Boyle bir iliskiyi kabul edermiydiniz? Dusunceleriniz ne olurdu?

Tamamen kendi fikirlerimi anlaticam ve sizdende bakis acinizi ogrenmek istiyorum. Saygi cercevesinde elestrin falan iste. Ben kimseyle yatmadim. Ama bakireligim bozulmasin diye degil ya da ilk erkegim son erkegim falan hikayesinden degil. Yani bakirelik onemli degil benim icin hayatima giren erkeklerin sayisida onemli degil. Evlenmek gibi bir derdimde yok muhtemelen evlenmicemde. Kimseyide ilk erkegimsin diye kandirmicam kimsedende ilki olmayi istemicem. Sadece yatmak istemedigimden. Muhtemelen ileridede istemicem. Fakat ön sevisme cok hosuma gidiyor. Boyle soyunmak opusmek degisik seyler kesfetmek falan degisik seyler yapmak falan. Oral sexde denedim. Kendim gibi bir sevgilim vardi boyle yavastan gidiyorduk hic birbirimizi zorlamadan. Hosumuza gidiyordu. Aylarca devam ettik. Belkide bana son nokta gibi geliyordur ve son nokta olmasin hic bitmesin kesfedilcek seyler diye istemiyorumdur bilmiyorum. Sizin sevgiliniz boyle olsaydi tepkiniz dusuncelerinine olurdu? Sacma mi gelirdi? Kabul edermiydiniz boyle bir iliskiyi?

Güncellemeler:
Veya aranizda benim gibiler var mi?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gayet makul karşılardım yani sonuçta bu her iki kişininde istemesiyle olacak birşey aksi durum tecavüze girer sonuç olarak. ve seks için illa cinsel bir birleşme olmasına da gerek olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
    • Benim gibi dusunenler varmis :)

Erkekler Ne Diyor 6

• yav arkadaş sen ne içtin saçma sapan ilişki olurmu yok evlenmemiş yok ön sevişme hoşuna gidiyormuş otur ben yazdım fiye düşün ama sana kötü bir sürprizim var sen ssanırım bu elemana aşık olmulsun

0|0
    0|0
    • Yok unuttum onu hatta artik kendisi cekicide gelmiyor :)

• O olsaydı kabul ederdim, çok da dert değil...

0|0
    0|0
  • bi bira içelim mi :)

0|0
    0|0
  • haram mal yemeyen imam fıkrası geldi aklıma nedense

0|0
    0|0
  • körler sagırlar birbirlerini agırlar olmuş :)

0|0
    0|0
  • Bir an kendi düşüncelerimi okuduğumu hissettim .

0|0
    0|0
    • Erkeklerde benim gibi dusunen pek yoktur saniyordum varmis demek sevindim :)

• Kesinkikle :)

• gizli olmasaydın eklerdim, gizli olmasaydım eklemeni isterdim, neyse belki bir gün başka bir soruda :)

Kızlar Ne Diyor 6

• benim şu hayatta en fazla savunduğum şeylerin başında gelir ; özgürlük. insanların seçim özgürlüğü , sen böyle bir yaşam seçmişsin eğer mutluysan bu senin seçimin senin hayatın kimseyi ilgilendirmez kimsenin fikirlerine düşüncelerine ihtiyacın olduğunu da düşünmüyorum sonuçta yaşını başını almış insanlarız. nasıl mutluysan öyle yaşa ama kendine de dikkat et :)

not: bu tarz ilişkiler yaşamak bana uymuyor.

1|0
    0|0
    • Herkese uyan uymayan iliskiler vardir tabi :) evet bende biraz ozgurlukcuyumdur.

• insan vücudunda keşfedilecek en fazla ne kadar yer olabilirki aylarca keşfedememişsiniz anlamadım ben

2|0
    0|0
    • Oyle deme ya kesfedilcek cok sey var standarta baglamamak lazim :)

• yinede arkeolojik kazı yapmıyosunuz sonuçta :D

• Haha tabi canim yillarca devam etmez kesifte ne bileyim benimkide degisik bir dusunce iste :D

• Şu an senden ve düşüncenden aşırı derecede tiksiniyorum.kusura bakma

0|0
    0|0
    • Neden peki?

• Hayir kirilmadim fakat yanlis cumleler kuruyorsun. Ne sen goruslerin yuzunden kezbansin nede ben tiksinc bir gorusteyim. Herkesin farkli dusunceleri olabilir degil mi?

• Tabi ki.haklısın

• yok ya o ne öyle ayrılık sebebi yeminlen

0|0
    0|0
  • tek farkımız ben evliliğe çokta uzak bakmıyorum :)

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum belki ilerde ama muhtemelen cook ilerde evlenebilirim. Fakat tamamen benim gibi bir erkekle. Yani yukarida yazdiklarimi kastetmiyorum. her konuda benim gibi dusunen olan ve sadkkligindan suphe etmiyecegim biri. O zaman siniflardanda korkmam belki ya da bitecek diye. Tabi boyle bir erkegin pek varligina inanamadigim icin mutsuz bir evlilikte istemedigimden evlenmicegimi dusunuyorum.

• Sinif demisim sinir olucakti :)

• git gide senin gibi oluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...