Mutsuzum hem de çok :(

Bugün saçımı kestirdim. Tam anlamıyla iğrenç oldu. Erkeğe benzedim. Kendimi asi bir lezbiyen gibi hissediyorum. Zaten iriyim de, tam bodyguard olucak bir tipim var. Hayattan bezdim artık, fazla kilolarım da var. Zayıflamak, 1-2 günlüğüne bile olsa güzel olmak istiyorum. Yok mudur bir yolu?

Güncellemeler:
Saçımı 3'e 5'e falan vurduracağım bundan daha kötüsü olamaz herhalde.

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Sıkma tatlı canını.Yediklerine dikkat et spor yap.Saç uzatmak için bakım kürlerini yap her şey daha güzel olur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hangi taraf daha yakınsa o yöne gidicen zayıflayamazsan bodybuilding yaparsın kaslı bir erkek olursun bütün kızlar sana hasta olur <3

1|0
    0|0
    • Şu iğrenç ruh halimle bile güldüm.

• :D gülmemek elden değil kb :D ya badem üzüleceksiniz neden kesiyorsusnuz bu saçınızı onu anlamıyorum :) her sabah ezanından sonra 1 saat koşu yap bir haftaya kalmaz fidan gibi olursun

0|0
    0|0
  • Boğazını tutarsan niye zayıflamayasın. Sakım 3 e vurdurma. Kaynak ile saçları halledebilirsin.

0|0
    0|0
  • dicegimi sakın yanlıs anlama. kendini seksi göstericek kıyafet giy. bakısların sana donmesi senn bayan oldugunu seksi olduugun hissettririr

0|0
    0|0
  • Kısa saclı hatunlara bayılırım :)

0|0
    0|0
  • saçına badem yağı sür.olmadı postiş tak

0|0
    0|0
  • belkide lezsindir utanma söyle

0|0
    0|0
  • benimle evlenirsen hayattan bezmene gerek kalmaz yengeç burcuyum ; )

0|0
    0|0
  • boy ? kilo ?

0|0
    0|0
    • 166 boy 71 kilo.

• Deniyorum ama kolay değil...

• yemeyeceksın ıste salataya balığa dayan bol yuruyus bol sex.bol hareket durma yerınde

• kısa sac ııdr be hacım

0|0
    0|0
  • :))) zorr azim etmelisin bir günlüğüne olmzz

0|0
    0|0
  • her sabah gübre koy saçına iyice sula

0|0
    0|0
    • Depresyondayım unutuldum gübreyi unuttum

• güzelsin be işte ne diye cırkınım trıplerıne gırıyorsun kı sankı ay lav youu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üzülme bak bende zayıflıktan sikayetciyim yaramıyor yediklerim:) bide sırığım :D kimse kusursuz degil zayiflamak emin ol kilo alamayanlar icin almaya calısmaktan daha kolay. yediklerine dikkat et spor yap ve daha bir suru yontem var sen vermeyi kafana koy yeter ki. kilolarını sac kısalıgını dert etme kısa saclar icin cok guzel modeller var erkek gibi kısada olsa bir ton model var netten arastir. en onemliside kıyafetlerinle şık ol ha şık olmak demekte illa tak takıstır demek degil ne tarzdaysan her zaman yeni gibi pırıl pırıl olsun kıyafetlerin yuzunde hafif makyaj olsun her zaman guzel kok bakımlı ol bu sekilde kusurlarını geri planda bırakırsın cok fazla büyütme

0|0
    0|0
  • hayır sakın kestirme makyajla takılarla falan durumu kurtarırsın bodyguard gibi durmaz merak etme. kiloların için bişey diyemem ama tatlıyı ve abur cuburu kesmeni tavsiye ederim ve kolayı :D ben zayıfım ama bendede selülit var 2günde bir hamburger menü yemekten :D ben bunları yemeyi kesicem bakalım nolucak

0|0
    0|0
    • Kola, asitli içecekler tercih etmiyorum, çayımı şekersiz falan içiyorum ama hamur işlerine dayanamıyorum ki. Bazen can sıkıntısından yiyorum.

• o alışkanlık çok kötü sıkıldıkça sakız at ağzına bence illa bişeyler yeme..

• haklısın. Karar verdim yarın koşuya başlıyorum. 15 dakika da olsa her gün yapmaya dikkat edeceğim.

• Herkes geçer o dönemden. Metin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...