Doğal yollardan penis büyütmek mümkün mü?

büyütmek ya da az kalınlaştırmak mümkün mü arkadaşlar? mümkünse nasıldır?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet mümkün

0|0
    0|0
    • nasılmış peki

• çok merak ettiğim konu ciddi yardımcı olurmusun bu konuda

• @zakar1925 genetik yatkınlıkla alakası var sanırım öyle çekince uzamıyor lastik değil.. ameliyatla varmış ama kim o zahmete zulüme katlanır ki.. ben vazgeçtim çok istiyorsan ameliyatla büyütmeyi bir araştır.

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi dostum öncelikle şahsi boyutum 12 idi büyüttüm 16 oldu evet nasıl mı idmanlarla işey yardımı tabiki ama boyut korunmak için düzenli ilişki gerekiyor haricinde zararı var mı dersen tabiki var sinirler zedeleniyor başka çaresi yok mu dersen oda var söyliyeyim argenin diye bir amino asit var damarları genişletiyor ama hemoroid varsa sakın kullanma poponu keserler nasıl işey yarıyor seks yapıyorsun büyüyor ama beş dk da boşalmaman lazım uzun süre yüksek ereksyon zararı mı yok bir zararı eğer uzun süre bu boyutu korursan kalıcı büyümüş olur başka yok mu tabiki var çare bitermi bitmez penis pompası büyürmü büyür sik kalkar mı? Belli boyuttan sonra babayı kalkar sadece penis damarlarını büyütürsen ve onları besleyen damarları büyütmezsen babayı kalkar yüksek oranda sinir tahribatı yaşarsın zevk Vs yide unut başka yolu yok mu argenin dışında dersen bir tane daha kaldı büyüten kremler var damar genişletiyor mantığa yatıyor ama bunuda diyelim ki büyütüceksin bir ayda bir cm büyüt sürekli cinsellik yaşa ki besleyen damarlar küçük güçsüz kalmasın sonraki ay bir cm daha büyütürsün 4 ay onla gezersin sürekli seks yoksa önermem bu kadar seçim senin iyi geceler ama bence saplama konusunda ustalaş boyutu takan yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Mümkün diyorlar ama inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ameliyatla mümkün oluyor galiba ama daha önce yapanı duymadığımız için güvenemiyoruz da kaldı ki bizimkisi sağlam sadece az büyütmek istedik o yüzden de ameliyata gerek duymuyoruz teşekkürler :)

• Aslında benim de daha büyük olsa hevesim var. Fakat bakıyorum, aslında gayet iyi. Olanı sevmek lazım.

• Hayır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...