Erkekler neden hep cinsellik konusunda böyledir ?

bkz: sen hem bakire istiyorsun hem de seninle yatsın istiyorsun bu nedir arkadaş ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• :) Şimdi önce erkeği nasıl olduguna karar vermelisin seninle zevk için mi birlikte evlenmek için mi.

zevk içinse onunla yatma. seviş.

evlenmek içinse gene yatma seviş.

eğer bakireliğiini verirsen hayatının en buyuk hatasını yapmıs olursun

1|0
    0|0
    • işte neden olduğuna karar veremiyorum daha 18 yaşındayım

Erkekler Ne Diyor 11

• Önüne gelenle anal ve oral yapıp sonra saf birini bulup bakireyim diye evlenenden farkı yok.

0|0
    0|0
  • yıl olmuş kaç bunları konuşmaya gerek yok, yalnız kızlar da çelişkide, yıllarca beraber olduğu adama bekaretini vermemek için binbirtürlü takla atar bir kısmısı, sonra alfa bir erkek gelir bozar, iki günde verir kendini, sonra bütün erkekler aynısınız der. çelişki heryerde

0|0
    0|0
  • Vajişten çıkan kanı alnına sürecek arkadaş olay budur! Erken kurban bayvamı

0|0
    0|0
  • Buna çelişki diyoruz.

0|0
    0|0
  • bir kerede genelleme yapmayın ak.

0|0
    0|0
  • bazı kızlarda anal/oral yapıp ben bakireyim imajı vermeye çalışıyorlar, bunu da açıklayın lütfen !

0|0
    0|0
    • ruhları bakire değil o ne olacak :)

• keyfine bak evlenirken diktir sen de.öyle şeye böyle şey işte...

0|0
    0|0
  • Kimseye benimle yat demedim. Yatalım diyeni de geri çevirmedim. Diğerlerini bilemem.

0|0
    0|0
  • Kızlığına kendisi bozmak istiyorduk o zaman :)

0|0
    0|0
    • sevdiği için midir nedendir anlamıyorum ?

• Eğer gerçekten de seviyorsan. Yapacaksın başka ne diyim

• seviyorum fakat türkiyede yaşıyoruz malesef sonra mazallah kaşar yollu o... oluruz

• herkesin her istediğini yapma sende.

0|0
    0|0
  • senn bakire olmanı istemiyor hayatındaki kadının bakire olmasını istiyor ;) anladın sen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu salak olup olmadıgını kontrol için yapıyodur soyluyor bunu sorduguladıgın için salak olmamalısın bence umarım anladıgın gelme oyununa

0|0
    0|0
    • onunla seviştik daha sonra zaten bunu istedi ilişkimiz uzun zamandır sürüyor seni sevmesem bu yüzden çıksam sence aylarca sana dokunmadan seni bekler miydim diyor yardım edin

• anlıyorum teşekkürler :))

• ben herkesle yatıyım evleniceğim kız bakire olsun mantığı işte tipik Türk erkeği mantığı.. sora da Türk kızları kezban diye söylenirler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...