Vajinasına ağda yaptıran bayanlar?

Ben kuaföre gitmek istiyorum fakat korkuyorum ve utanıyorum detaylı anlatabilir misiniz tamamen çıplak mı oluyosunuz?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Alt iç çamaşırını çıkarıyorsun. Pudra sürüyor çok acımasın diye.
    Sonra ağdayı sürüyor ve alıyorlar. Korkacak bir şey yok. İlk aldırdığında acır ama düzenli her ay ya da 2 haftada 1 gider ve o bölgeye traş sürmezsen acımaz.
    Yine de 30 dakika önceden emla krem alır sürersen cildin uyuşur ve acı hissetmezsin ya da işe yaramaz ama ağrı kesici yutabilirsin. 20 dakika önceden. Kadın sana bir şey yapmaz merak etme. :D Acı hissedersen kadının durmasını söyle. Ağda çok sıcak olmasın derini yakar. Sarkıtacak şekilde çok vahşi çekmesin bandı. Sen de çok kasılma. Kendini sıkarsan acır ve vajinana bakma alınırken. Sedyenin yanlarından vs hafif tutarsan güç alırsın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Pantolonun üstünden yapıyolarmış.

Tövbe tövbe ya.

0|0
    0|0
    • İnternette izlediğim videoda ince kilot tarzı birşeyle yapıyolardı..

• Yok külot üzerinden yapiyolar

1|0
    0|0
  • Ben bildigimi soyleyim. Cok acimiyor vede temizlendigi zaman cok puruzsuz oluyor. Ama tutupta keciboynuzu boyunda tuyle gidersen cigerini sokerler

1|0
    0|0
  • 1 Utanacak bir sey yok... Senin gibi milyonlarca kadin gidiyor ve onlarin isi bu...
    2 En sagliklisi genital bolgeye ve tuy istenmeyen diger bolgelere uzman bir kurulusta laser epilasyon yaptirmak...

0|0
    0|0
  • Tamamen çıplak ta oluyor yarı çıplakta yani sadece ağda yapılacak bölge korkmanıza gerek yok utanmamak için bu işi yapanın erkek değil kadın olması lazım o da olmazsa evde kendi kendinize yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Bir sey olmaz ac yavru bu Zaman'da daracık kotların taytların altına ÇAMAŞIR giymiyorlar vajinalar tamamen ortada sen temizlik için acıyorsun

0|0
    0|0
  • Çıplak olmasan bile ağda yaptıracağın yerler açıkta olacağı için oraların görünecek.

0|0
    0|0
  • Gel ben yaparım

0|0
    0|0
  • O kadarına gerek yok bence evde kendin halledebilirsin

0|0
    0|0
  • Bende lazer var gel beraber yapalım

0|0
    0|0
  • :DDDD harbı zor işiniz

0|0
    0|0
  • Çok mu killisin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Onlar o kadar alışkın ki bu işe inan dikkatlerini bile çekmezsin. Alt tarafın tamamen çıplak oluyor evet, 10 ya da 15 dakikada da bitiyor. Zaten baştan çekiniyorum vesaire dersen o arada genelde sana dikkatini dağıtacak konular konuşturuyor. Fark etmiyorsun bile.

1|1
    0|0
  • nerene ağda yaptıracaksan orayı açıyosun. niye komple soyunasın yahu

1|1
    0|0
  • bıyıklı göbekli herifler geliyor genelde en az iki kişi

eski hamamcı kesecilerden seçiliyor bunlar

biri yapıştırıyor biri çekiyor...

1|4
    0|0
  • bazı yerlerde tek küllanımlık iç çamaşırı veriyolar bazı yerlerde verilmiyor ama utanılacak bir şey rahat ol zaten yapan insanlar halden anlıyolar :)

0|1
    0|0
  • Doal olarak bir havlu var üstünde

0|1
    0|0
  • Utanma 10 dk falan anca sürüyor. Sen onunla konuş ışte konu aç. Sadece ben değilim demi böyle utanan falan die konuyu acmay baslayabilirsin.

1|1
    0|0
  • Alttan tamamen ciplak

0|1
    0|0
  • Gidiyorsun alt kısmı komple çıkarıyorsun 10 dk da aliyor.. o sırada utanmaya fırsatın olmuyor okuldan filan konu açıyor kafan dağılıyor

2|1
    0|0
    • Ya utanıyorum ya pis gibi durursa veya kokarsa akıntım oluyo genelde o yüzden sorun acımasından korkmuyorum sırf utandığım için aldıramıyorum

• @dımtısdımtıss temizlikten kastım kılsızlık :) tabiki giden kılı var diye gider ve bu bakımdan kirlidir.

• kıllarının boyunu felan kısaltıp felan mı gidiyosunuz nasıl oluyo :)

Yükleniyor...