Ertesi gün hapı olanlar acil acil buyrun?

Sözlüm üzerine boşaldı. Bende bir saat sonra Ella hap aldım. Ve Hapın 3. Gününde beyaz Parçalar halinde biraz kan gelip durdu. Bugün hiç akıntı yok. Adetime 7 gün var. Sizce bu Parçalar işe yaradığını mı gösteriyor?

2|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kanama olması işe yaradığını gösterir. Üzerine boşaldı derken içine giriş olmadı mı?

0|0
    0|0
    • Hayır olmadı. Kanama ve ufak Parçalar geldi ve bitti

• Ama içine gitmeden de oluyor Muş 4 gündür araştırıyorum ihtimal oluyor Muş. Bu ilacı kullanan bildiklerin var mı? Tam birliktelik yaşayp kullananlarda bile işe yarıyorsa bendede olur demi

• neyse bir daha kullanma. adet düzenin bozulur. sorun olmaz hamilelik açısından.

En İyi Kız Görüşü

• Diğer yan etkilerin oldu mu internetten bak. Bana öyle son bende cumartesi kullandım kas ağrısı var pazar gibi sabahı bulantı oldu migdem dolu olsaydı cikartabilirdim resmen diyebilirim. O akinti kısmını çözemedim çünkü ilkkez cinsellik denetimi yaşadığım için zatın bozulmasından kaynaklanabilir benimki

0|0
    0|0
    • Bugün 5. Gün ilaç kullanalı. Sence doktora görüneyim mi?

• Alınıyor biliyorum da pahalı en azından sigorta karsilasin birazini die dedim ben. Benim ederim çok var geçen hafta pazartesi günü bitmişti bakalım ne zaman olacak. Düzensiz olacak ya ellanin etkisiyle..

• bir yandan da seviniyorum düzensiz olacağı için dugun gunume denk geliyordu.

Erkekler Ne Diyor 11

• Toplu katliam sonrasi Cenazeler defnediliyor

0|1
    0|0
  • Hap kabul etmemis olabilir vucudun. O parcalar hap olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İçine boşalınca içeceksin üzerine değil.

0|0
    0|0
  • Nediyn

0|0
    0|0
  • Ne malsiniz ya yoyon bir bok yazma bari ruhu bacım

0|0
    0|0
  • Icine bosaldimi

0|0
    0|0
    • Hayır üzerine geldi hemen yıkadım bir saat sonra hapı aldım. Ve 3. Günde yani dün beyaz Parçalar geldi.

• Ewet agri varmiydi kanama esnasinda

• Evet vardı hafiften

• içine boşalmadıysa sorun olmazki nerden okudun gerçi nereye boşaldığı önemli iç çamaşırına boşaldıysa var ama göbeğine falan boşaldıysa vajina içine girmediği sürece sorun yok eline ordan da vajinaya gitse bile ilk 10 dk geçtikten sora gene birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Vajınanın içine mi boşaldı

0|0
    0|0
  • Bu zahmetlere gireceğinize bir prezervatif kullanın.. Hem hastalık kapmazssınız hemde korunmuş olursunuz.

0|0
    0|0
  • Sözlün oldugu inandirici gelmiyor, ya da sizde mantik yok, madem sözlün, madem evleneceksiniz , kendinize hakim olamiyorsunuz, sevismesinide biliyorsunuz, KONDOM kullanmak zormu, ya da git normal dogum kontrol hapi kullan, bu neyin akli üzerine bosalt korunma, sonra ela hapi..

Ela hapi yüksek dozda HORMON, 5 dakikalik erkegin zevki icin sagliginizi rizikoya sokuyorsunuz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...