Bana düşüncelerinizi eleştirmeden söyler misiniz?

Sevgilimle 5 gün önce sürtünerek ilişki yaşadık. Tamamen çıplaktık prezarvatif ve iç çamaşırı yoktu. Üstüme boşalmadı ve reglimin sondan 3. Günüydü. O günden beri vajinam enfeksiyonal tepkiler gösteriyo? Neden böyle olmuş olabilir? Ayrıca gebelik riski var mıdır?

Güncellemeler:
Düşüncelerinizi bekliyorum
Ve sizce sıkıntılar ne zaman geçer? Hala devam ediyor

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Çoğunlukla bu tür ilişkiler öncesi erkekler temizliklerine dikkat etmezler, bu yüzden de bu tür enfeksiyon kapma durumları olabilir...

Sevişme sırasında oral seks yaptıysa ve ağız hijyeni yeterli değilse yine benzer durumlar oluşabilir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir yazar mısın 🙏

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Gebelik riskin yok kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Hamile olamazsın
    Ürogenital bölge temizliği çok önemlidir
    Hergün bol suyla yıka ve kuru tutulmasına dikkat et
    Parfum kolonya gibi şeyler sürme
    Iç çamaşırın sentetik degil kaliteli malzemeden olmalı
    Adet döneminde bu tmizlige iki kat daha fazla dikkat et
    Cinsellik sonrasındada temiz tut o bölgeyi
    Her ihtimale karşı mantar gibi bir hastalık var mı diye kadın hastalıkları uzmanı muayenesi öneriyorum

0|0
    0|0
  • mikrop kapmış olabilir gebelik olmaz

0|0
    0|0
  • Gebe değilsin, ama enfeksiyon veya mantar başlangıcı gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Virus kapmissindir.

0|0
    0|0
  • üstüne boşalmadıysa bu çocuk nerden gelecek acaba nemden çocuk kapıyorsunuz valla. enfeksiyona gelince bu partnerine bağlı olarak olası bir durum.

0|0
    0|0
  • Korkma bisey olmaz dusunme bisey olmaz zevk almaya devam et ama dikkat et o kucuk yere sperm kacmasin

0|0
    0|0
  • tam olarak nereye boşaldığı onemlı
    ayrıca regıl olmana 3 gun kalmışsa yumurtalıklarında anormal durumlar soz konusu olmadığı takdırde hamılelık rıskı yok

0|0
    0|0
  • aynı soruyu dün aynı saatlerde sordun yetmedi mi aldığın cevaplar kızım mal mısın ne gebelik riski ya içine girmemiş boşalmamış bile spermler rahmine wifi ile mi girecek

0|0
    0|0
  • Ya eleman senle buluşmadan önceki entremanında kullandığı kozmetik çok sağlıklı bişey değildi :)
    ya da senin ya da onun maaaalum bölgedeki kılların aşırı sürtünme sebebi ile cildini tahriş etmesi bence :)

0|0
    0|0
  • Salak mikrop kapmis amin pis kisilerle yatar surtersen boyle olur ne pislik çiçeksin ya sen sistit olmussun beter ol

0|0
    0|0
  • Gebelik riski yok ama enfeksiyon olma ihtimalin partnerine ve ilişki ortamınıza bağlı

0|0
    0|0
  • Gebelik yoksa ilknonce banyo yapin temizlemin bu ise baslamadan once bir daha

0|0
    0|0
  • O enfeksiyonal olan rahatsızlıkları sen nasıl tespit ettin evde cihaz falan mı var !!!

0|0
    0|0
  • vajinanın üzerine boşalmaduysa sorun etmemelisin...

0|0
    0|0
  • Sevgiline tensel anlamda uyum sağlamak konusunda vucudun tepki göstermiş. zamanla alışırsın.

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmis demekki

0|0
    0|0
  • spermle enfeksiyon kaptığını sanmıyorum ben başka bişi vardır :/

0|0
    0|0
  • Takibe gelsene bişey sorcam

0|0
    0|0
  • İcine girmediyse gebelik riski yok enfeksiyon kapmis olabilirsin

0|0
    0|0
  • kardes pisikolojıktır kafanı yorma ayrıca adet sıkıntın o kefıne bak sen

0|0
    0|0
  • Var bnce dikkat et

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok rahat ol

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmış olabilirsin elma sirkesi koy spreye tavsiyemdir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Icine veya yakin kismina bosalmadiysa sikinti yok... enfeksiyona da gelince bazen tenin mikrop kapmaya musaitse cok cabuk enfeksiyon kapabilirsin

0|0
    0|0
  • Enfeksiyonal tepkiler çok normal geçer hamileliğe gelince bişi olmaz çünkü içine bosalmamis zevk suyu vajinanin üstüne gelse bile Sperm olma ihtimali milyonda bir peki adetine kaç gün var

0|0
    0|0
Yükleniyor...