Merhaba düşüncelerinizi güzel şekilde ifade edebilir misiniz?

Sevgilimle reglimin sondan 2. Günü sürtünerek ilişkiye girdik. Tamamen çıplaktık iç çamaşırı ve prezarvatif yoktu. Üstüme boşalmadı. O günden sonra vajinam enfeksiyonal tepkiler gösteriyo acıma vs gibi? Acaba neden böyle bişey olmuş olabilir? Ayrıca gebelik riski var mıdır? Teşekkürler..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ya psikolojik ya da enfeksiyon kapmistir. bir ihtimal olayin etkisi heyecani kafaya takmissin acaba hwmile kalir miyim diye yine psikolojik oluyo. Ama gebelik dersen bence imkani yok meni içine girmedigi surece hamile olmazsin. Ama icinin rahatlamasini istiyosan doktira gorun derim

0|0
    0|0
    • Doktora anlatmaktan çok çekiniyorum 😔

• Gebelik testi için erken değil mi?

• Soyle diyeyim hamile digilsindir ama icin rahatlasin die oyle dedim zamani ne zaman onu bilmiyorum. Ama doktora gorunmende hicbi mahsur yok ama bayan dr sec

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gebelik riski yok, ancak Vajina açık ve nemli bir yapıdadır. Oartnerin yeterince hijyenik değilmiş. Enfeksiyon olmultur.. Doktora gitmelisin, yoksa içten artabilir. Riske girmemek kazım

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olmuş olabilir. Test yaptırmadan gebe olup olmadığınızı anlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir... Surtunmekle gebelik riski meydana gelmez.

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Sürtünme sert olmuş olabilir agrı ondan dır gebelik ise hayır değilsin

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmis

0|0
    0|0
  • Fazla surtmustur o zaman hissetmemissinizdir