Jigoluk nasıl bir konudur?

jigolo olmak nasıl bir konu artıları eksiler neer ayda ne kadar kazanır? başka neler a dan z ye anlatıcak varsa iyi olur

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Suyu çıkmış karı ları zkrsin bak gibi

0|0
    0|0
  • dostum parası güzel ama o**spusun işte. ben ayda 10 gün filan çalışıyorum elime 9-10 bin gibi bir rakam geçiyor tabi işlerin yoğunluğuna göre bu çalışma süresi artabiliyor doğal olarak aldığım parada.

ama bu işten sakın zevk alacağını düşünme çünkü karşındaki ne isterse onu yaparsın. en başta tabikide belirli kriterler koyabilirsin şunu yapmam bunu yapmam diye. bir kere karşındaki müşterin onu beğenmeme gibi bir saçmalığa gireceksen bu işe hiç girmeyeceksin. bunun dışında condom şart istemeyen müşterilerin olacak onları ikna edeceksin. abuk subuk fantezilerle karşılaşabilirsin. ne bileyim kocasının haberi yoktur çat diye basılabilirsin. bunların dışında adli durumlarda var.

hadi bunları geçtim gençlik abazanlığıyla bu işe gireceksen hiç girme. sonra iki git gel hop gazoz gibi boşaldınmı rezil olduğunla kalırsın ne paranı alırsın sonra üstüne otelin parasınıda verirsin.

0|0
    0|0
    • amacım bu işe girme değil sadece ibu işin rahatca yapılacağı bir iş değil mi? sen bu kendi yaptığın iş , için o spu oldunu dile getiriyosun yani şunu soruyum bu işte güvenilir bir şeklde yapmak zor bir durum mu? genelde

• Zordu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...