Lütfen yardım edin!! Siz olsanız n'apardınız?

Kısaca anlatmaya çalışıcam . Ben yaklaşık 3 senedir çeşitli psikolojik problemler yaşadım. Aşırı dozda ilaç alarak gayet de mutlu bir günümde intihar ettim. Sonra kendi kişiliğimin dışında davranışlar göstermeye başladım. Sevdiğim insanları tersliyordum, aşırı özgüven gelmişti alkolden nefret etmeme rağmen ona bile merak sardım. Sonrasında da bekareti kaybetme durumu gerçekleşti malesef. Davranışlarımı kontrol edemiyor, kendimi tanuyamıyordum. Üni okumama rağmen sokak serserileriyle yanında bile durmiycağım kişilerle birliktelikler yaşıyordum. Sonrasında sürekli mide bulantısı. ahlaka nöbetleri vs.. sonra ilaçlar beni cesaretlendiriyor diye düşünüp nörolojinin verdiği ilaçları da bıraktım.mantıklı düşünemiyordum kısaca hareketlerim konuşmalarını başkası gibiydi. Sonra balkondan atlamaya kalktım yaşadıklarım çok ağır geliyordu. Sonunda Psikiyatri kliniğine yattım meğer tüm bunlar ciddi bir hastalığın ürünüymüş.Şimdi iyiyim ama vegliare hastalığın bana kaybettirdiklerine üzülüyorum ve açıkçası gelecekle ilgili hayalim yok okul dışında. bir erkeğin bu yaşadıklarıma anlayış gösterecğini sanmıyorum ve özsaygımda azalma oldu 21 değil 41 yaşında gibiyim. Birinin beni seveceğini ve anlayış göstereceğini sanmıyorum. Ömür boyu ilaç kullanıcam hastalığım ilerlemiş çünkü. Siz né düşünüyorsunuz né yapmalıyım. Bunları konuşacak arkadaşım yok o yüzden soruyorum. Lütfen dalga falan geçmeyin. Siz benim yerimde olsanız kızlık zarı ameliyatı mı olurdunuz napardınız ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Psikiyatri desteği bir yere kadardır. Kişi kendi psikologu olmadığı müddetçe, dünyanın en iyi doktorları bile bir yerden sonra faydalı olamaz.

Geç(miş) iki manalı bir kelime. Geçen, ve geç kalınan manasında olan bir şey. İki manada da geri getirme durumu söz konusu değil. O zaman Gel(ecek) için konuşmak gerek. " Zararın neresinden dönersen kârdır." demişler. Evet zararın neresinden dönülse kârdır. Ancak belirttiğin ameliyat gibi duurmlar saçmalıktan ibaret şeylerdir. Netice de karşındakini kandırırsın da kendini nasıl kandıracaksın. Eğer ciddi anlamda " Ben hatalarımdan dolayı pişmanım " diyebiliyorsan, bunu kaldıramayacak kişide problem var demektir. Yani affeden Allah olduktan sonra kula ne düşebilir ki...

0|0
    0|0
    • Oncelikle klinikte yatmak Bana cok causali oldu cunku davranslarin nedenlerini cozumledim Psikiyatristler sayesinde. Ben bunlari hatadan stai donemi olarak goruyorum ama 5 para Ermes insanlara arkamdan laf ettrmekte beni uzuyor su an cunku onlar beni o halmdeki biri gibi taniyorlar...

• İnsanın çevresini değiştirmesi ve kendini düzeltmesi kişinin kendisine bağlıdır. Bazı hatalar vardır ki kişinin kendine olan zararıdır. Dolayısı ile bunu halka arz edip, " Ben bu hatamdan döndüm, delilim şudur " demenin anlamı olmadığı gibi, bu ancak hatanın reklamı olur. Umumu ilgilendiren hatalarda da ise tam tersi yapılır. Bu ikisi arasındaki tercih kişinin kendindedir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşadıkların zor şeyler ama daha fazla geçmişi düşünme artık ileriye bak önünde kacaman bir hayat var seni olduğun gibi sevebilecek insan mutlaka çıkacaktır karşına ona karşı dürüst ol seni seven zarın için sevmesin seni sen olduğun için sevsin dilerim bundan sonra herşey gönlünce olsun ne zaman dertleşmek istersen beklerim

0|0
    0|0
    • Tsk ederim ama Tr sartlari iste nasi olur bilmiyorum dogrusu. Sagol yine def

• cok üzüldüm bende 2 aydır antidepresan kullanıyorum kendini frenlemeye calış biraz cok cok cok geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
    • Cok tsk ederim arti frenleyecek durum yok o acidan rahatim sagolasin mantikli dusunebiliyorum.

• hmm ben olurdum.. hiç yapmamış gibi sevgilimle birlikte olurdum. evlendikten sonra da yavaş yavaş açıklardım... ülkemizde bu duruma anlayış göstericek bissürü erkek var emin ol... hem zaten kaç tane erkek bakirki günümüzde ? bu kadar genelev varken

0|0
    0|0
    • Ben pek yalan soyleyemiyorum normal halimde. Bi de sevdgm birini kandirmak istemem ama bunlari da Herkes anlayamaz Anlasa da kaldiramayabilir.

• hmm o zaman herşey zamana bırak derim. bence senin şuanki en büyük ilacın bu..

• kızlık nasıl gıttı pekı kardes sırf hastalıktan dolayı mı yaı hersey sakı bırazda se ıstemıssın ama hastalıgı bahane edıyormussun gıbı geldı de bana

0|0
    0|0
    • Soyle oldu anlatayim . Bana asiri cesaret geldi o donem dunyayi bile fethederim gibi bir duyguydu.Normalde oyle degilimdir. Kendi kisiliginin disina cikiyorsyn yani. Sifr cinsel anlamda degil her yonden abartiya Kacmak

Hic yapmadigin seyleri yapiyorsun. Gercekten hic alakan olmayan kisilerle iletisimin basliyor

Sonra birden bu yonde nuksetmis. Ben bunun hastalik oldugunu klinikte ogrendim zaten. Yani bu bozuklugun sonucu. Ben de vucud Boyle mi istiyor ben kadar miyim diye deliriyordum dusunp

• ya karsına cıkan ınsan bu durumu kabullenıp sevıp sayar mı bılemem ama ALLAH ın tövbe kapısı her zmaan acıktır kardes yeterkı tövbende samımı ıcten ve dogru ol.. karsına cıkan ınsanlara baglı bu durumu kabullenıp senle bırlıkte olmak ne desem yalan olur yanı..

• oldugu gibi davran boşver ameliyata gerek yok seninle arkadaş olabilirim istersen bana güvenebilirsin

0|0
    1|0
    • Su an o tarz durumlar yok zaten normal halime dondum ama kendimi rezil ettim ve gelecege dair plan yapamuyorum. Cunku normalde oyle birisi degildim. 2 ay hastanede yattim, duzenli uyku ve ilaclar ama tr bekaretin ne kadar onemli oldugu ortadayken bu Yuku tasiyamiyorum

• Bilmiyorum ben yalan soylerken bile belli ederim normalde Saglikli olmayi ve bu igrenclikleri yasamamayi dilerdim. Kendimi astuzia Pushkin twcavyzunw ugrams gibi hissediyorum bu bir kiz icin cok zor.

• neyse olan olmus artık bembeyaz bir sayfa ac hayatında bir daha boyle bir hata yapmamaya calıs

Kızlar Ne Diyor 2

• allah ıslah etsin

1|0
    0|0
    • Sen yanlis anladin durumu, yorumunu ciddiye almiyorum. Hassas bir konu Lutfen.

• sorunun cevabını çok yanlış bir yerde arıyorsun belirteyim baştan. niye ameliyat olacaksın evlenecek misin ki yakın zamanda?

0|0
    0|0
    • Bunlari konusacak fikir edinecek cesaretim yok normalde. Dediklerinizi hemen gidip uygulamiycam zaten kim n� dusunuyorum bilmek istedim. Hayir oyle bir durum yok Benden hoslananlara bile cevap veremiyorum ben pek flortoz biri degilimdir, evlilikte soz konusu degil. Amac fikir edinmek

Yükleniyor...