Lezbiyenlik nedir neden lezbiyen olunur?

Özellikle kızlara soruyorum aranızda lezbiyen olan var mıvarsa neden lezbiyen oldunuz lezbiyenlerin amacı nedir neden lezbiyen olurlar ve nasıl davranırlar gerçek hayatta anlayabilirmisiniz lezbiyen olduğunu lezbiyenler nelerden hoşlanır ? Cevaplarınız için teşekkürler

2|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Anne sevgisi eksikliğinden kaynaklanan bir durum, erkeklerle kesinlikle alakası yok.

1|2
    0|1
    • bence bu söylediginle hic alakasi yok, insan lezbiyen veya gay dogmaz, ne yaparsa kendi kendine yapar.

• Ne alaka ben annemle anne kız degil kanka kız iliskisindeyim ama gel gorki biseksuelim bu seferde annemle cok yakın oldugum icinmi bu yonelimim ? Bence tespitin genel olmamalı

• Bir kısmı, erkek hayal kırıklığı da dedim bak.

Kızlar Ne Diyor 6

• homofibinin amacı nedir? neden homofobik olurlar? gerçek hayatta anlayabilir misiniz homofobik olduklarını? homofobikler nelerden hoşlanır? cevaplarınız için teşekkürler...

7|0
    0|0
  • 2 sene önce böyle bir tecrübem olmuştu ama sadece gençlik ergenlik saçmalığı yüzünden kadın kadına bir görüntü bana çok estetik geliyodu ama Allah'a şükür geç olmadan uyandım konuya :D

1|2
    0|0
    • Doğru şimdi 30 yaşındasın dimi?

• seninki lezbiyen tecrübeden çok biseksüel bir duygu olabilir. gerçek lezbiyenler erkeklere karşı kesinlikle bişi hissedemezler. hissedemiyorlar. hisseden oldu ama onunda biseksüel olduğu zaman içinde ortaya çıktı gibi diyim başka bişi demim

• yaa öyle değil işte duydugumda bana çok estetik geldi iki kadın falan sonradan saçma bişey oldugunu fark ettim

• Bir kadın için birşey yapmak ve bir kadın kokusu. Erkekler zevkli yaratıklar, kadınlar güzel.

2|0
    0|1
  • Nedense hepsi de cok guzel hatunlar oluyor

0|1
    0|0
  • Daha estetik olduklari icindir. Bir kadin herzaman baska bir kadini hos bulabiliyor lezbiyen olmaya gerek yok

2|0
    0|1
  • lezbiyenım erkekler çekici gelmiyor kızlar sexi geliyor özellikle şöyle uzun boylu orta kılolu fit kızlarrrrrr :*********

6|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Bayanların eşcinselliğinin ismidir, Lezbiyenlik..

Biz erkeklerin eşcinselliği toplum içinde önyargıyla bakılırken bayanların eşcinselliği genelde erkeklerin hoşlarına gider.. (şahsen benim gidiyor) hatta bunlar hakkında fantazileri bile vardır erkeklerin ama hiç bi' kadının gay bi' çiftle fantazisi yoktur..

Aradaki fark budur ^,^

0|0
    1|0
  • ib nelik ve lezbiyenlıgın dogusu karsı cınse acılamama hemcınsıne daha yakın olma durumundan kaynaklanarak ufak tefek temaslarla birlikde bir hoşlantıya donusur ve zamanla cınsel kımlıkde sapma meydana gelir...

0|0
    1|0
  • Ben de lezbiyenim. Lezbiyenlik güzel.

2|0
    0|0
  • lezbiyenlik nedir'in cevabı olabilir ama

neden'in cevabı yok.

insanlar neden regular sex sever gibi bir şey bu

0|0
    0|0
  • Bir erkekle yapamayacağı şeyleri hemcinsi ile yapark kendini tatmin etmek diye düşünüyorum..Kızların lezbiyenliğe böle başlayıp daha sonra çığırından çıktığını düşünüyorum ve elbet bir gün bir erkekle de birşeyler yaşadığını da...

0|0
    0|0
  • canlı canlı gözümün ününde 2 seksi güzel lzebiyenin yiyişdiğini izlemek acayıp hoşuma gıder hatta belkı arada bende dalabilirim dermişim heheheh

0|0
    1|0
  • bitur tercıh meselesi galıba kım kımle mutluysa onla takılır

0|0
    0|0
  • Belgesel ismi gibi bir başlık olmuş bu. :)

0|0
    0|0

• bana denk gelmedikleri için lez oluyorlar

0|0
    0|0
  • lezbiyenlerin penise alerjisi var vajina daha çekici geliyor

0|0
    0|0
  • lezbiyen senden hoşlanmaz kız kıza şevişir öpüşür. int yaz bak :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...