanaması ya da ağızda yara yoksa öpüşme ile hiv bulaşması olasılığı tıpta 1milyonda birdir.

1|0
    0|0
  • lan çıplak ayak gezip üşütmüşün şapşik ondan olur o idrar yolları yanar :D :D

1|0
    0|0
    • Ya istemsiz güldüm :) Hiv falan kapmamışımdır değil mi? Test oldum ama 100. gün oldum Hiv 180. günde çıkar testte diyorlar. Ay bilmiyorum korkuyorum

• yok be hiv olsa belli olurdu :D üşütmüşün işte şapşi çıplak ayakla gezme güven bana

• öpüşme cinsellikmi oluyormuş lan :S

1|0
    0|0
    • İşte benim için cinselliğe kaçıyor Öpüşmek :( sonucta dudak dudağa ve derin uzun bir öpüşme olunca.. ne bulaşmış olabilir? Hiv testi yaptırdım negatif. Acaba bel soğukluğu tarzı birşey kaptm mı

• bu kadar pipirikli olma yavru :D

• Opusmeyle bulasmaz yaa 😀

1|0
    0|0
  • ayaklarını üşütmüşsün

1|0
    0|0
  • Psikolojik bu

1|0
    0|0
  • Öpüşnasmus hastaligi, cok tehlikeli

0|0
    0|0
  • Ben de bilemedim dudak mi delik mi deri mi bağırsak mi böbrek mi

0|0
    0|0
  • İdrar yolla tahlil edelim

0|0
    0|0
    • İdrar yolu enfeksiyonu falan mı diyorsunuz?

• Hamılesın

0|0
    0|0
  • korkuya kapılma

0|0
    0|0
  • Sen kesin zombi virüsü kapmışsın

0|0
    0|0
  • sen vampirlemi öpüştün kızım.

0|0
    0|0
  • zırcahil falan mısın sen delirdin mi ya da.

0|0
    0|0
  • Girio ve türleri kızamık su çiçeği olabilir hehe

0|0
    0|0
  • He opusunce hamilede kaliyon bir yuru git

0|0
    0|0
  • Doktora niye gitmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Şizofrensin niye o kadar araştırıyorsunki

0|0
    0|0
  • Aradan 100 gün gecm8s çetele mu tutuyorsun? Yok bacım yok sen hamilesin hemde 100 günlük :)

1|0
    0|0
  • Ne kızsın be o kadar hastalık hastası olma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aman Yarabbi😁 HIV virüsü ile öpüşmek ne alaka? :D Cincel yolla bulaşan virüs onlar. Yani genital organlardan geçer geçerse. Sen takıntılısın büyük ihtimalle. Psikolojik olarak oluşmuş olabilirler.

1|0
    0|0
  • Mantardır. Ben teşhisi koydum.

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon oluşmuş olabilir yahut mantar belirtisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...