Cinsellik yaşamayı çok istiyorum ama bekaret olayı çok kafama takılıyor

Aşık olduğum adam ilişkide cinsellik mutlaka olmalı dedi . Boşver aşık olsa öyle demezdi falan demeyin ben onu aynı zamanda arzuluyorum da. Diktirmek falan da istemiyorum böyle diyen biri oral kabul eder mi sadece ? Anal da tercih etmem

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• aşık olduğun adam bir maske takıyor. abazan ve azgın biri ve tek düşündüğü yer belden aşağı. ama öyle ustalıkla kamufle ediyor ki o iğrenç fikirlerini, özgürlükçü biri imajı çizmeye çalışıyor. o aşık olduğun adamın kızkardeşini ayarla bana birlikte konuşalım o senin aşık olduğun adamla. ağzımı çok kötü bozardım ama barzonun teki için değmez.

1|5
    0|1
    • şu an yanımda olsa röveşatayı çakmıştım o barzonun burnuna. O bir şeytan. Melek kal hep. inanma bu tip adamlara güvenme de. masumiyetini koru. O güzel günü bekle. ailenin gelinliğine kırmızı kuşağı bağlayağı günü... bu kadar diyorum.

Erkekler Ne Diyor 30

• onu bilmem ama sen oralla kalmazsın...

senin kısa sürede bekaretini kaybedeceğin çok açık..

analdan-orala-oraldan vajinal sekse seksin her türlüsünü yaşayacak potansiyelin var...

bundan kaçış yok...

gardın düşmüş bir kere..

bu kıvama geldikten sonra...eninde sonunda birine vermeden rahat etmezsin..

dönüşü olmayan yola girmişsin...

bekareti gitti bil..şimdiden kızlık zarı,bekaret konulu soruları okuyabilirsin...

0|0
    0|0
  • Bekaret islam dininde önemli bir unsurdur. Eğer müslümansan ve ilerde müslüman olan bekarete önem veren biriyle evleneceksen senin için ciddi sıkıntılar olur.

yani senin hayatının bu döneminde yaşamak istediğin bir takım zevkler hayatının geri kalanını olumsuz etkileyebilir. Ayrıca oral veya anal sex yapacaksan istersen vajinana toz değmemiş olsun onursuz bir davranıştır, eşin olacak kişiye ve ilerde doğacak çocuklarına baktığında aklına ağzına ve bilimum yerlerine giren adamlar gelecek,. Yani yapacaksan ya tam yap ya hiç yapma.. Bence bu soruyu buraya soruyorsan da hiç hiç yapma...

0|0
    0|0
  • Yaşa gitsin, kimse ne? Burada ki yorumlara bakma, ben de cinsellik yaşayamayacağım kadın ile beraber olmam açıkçası. Ne o öyle el ele tutuşup kanka gibi mi gezicez? Cinselliğini doya doya yaşa. Evleneceğin adamda modern bir adam olsun, geri kafalı adamla evlenmek için cinsellik gibi güzel bir şeyden de olma

0|0
    0|0
  • Birbirlerine aşık olup cinsellik yaşamayan çok insan var. Cinsellik yaşadın ancak başka biri ile evlendin. Evlendigin erkekte sana güvenme konusunda içinde bir şüphe olabilir. Oral seksi mutlaka kabul edecetir. Anal seksi bende tavsiye etmem senin için kötü bir deneyim olur. Sevgilinle cinselik konusunda nereye kadar gideceginize sen karar vermelisin ve sınırları sen koymalısın.

0|0
    0|0
  • O seni ne yapar ne eder kandırır merak etme. şimdiden orala razı olmuşsun. gerisi gelir emin ol. sağlıcakla kal :)

0|0
    0|0
  • hayat snn hayatın sırf bu yüzden bekaretini veren var sonuçta mezara götürmeyecen onu ama değerini bilen birine ver şimdi ver demiyorum ama kararlarında mantıklı sonuçlar olmalı ilerde ne olacak bilemezsin eğer bekaret snn için bu kadar değerli ise o zmn aşktan ödün vercen... burası türkiye hatırlatmakta fayda var bide oral kabul eder mi diye dormuşsun onu ona sorabilirsin... karşılıklı oral da yapabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Allah böylelerini başımıza musallat etmesin. Her boku ye sonra bakireyim diye dolaş.

0|2
    0|1
  • Eğer o adam, sana "ne emmeye geliyorsun ne gömmeye" gibi bir şey söylerse, haklı olduğu kadar, senin ondan uzaklaşman gerekliliğini beraberinde getirir.

0|0
    0|0
  • Sen kafaya koymussun oral filan yapmayı kendini kullandırma akıllı ol çakallara kanma

0|0
    0|0
  • arkadasım ılerde senın bekaretın ıle evlencek olan adam zaten senı sevmıyordur sevıs gıtsın bazı seyler yapınca guzel ozellıkle sex

0|1
    0|0
  • kızım o sana vurup kaçmak istiyor bak evlenecem desede imza atmadan verme valla ortada kalırsın söleyim sonra diktirecek terzi arasın sağda solda söleyim olan niyeti bozmuş

0|0
    0|0
  • en iyi cevaptaki adam her şeyi açıklamış zaten o aşık olduğun adam, adam değil bence uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • sadece oral ile yetinmez..en iyisi hiç bulaşma...

0|0
    0|0
  • Allah baska dert vermesin.sık dişini verme canini:))

1|0
    0|0
  • oral yapın bir birinize bunla yetinin ;)

0|1
    0|0
  • oral yapmak en uygunu sakin Anal yapma sana tavsiyem bu olur...

0|1
    0|0
  • oral yapıncada bekaret gitmiş sayılır

0|0
    0|0
  • Müslüman isen olamaz !

0|0
    0|0
  • Arzulamaktan her gün öleceğine, bir gün öl beybi. Dedene rahmet, ver gitsin.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bn kabul edenlerdendim mesela

0|0
    0|0
  • sadece vajinal yapmak diger yolları idare eder herhalde onu demişsie yapmazsan senden ayrılır

0|0
    0|0
  • diktirmek diyor ya la

soran

bi diktir git be arkadaş

pehhhhhhhh

0|0
    0|0
  • sen vermeyi kafaya koymuşsun biz ne desekte vereceksin o adama

0|0
    0|0
  • Bekaretlik sana verilmiş en büyük hediye. Onu korumasını bil

Mutlaka olmalı diye birşey de yok

0|0
    0|0
  • sen direk ver o zaman :D

0|0
    0|0
  • çocuklarının babasına sakla kendini. sevenler ayrılabiliyor günün birinde bir gün evlendiğinde çocuklarının babasından başkasıyla yaşadığın öpüşme bile içinde dert olur.

0|0
    0|0
  • analda yap kurtul ama dikkat et adam zevki alır bide bakiren bozulursa fena olur

0|0
    0|1
  • kız bır halt yeyeceksen dıktırmek ne demek hhıç bır anlamı yok ... Evet senı sevmıyor bencede sırf bırını arzuluyorsun senı kullanıp atıcak başkalarıda olacak hayatında nasıl kaldırıcen bunu anlamıyorumm.. sızın gıbı düşüncelıler oldukça erkekler de boyle olur tabı

0|0
    0|0
  • kabul edilir

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsan yapsın seni .. yarına çıkacağın ne malûm ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapma bence ilerde cok pisman olursun erkekler cinselikler derler ama asik oldugun kisi seninle ciddi dusunmez bence...

0|0
    0|0
  • Ya bu nasıl bir mantık?Bu nasıl kendini bu kadar ayaklar altına almak?O adam cinsellik yaşanmalı diyorsa ilişkide,sen sorsana kız kardeşi ya da yakını içinde aynı şeyimi düşünüyor?Ne oralı ,sen mecburmusun o adamın duygularını tatmin etmeye?Aşıksa sana duygusal ilişki yaşasın,evet bekaret ÇOK ÖNEMLİ..Kızlarla her haltı yiyip,bekaret arar erkkeler..Kadın namustur,kadın annedir,sen ilerde o adamdan başkasıyla evleneince aklına gelmeyecekmi yaptığın saçmalıklar?Ağız yemek yeme organıdır,ben bu pislik şeyleri duyunca miğdem kalkıyor,günahını tartışamam zaten burda,herşeyden önce kadın bedeni cinsellik aracı değildir,kullandırma kendini

0|0
    0|0
  • bende o aşık olduğum adam için böyle düşündüm ve 3.yılın sonunda ona kendımı verdım onunda benımde ıstediğimizsey oldu ama sonrası ? şimdi çok pişmanım keşke yapmasaydım diyorum bana tokat attı bı çok kez katlanıyorum resmen ona çunku onun oldum o ınanmasada ınanmasa derken kafan karıştı demı kan gelmedı esnekmış çok şeyler yaşadım dıktırmek falan hıç duşunmedım ama asla yapma arkadaş o geceyı o gunu bekle..

0|0
    0|0
  • Karşında cinsellik mutlaka olmalı diyen bir adam varsa bunu yaşayan da bir adam var aynı zamanda.diktirmek ? erkekler cinsellikle bu kadar ilgilenirken sen diktirdiğinde anlaşılmayacak mı sanıyorsun ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...