Jinekologa gitmem lazim ama korkuyorum?

nasil yapcam ya hem korkuyorum hemde utaniyorum daha önce gitmistim ama sade ultrason la bakti simdi ki sorunum kahverengi akintim var onu nasil ögrencek doktor vajinadan bakmasi gerekiyo galiba ama ben henüz bakireyim nolcak baska türlü siviyi nasil alcakki?
Günlük ped kullaniyorum ordan baktiramaz miyiz?

Lütfen yardim edin:((((

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakireyken külodumdan baköıştı akıntı örneğine yeni duş almıştım fazla bir şey yoktu. Akıntı örneği almıyorlar zaten bakire olmayanlardan da smear alınıyor ona da en az yılda bir baktırmak lazım rahimağzı ve rahim kanseri için. Bakirelerde zaten o kanserlerin olma olasılığı yok. En fazla dışarıdan bakar akıntı durumunda genelde senden tarif etmeni ister bikaç soru sorar sebebini anlayıp ona göre krem falan verir

0|1
    0|0
    • gercekmi ya cok üzülüyorum ciddi biseydir diye. Kanser filan gibi kac gündür düsünmekten kendimi alikoyamiyorum yüzüm gözüm sivilce oldu. caresizim. sende de olmusmuydu bu olay? Kahverengi akinti. bende coktandir var ama kistendir diye gitmedim.

• @prettygirl123 sorular sordu baska ilac yazdi 1 ay killancam sonra tekrar gitcem

• Kullancam

Erkekler Ne Diyor 10

• muayeneden önce bakire misin değil misin diye sorup ona göre yaparlar her şeyi ayrıca ne var yırtılsın gitsin sanki çok gerekli.

4|0
    0|0
  • Bayan doktora git. Kadınsal meseleler, korkacak veya utanılacak bir durum değil..

0|0
    0|0
  • Hiçbir doktor alttan muayene olmak istemiyorsanız muayene etmeye kalkmaz. İhmal etmeyin.

0|0
    0|0
  • @IRainmaN Jinekolog. Ona özel mesaj at yardımcı olsun.

0|0
    0|0
    • Olm yapma etme. Kız gelmiş Merhaba doktor bey yazıyor

• @IRainmaN

:))) Tamam işte daha ne istiyorsun. Uzmanlık alanın belki bir şeyler yaparsın :))

Hadi yine iyisin. :) Bir şey değil.

• Temiz git utanma o doktor bu onun icin normal hergun birsuru görüyor istersen bayan doktora git ama mutlaka doktora git
    Ve evlenene kadar bakire kal

0|0
    0|0
  • yapcak birşey yok baktıracaksın galiba sen en iyisi doktara git işin aslını öğren

0|0
    0|0
  • seçim senin. ya ciddi birşeyin başlangıcıysa ve ilk etapta ufak bir müdahale ile çözülebilecek birşeyken senin utanıp sıkılman yüzünden senin için bir faciyaya dönüşecekse?

illa erkek bir jinekoloğa gideceksin diye bir durum yok bir kadın doktora görünürsün olur biter.

0|0
    0|0
  • olmaz ped de silikaj var

0|0
    0|0
  • Kadın varsa kadına git. Vajina bölgen temizse utanılacak birşey yok..

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın sen?

0|0
    0|0
    • ay yasal ne alakasi var evlenmedim ondan bakireyim iste.

• bana ne diger kizlardan.
      tamam bisey sokmazsa iyi ama sanmiyom.

• Sokamaz ya sonra zar gider zaten sorcak doktor sana

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakirelere vajinal muayene yapmazlar

0|0
    0|0
  • Bakire bir kızı alttan muayene etme gibi bir lüksü yok sende yaptırma bence salak lık etme tahlilden bisey den ogren

0|0
    0|0
  • Doktorlar alışık kaç kişi geldi geçti, duş al, temiz git, utanacak bir durum yok. bazen tahlil olmadan ne olduğunu tespit eder reçeteyi yazar.

0|0
    0|0
    • ya biliyorum alisik ama yinede utaniyorum orami acmaktan. ve derseki kahverengi akintiyi almamuíz lazim tahlil icin kizlik zarina kadar mi sOkuyo ozaman?

• Ben jinekolog değilim :) Doktor en az 8 sene eğitimi alıyor merak etme dikkatli olur

• tamam :)

Yükleniyor...