Cinsel iliskide zorlaniyorum birlesemiyorz?

yaklasik 9 aydir evliyim ilk zamanlar problem yoktu ancak son 1 aydir birlesmede zorluk yasiyorum yeterince islanmama ragmen bir kac saniyelik icimden ciktiginda tekrar giremiyor ya da icimdeykenn vajinam penisi sıkıstiriyor bu neden olur cok uzuluyorm ne yapmam lazim

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçaltına cinselliğe karşı olumsuz düşünceler oluşmuş. Bundan kurtulmanın tek yolu bunun çok zevkli bir şey olduğunu kendine ispat etmektir. Buda ancak kendi vucudunu tanıyarak ve zevk almasını öğrenerek olur. Yani mast ile en az 20 dk süren yoğun orgamz olman laızm 😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle olumsuz bir durum yaşadın, duydun ve bilinçaltında saklıyorsun, bu nedenlede istemsizce kendini kasıyorsun, kilitliyorsun...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz. Sanırım ön sevişmeyi kısa tutuyorsunuz ve yeterince istek doğmuyor..

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • oralı deneyin bence sorun çözülür

0|0
    0|0
  • On sevismeyi uzun tutun ve esin seni sekse hazirlasin yeterince islandiginda daha kolay girer yine zorlanirsan yavasca girsin gerekirse cm cm itsin iceriye

0|0
    0|0
  • Kgel kaslarını kuvvetlendirir kasların zayıf. günde 20 30kez yap

0|0
    0|0
  • Kas gevsetici al ve sakinles, muhtemelen kendini kasiyorsun, stres ile ilgili de olabilir...

0|0
    0|0
  • kasmaman gerek artık istemiyorsun dicem daha çok erken

0|0
    0|0
  • Vajinusmus

0|0
    0|0
  • Kendini kasma rekax bırak ve penisin tadını çıkar

0|0
    0|0
  • vajunusmus hastalıgı

0|0
    0|0
  • On sevismeyi. kisami tutuyorsunjz

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlarin mi var ondan olabilir
    ya da eşinle sorunların varsa olabilir

0|0
    0|0
  • Sümeyra vazgeç bu işten

0|0
    0|0
  • Penis sert değil ondan

0|0
    0|0
  • Basini islatsin devam etsin

0|0
    0|0
  • vajinusmus hastalıgı var sende

0|0
    0|0
  • Vajinusmus diyecem ama değil , ben size birşey sormak istiyorum küçükken veya yetişkinlikte taciz ya da başka bir olay başına geldi mi? ya da cinsellikle ilgili bir tabun var mi?

0|0
    0|0
  • Vajinusmus başlangıcı

0|0
    0|0
  • Kendini mi kadiyorsun

0|0
    0|0
  • Alınmadığı için içinden çıktığı zaman suyun azalıyor mu

0|0
    0|0
  • Düşüncelerin farklı olsun eşiniz size öyle bir oral yapsınki o kasıntıyı düşünemeyin sonra zamanla düzelirsiniz olmuyosa kasmaya başladıgın an sevişin direk gevşe sadece gevşe güzel kokular kullanın önerim

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmamı ister misiniz

0|0
    0|0
  • yaprak sarması yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Psikolojik olduğu kansındayım... Zamanla düzelir.. Düzelmez ise bir uzmana gidin...

0|0
    0|0
  • Çok kasıyon demekki

0|0
    0|0
  • vajinusmus

0|0
    0|0
    • Ama oyle olsa hic birlesemem fazlasiyla islakken saniyelik nasil kasabilirim kendimi korkmuyorum ki

• Korkuyla alakası yok refleks. Görün doktora hallederler

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajinusmus canim canin yanacak diye korkuyorsun

0|0
    0|0
  • Hekime görün ablacım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...