Evli erkekler özellikle cevap verebilir mi?

Doğum yapan kadınların vajinası değişiyor mu?
Birde doğum yaptıktan sonra göğüslerinden çok birikmişse süt akıyor ilişki sırasında hiç emdiniz mi?

0|0
7|48

En İyi Erkek Görüşü

• Rahim dediğimiz hazne yapi olarak doğuma entegredir çok gebelik yaşayan bayanlarda bazı sağlık sıkıntıları olabilir
    Vajina kasları doğum esnasında bebek rahat çıksın diye aşırı esneklik gösterir doğumdan bir süre sonra normale döner ancak eski formunu alması zaman alır yüzde yüz aynı formda olmasını beklemeyiniz çok doğum yapanlar özellikle eski formunu zor alır
    Hormonlar doğum nedeniyle süt üretir göğüslerde oluşan aşırı sutlenme iliski sirasinda emilmez sağma yöntemi uygulanarak dışarı bosaltilir ancak cinsel ilişki esnasında kadının göğüslerinin opulup emilip yalanmasi haz verici olabilir

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğurunca söylerim bir kaç ay bekle değişse de umrumda değil paşama sağ salim kavuşayım yeter

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Değişme olmuyor, doğumdan sonra toparlar. Süt konusunu bilemicem.. Emziren kadınla birlikte olmadım..

0|0
    0|0
  • Normal doğumsa değişiyor tabii biraz. Ama kafaya takılacak bir şey değil
    Bu sebeple sezeryana yönelen beyinzler var. Tıbben mümkünse çocuk normal doğmalı

0|0
    0|0
  • evli değilim ama sağlık bilgim var evet duruma bağlı olarak mutlaka eskiye göre bir değişme oluyor bu bir gerçek...

0|0
    0|0
  • doğum yapan kadınların vajinası doğum yapmadan önce ki hallerine göre değişiklik gösterir.
    birbirinden alakasız sorular sormuşsun ama neyse.
    emersin, silersin.

0|0
    0|0
  • Bunu niye merak ettin

0|0
    0|0
  • Ne kadar mide bulandırıcı iğrenç bir soru evliliğin , kadın erkek ilişkilerinin bütün iğrençliklerini bu sitede gördüm ben ki 12 sene evli kalmış biriyim

0|1
    0|0
    • Bu ne demek oluyor simdi? :) bu igrençlik dediklerin senin evlilik hayatindaa yok muydu?

• neyse kardes hadi sen yoluna soran arkadasim bizde fazla ustune gitmeyek ;) hadi kal saglicakla ahlak hocasi temiz arkadas Oktay Saraç

• hayır değişmez.. yani çok bir değişim olmaz.. süt çocuğun hakkı erkeğin değildir.. birikmişse çocuk emmesi lazım

1|0
    0|0
  • Seninkini emsinler insallah

0|0
    0|0
  • Değişir

0|0
    0|0
  • Normal doğum yapanların ki oluyormus

0|0
    0|0
  • Dogumdan sonra genişliyor biraz

0|0
    0|0
  • Vajina genisliyor bayagi. Kucuk penisliler bayagi bir sikinti yasiyor. Hem kendi adina hemde karsi taraf adina bir tatminsizlik olabiliyor. Bazilari sirf bu yuzden kurtaji tercih edebiliyor

0|0
    0|0
  • Normal doğum yapanların ki genişliyor toparlanması zaman alıyor

0|0
    0|0
  • Evet emdim. ve çok değişim olmuyor.

0|0
    0|0
  • Genisler tabiji evli olmaya ne gerwk var bunu bikmek icjn

0|0
    0|0
  • vajinada mutlaka ister istemeez değişim olur ama o süt çocuga aittir cocugun hakkı yenir mi ya

1|0
    0|0
  • Benim fikrim yok bu konuda 😁

0|0
    0|0
  • vajina da biraz esneme olabilir bu normal... süt hiç emmedim :)

0|0
    0|0
  • Evett değişiyor sarkık oluyormuşşş

0|0
    0|0
  • Oha be Adamin midesini bulandırma süt emilirmi yaww bu arada vajina genişler İlaki

0|0
    0|0
  • Ozel gorusu niye kapattin

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0
  • Vajina biraz değişir açılır Ever sur emmedim an emmeyı seven cok kişi var

0|0
    0|0
  • Vajina değişir emmedim

0|0
    0|0
  • Sezeryan

0|0
    0|0
  • Genişliyor buda gec boşlma oluyor

0|0
    0|0
  • Evet vajina genişliyor ve göğüsler sarkiyor

0|0
    0|0
  • Genişlemesi
    Süt güzel degil

0|0
    0|0
  • Normal doğumda değişiyor

0|0
    0|0
  • Değişir ama öyle ahım şahım değişmez hafif bir değişim olur, buda ilişkiyi etkilemez. Bebeklerde çene kasları çok güçlü onların emdiği gibi büyükler ememez. Ben uğraştım okadr bir rgram emememedim. Ancak süt pompası ile olur, oda anan ağlar ütü çekerken. Bir süre sonra vazcayarsın, çekmekten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 6

• kesi atılıp dikiliyor ama sanırım eskisi gibi olmaz en azından görüntü itibariyle... işlev nasıl olur bilemiyorum çünkü daha doğuramadım :( süt amaaan midesi alıyosa baksın tadına :)

0|0
    0|0
    • Sütün tadı güzeldir bence

• @murattiii o modu yakalarsam... gecen birine or**** yazdım bacım diye değiştirmiş az öncede geri ze... yazdım ona da canım yazmış

• İşte deşiltiriyolar argo kelimeleri.
      2 3 yıl öncede Mod un birisi benle uğraşıyodu. Ortalığı ayağa kaldırdım o kadar şikayet galan ettim ama bulamadım o. Çocuğunu

• Normal doğumdan ötürü bir değişim oluyor ama çok fazla bir fark değil sadece estetik açıdan.

0|0
    0|0
  • Normal doğum olursa biraz değişir

0|0
    0|0
  • Elbette deformasyon oluyor helede normal doğumsa

0|0
    0|0
  • ıyyy

0|0
    0|0
  • Dikiş atılmışsa görüntüde değişiklik olur, çok azda genişleme olabilir.

0|0
    0|0
    • Bu genişleme kadını olumsuz etkiliyormu

• işte buuu :D ilişki esnasında kegel yapan kadın candır :D

• ve sen biliyorsun ama kadınların geneli kegelden bihaber

Yükleniyor...