Neden herkes evlilikten önce seks istiyor ya amaç ne sizce?

Ya ben erkeğim. Cinsellik yaşamayı çok istiyorum ama bence evlenince olmalı hem allah korkusu hemde herkesle olmaz ya. Hele bir kadın eşinden başkasıyla birlekte olmuşsa bence kendisini direk asmalı. Benim miğdem almıyor evlenne kadar yapmayacağım inş. Elime çok fırsat gçti evime gelmek isteyen oldu hayır dedim. Tek korkum ben yaparsam karımda yapmış olan birimi olur? Tek korkum bu. Bu arada yaşım 17.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• neden karın da yapmış biri olacak ki ne alaka öyle bir kural yok herkesin seks yapma isteğine gelince bu bir çeşit moda oldu onu söylim yani bakıyosun bir ilkokul çocuğunun bile sevgilisi var artık onun buda kaçınılmaz bişey oluyo ha tabi seks yapıp yapmamak sana kalmış evlilikten önce seks yapmak zorundada değilsin yani ama bazıları bunu ha bire beyinine işletmeye çalışır dalga geçerler sen halla milli olamadın mı gibisinden şeylerle...

0|0
    0|0
    • Bir insan nasılsa karısı büyük ihtimalle onun gibi olurmuş dindede var din hocasına sormuştum.

• Ya git nrdn anlayacaksın kafan iyi galiba s nin dediğin travsti gibi kadınlar anlaşılır tabi 100 kz yapmışlar sekilde değişim oluyor 1 2 kez yapanı anlaman imkansız.

• byüyünce anlarsın tmaam

Kızlar Ne Diyor 1

• Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır. (nur suresi 3.ayet)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• helal olsun sana genç adam... kendini koruduysan kızlara karşı afferin sana..

Daha yaşın 17 belki evlilige kadar önünde ünv hayatı felan olucak daha nefsinle mücadele gerektirecek yıllar yani..

Ama pes etme devam et doğru yoldasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...