Sperm örneği öncesi gece boşalınca sonuç yanlış mı olur?

Sperm örneği verecektim, dondurulması için, kimse önceden boşalmamak gerekiyor demedi. O anda 3 gündür boşalmıyorsun değil mi diye sorunca da ben de utandığımdan evet dedim ama sonucun doğru olmayacağı yazılıyor falan. ne kadar doğru?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün boşalmamak gerekiyor öncesinde. Eksik çıkar sayı yoksa.

0|0
    0|0
    • ne kadar farkeder?

• 3 gün boşalmadan bir daha ver ama 3 tane çıkması ilginç. Bir hafta boşalmadan dene tekrar verme şansın varsa.

• Maalesef artık şansım kalmadı. Yarın kemik iliği naklim olacak. Kemoterapi görücem yine. Bundan önce 4 ay kemoterapi görmüştüm. Heralde onlar yüzünden öldü. Bu pazartesi son şansımdı ama kimse bana böyle bir bilgilendirme yapmamıştı. Kısır olmak umrumda değil ama sonucun yanlış çıkması kötü oldu, bizimkiler illa donduralım diyordu. Onca para verdik 3 tane sperm için :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• sipermlerin yeterli verimi gösterip güçlene bilmesi için 3 gün dinlenmesi derekiyor verdigin örnegin kalitesi düşük cıkar

0|0
    0|0
  • 7 gün asılmıycan reyizzZZZ ne gecesi 😀

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Yanlış olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Sperm nasıl donduruluyor ve ne iicin bu

0|0
    0|0
    • Azotun içine yerleştiriliyor. Bildiğin buzdolabında dondurulmuş gibi.

Kemoterapi görenlerin spermleri öldüğü için sonradan çocuk sahibi olabilsinler diye kullanılıyor

• Anladim çok saol

• Neden dondurmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Kemoterapi görmüştüm, kurtarabilir miyiz diye

• sayın gizli üye bilinmedik bir hastalıkla u
    ğrasıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Dalga suyu kiyiya firlatti diyeydin ya zeki biriyse anlardi 😂

0|0
    0|0
    • Doktor sordu ama ailemin yanında nasıl diyeydim, yarın kemoterapim başlıyor ve artık örnek vermek için geç kaldım. Galiba herşeyi mahfettim. Sadece 3 tane yaşayan sperm varmış :(

• Aynen kardes bir bosalmada 7 milyon mu ne sperm hucresi cikariyon zaten uretimdeki hucrelerde yani tasakta bir problem var

• normal olmak için 20 milyon gerekiyormuş

Yükleniyor...