Kızlık zarı muayenesi ne kadar gizli yapılıyor?

kızlık zarı muayenesi yaptırmayı düşünüyorum ancak ülkemizde dedikodu hastası çok olduğundan muayene odasında sadece doktor ve hasta mı kalır yoksa her hangi başka bir 3. şahıs bulunur mu? gidenler varsa ..

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Üçüncü bir şahış bulunmaz. Anca asistan falan olur. Bulunsa dahi gizlilik amacıyla hasta hakkın olarak birebir muayene sağlatabilirsin. Özel ya da devlet hastanesi farketmez..

0|0
    0|0
    • peki giden yok mu :S bizzat deneyimlemiş olan biri.. :S

• Ben teşekkür ederim, iyi geceler..

• iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 16

• Gizli yapılıyor merak etme özel bir doktora görün.

0|0
    0|0
  • Alenen yapılır yasa gereği 18 yaş altı ise hastaya bilgi verilmeksizin aile haberdar edilir. Bilginize

0|0
    0|0
    • onu duymuştum..fakat bazı devlet hastanelerinde özel bilgilerin dışarıya sızdığını söylemişlerdi ...

• evet..zaten kim din kardeşinin bir ayıbıyla dalga geçer küçümser ise aynısı başına gelmeden ölmezmiş..bu da ayet yda hadisti bir yerde görmüştüm..Allah korusun diyelim kimse aynı hataya düşmez umarım ...

• Amin inşallah. Istemeden kalbinizi kırdım sizi incittim sanırım, hakkınızı helal edin. Hakkında hayırlı olan ne ise öyle olur umarım. Saygılar.

• Özel doktora git eğer bulunduğun şehir küçükse yakında ki bir şehre git mümkünse bayan doktora giderken içinde ki hüsnü kuruntularını yenmiş olursun.

0|0
    0|0
    • başkentteyim ancak bazı hastanelerde halen doktor seçmeye fırsat verilmeden sıraya alıyolar .ne yazık ki :) ancak bayan doktor isteğimi belirtmeyi düşünüyorum karşı çıkamazlar sanırım

• teşekkürler .. :)

• Önemli değil. iyi akşamlar

• bunu sanırsam bir bazı türkler yaptırıyor

0|0
    0|0
  • jinekolog muanesi tek olur bildiğim kadarıyla. sen birilerine bahsedip söylemezsen, yanında birini götürmezsen kimse bilmez.

0|0
    0|0
    • tabi ki kimse olmayacak yanımda ..ancak bazı yerlerde temizlik görevlileri dahi öğrenebiliyorlarmış gelen kişinin durumunu

• devlet hastanesine gidersen sırdan doktor alıyor özele gitmenı önerebilrm sadece hasta ve doktor 3.sahıs yok diye biliyorm

0|0
    0|0
  • çevrendeki kızlara (kadınlara) sorsan onların düzenli göründüğü jinekologları vardır onlar bilir bu işi..

0|0
    0|0
    • öyle bir çevrem var ki ilişkiye girmeyen yok ancak girdiğini cesaret edip söyleyebilende yok .. o yüzden şansıma hangi doktor çıkarsa ona muayene olcm

• anladım benim bir ara çıktığım kız bakire değildi o giderdi , ordan hatırlıyorum doğum kontrolü falan

• hasta doktor kadar

0|0
    0|0
  • senin tercihine kalmış.doktor ve hemşire olabilir fakat sen istemezsen sen ve doktor kalabilir

0|0
    0|0
  • Doktorla hasta arasında olur elbette ama kayıt tutuluyo sanırım...

0|0
    0|0
  • cümbür cemaat tüm ilçe esnafı geliyor:D

0|0
    0|0
    • gerçekten... tamam yaptırmayalım o zaman bütün ilçe geliyo madem ..

• Kızlık zarı olan erkekler mi var bu site de a.k..

0|0
    0|0
  • top secret düzeyinde. başbakan harici öğrenemiyor

0|0
    0|0
  • tüm hastahane bakıyor zarı yırtılmış mı yırtılmamış mı güvenlikçiye kadar :ÇD

0|0
    0|0
  • hastanın herşeyi gizlidir

0|0
    0|0
    • pek öyle olmuyo malesef .. bir tanıdığımın başına geldi .. kızdan önce herkes öğrendi durumu..

• özeldemi devlettemi yaptrcaksn ?

0|0
    0|0
    • devlet hastanesinde .. özel hastanelerin fiyatları çok uçuk malum

• doktor mantıklı

• şaka yaptm zaten alınma :)neticede veterinerm anlarm ama seninkini görmek istemiorm şahsen

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin içinde yapıyolla.

0|0
    0|0
  • ne rezil bir uygulama..bunu yapan doktor var mı hala?

0|0
    0|0
    • evet uygulama rezil..ancak insan merak ediyo işte .. öğretilenler sebebiyle ..

• bence evlen kurtul .tek senin diil sevgilinin de hatası o ilgilensin. uğraşmanıza değmez hem sonra kimi kandırcan ki ben el değmemişim mi diycen başkasına bir ömür zor yalan söylemek. yine sarhoş olursun ağzından kaçırırsın yediğin haltı. bu strese değmez evlenmeye bak en iyisi

0|0
    0|0
    • öyle bir sıkıntım yok .. evliliğide hiç bir zaman hiç bir şeye çözüm olarak bakmadım ..ayrıca ben hayatıma giren insana yalan söylemem ..ve muayene sonrası bir sorun olmadığını öğrenirsem de hayatıma girecek olan kişiye daha önce ilişkiye girdiğimi açık yürekle söyleyebilirim..kandırılmayı sevmem kandırmayı da öyle ..

• ne pislik insanlar var ya. tanınmadığın bir yere git en iyisi. bisikletten düştüm filan de ya da tahterevalli çarptı de bişey uydur . kimseye açıklama yapman gerekmio sonuçta

• aslında yalanda değil küçükken bisikletten kötü düştüm kolumu kırmıştım o derece kötü bir düşüştü .. ama doktora yalan söylesemde o anlayacaktır muhtemelen .. en azından kendime güldürmeden doğru söyleyip havadan bakışını çekerim bir kaç dk. ve o an çevremde hiç kimsenin olmasını istemediğimi söylerim doktora asistan falan olur dendi .. onu da göndermesini talep ederim ne derece uygulanır bilmiyorum ama ..

Yükleniyor...