Vajinada bartolin apsesi sorunu yaşayan oldu mu? Ve doktor var mı?

Gizli Üye
Şöyle ki 3-4 gündür vajinam ağrıyor. Cinsel ilişkim hiç olmadı. Darbede almadım. Mantar diyerek travazol kremi kullanmaya başladım.
Araştırınca bu apseyi öğrendim. Vajina girişi içerisi çok ağrıyor. İçi çok şiş bunu hissediyorum. Şişkinlik var. Ameliyat yazıyor. Nasıl olucak? Pazartesi uzmana gideceğim ama nasıl bakacak, ve ameliyatı nasıl oluyor başına gelen var mı?
Korkuyorum :(
Vajinada bartolin apsesi sorunu yaşayan oldu mu? Ve doktor var mı?