Orgazm sorunumdan evlenicegim kisiye bahsetmelimiyim?

Daha once bu sorunumla ilgili soru sordum.. kegel kaslarini calistirarak yani egzersiz gibi dusunebilirsiniz. bu sekilde defalarca ust uste orgazm oluyorum.. ama kegel kaslarini sıkarak yapiyorum. evlenirsem ayni zevki iliskide alamayabilirim ve buna devam ederim diye korkuyorum. evlenicegim insan bunu bastan bilmeli mi

0|2
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• bunun tek sebebi senin boşalamaman. masturbasyon yapıyorsun ancak g noktalarını tam bilmediğinden sadece sulanıyorsun ve tam doyma hissini yaşamamıyorsun o yüzden aşırı isteklisin.. sende cok ıslanma oluyor bosalma olmuyodur kesin. onun için her an aklına gelebiilr. gel sana g noktalarını ve püff noktalarını anlatayım kurtul bundan istediğin zaman boşal.. bunlar cok ince bilgiler

0|0
    0|0
    • Hauir bè. anlamadin sen. bosver

• Senin cahilliginnortada. ust uste orgazm olmaya ihtimal vermediginden dolayi benim yanildigimi dusunuyprsun. ama ust uste orgazm diye bise var. kegel kasi neymis bir arastir

• sen kegel kası zannedıyosun onu manyak manyak konusma. gel ozele detaylı konusalım bakalım kım haklı cıkcak. her iddasına varım

En İyi Kız Görüşü

• hekesin bir ilişkisi var benimkiside bitmek üzere arkadaşlar artık dayanamıyorum. Beni sürekli tehdit eder hale geldi artık ne yapmam lazım inan hiç bilmiyorum o kadar zoruma gidiyor ki çok üzülüyorum ne yapacağımı şaşırmış haldeyim gerçekten usanıyorum herkesten bu linkteki video bakın benim videomu çekmişler mega.nz/
    lütfen hakkımı aramalıyımıyım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kegel kası ne ya o nasıl sıkılıyor ve ilişkinize neden & nasıl zarar veriyor?

0|0
    0|0
  • çok iyi olur

0|0
    0|0
  • Zevk alırsın zevk verir sin.
    Anlat

0|0
    0|0
  • Evlenince normal zevki yaşayacaksın zaten adamın kafasını karıştırma

0|0
    0|0
  • Sen yap yine, bundan zevk aldığın sürece pek bir önemi yok bana kalırsa.

0|0
    0|0
    • Nasil yok. evlendigimde de buna dev edebilirim. cinsel istekle alakasi yok zaten. dusun bir . bir egzersiz yapiyprsun ve sonunda orgazm oluyorsun. durum bu

• Bunu seks esnasında yapmayı öğrenmelisin o halde.

• Evet

• o kişi bunu yaşayınca delirecek haberin yok sen burada strese giriyorsun :)

0|0
    0|0
  • bilmeli ve beraber üstesinden gelmelisiniz.

0|0
    0|0
  • kasılmayı eşinle beraber yapabilirsen ne mutlu :)

0|0
    0|0
  • Kegelll
    Owwwww
    Harika
    Tam içerdeyken kilitle yapamasın kusursunnnn

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin..

0|0
    0|0
  • bahsetem baktın devam ediyo bir doktora git :)

0|0
    0|0
  • o alışkanlıktan vazgeç sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçma. ondan bile orgazm olabiliyosan çok hassassın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...