Kızlar sizinde başınıza geliyo mu çok sıkmaya başlıyo darliyolar artık?

Neden bu erkekler mesaj atıp konuşup konuşup sonunda işi cinselliğe getiriyo? Şu ana kadar 2 kişi falan hiç bahsetmedi ama genel olarak böyle neden hayatınızı cinsel odakli yaşıyorsunuz? Hayatta cinsellikten başka şeylerde var farkında mısınız acaba?

0|1
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi ağır abaza olan insanlar karsisindaki kisiyide kendi gibi zanneder

1|0
    0|0
    • Aynen Insan karsindakini de kendi gibi gorurmus

• Tesekkurler

• Ricalar

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Türk erkeği gururludur abaza dersen alınır, her kızın kalçasına bakar göz hakkı derler ama kendi ailelerinden birine bakıldığında kavga çıkartırlar. Mastürbasyon tek hobileridir haliyle beyinleriyle cinsel organları yer değiştirmiştir. Yeri geldiğinde kendinden yaşça küçük olan kızlara bile asılırlar ama dışarda erkek olurlar delikanlı olurlar. Tabi arada böyle olmayanlarda var onların hakkını yemek istemem ama çoğunluğu böyle. Şimdi bana sen çok mu farklısın derler ne deyim ki onlarada böyle demek yakışıyor yarası olan gocunur. ;)

2|0
    0|0
  • Çoğunlukla erkekler ilk kez gördükleri kadınları ( 20 ile 40 yaş arası bakımlı olanlarda 50 yaşa kadar) ilk önce cinsel olarak sahip olmak isterler. Ancak tanıdıkça bakış açıları değişir ve farklı bakmaya başlarlar. Ancak maalesefki cinsel açlığı olanlar farklı bakış açısına sahip olmadıklarından at gözlüğü ile bakmaya devam ederler.

1|0
    0|0
  • cinselliğe doymamış erkekler hep cinsellikten bahseder hayatta cinsellikten başka güzel şeylerde var bir bayanle gezmek dolaşmak sinemaya gitmek alışveriş yapmak beraber müzük dinlemek

1|0
    0|0
  • O iki kişiden biri benimdir kesin😎

1|0
    0|0
  • Erkekler bilimsel olarak daha azgın olur. O da istemiyor aslında ama alttaki istersin istersiiiin! diyor.

1|0
    0|0
    • Mast yapsınlar o zaman kendi hallerinde

• masturbasyon yapsa da yaptıktan sonra pek umrunda olmazsın heralde. Tabi düşüncelerine önem veriyorsa orası başka. Ben kızların düşüncelerine pek önem veren birisi değilim. Ancak kızın analitik zekası yüksekse sohbet ederim.

• Zaten bundan bahsediyorum cinsellik için konuşması erkekleri gözümden düşürüyor

• Erkeğin geninde var.

1|0
    0|0
  • Cinsellikten sonrasini okumadim.

1|0
    0|0
    • Neden

• Sevgilin değilse atmak doğru değil bence

• Ya milenyum filan geldi ya herkesin dusunceler filan degisti artik. Seks o kadar da zor olmayan bir sey olarak empoze oldu hayatimiza. O yuzden insanlar her seye cok kolay uzanabildigi icin kadinlar konusunda da oyle olacak zannediyorlar heralde bilmiyorum.

Bir de bu p*rno sitelerinde mature ve milf kategorilerinde ki kadinlarin cok guzel oldugunu gorunce kendinden buyuk kadinlarinda ayni sekilde bakimli, guzel, seksi, gideri vardir diye dusunup onune gelene yaziyorlardir.

Ama seks iyidir guzeldir candir.

:)

• sen ona şükret.

1|0
    0|0
  • hormonlara ve meraka dayalı abazanlık

1|0
    0|0
  • Erkekler sadece size mesaj atanlardan ibaret değil farkında mısınız acaba?

1|0
    0|0
    • Haklısın bak atmayanlar öyle değildir inşallah

• Doğrudur, zaten sosyal medyada kurulan iletişimin genelde tek amacı cinsellik oluyor.

• Aynen

• Ben öyle olmamaya özen gösteriyorum

1|0
    0|0
  • Ben farkındayım

1|0
    0|0
  • Onların yüzünden biz arkadaş sevfili bulamıyrz :(

1|0
    0|0
  • Hep cinsel odaklı olamam ben sosyal bir canliyim

1|0
    0|0
  • 45 üstü bile bundan şikayet ediyorsa durum vahim :)

1|0
    0|0
  • çok haklısın. Herşey cinsellik demek değil

1|0
    0|0
  • Herkes senin dusundgun gbi değil kndi adina konus.

1|0
    0|0
    • Herkes öyle demiyorum bana mesaj atanları söyledim sadece

• Kardesim malmisin bn sana bir lafmi ettim sadece butun erkkler boyle değil bn dahil sen herkesi kndin gbi grme o zmn ne diyim.

• Ihtiyac dedin o yüzden söyledim açıklama yapiyormussun gibi oldu

• 45 ve üzeri hala akıllanmadı mı yaa

1|0
    0|0
  • Faklı ne gibi şeyler var anlatır mısın?

0|0
    0|0
    • Normal insan gibi muhabbet

• Bu mutsuz olduğum anlamına mi geliyor sadece sinirleniyorum sevmiyorum bu tipleri bu yüzden şikayetçiyim

• Seni tanımak isterdim, kabul eder misin?

• Btsinler artık normal muhabbete hasret kaldim

1|0
    0|0
    • Nasıl yani kızlarda sana mi yapıyo

• Hayır

• Muhabbet edebilir miyiz

• İlişkinin temeli
    Aşkın sevginin gereği
    Mutluluğun şifresi
    Güven güven

Tüm yaraların dermanı
    Gönüllerin dermanı
    Her sorunun cevabı
    Güven

1|0
    0|0
  • başka şeyler olsa da cinsellik olmadan da olmuyor

1|0
    0|0
  • Burada erkekler kadinlara ne icin yaklasiyor zanediyorsunuz? rahatsiz edilmek istemiyorsan, kimseyle mesajlasma...

0|0
    0|0
    • Ben erkek olmadigim için mesaj atan kadınlar ne için yaklaşıyor bilmem kendi adıma konuşuyorum rahatsız edilmemek için abazalar yuzunden neden kendimi kisitlayayim belki adam gibi insanlarla tanışıp konuşacağım belki güzel arkadaşlar edinecegim

• Evet öyle

• Buradaki erkeklerle sohbetinden ne gibi bir sonuc bekliyorsun, bu ihtiyac ne icin?

Sende ne emmeye ne göö? ye geliyorsun, burasi yazili görsel p*rno sayfasi gibi isliyor, buradaki erkeklerin geneli kolay kadin hayali pesinde , sen sobhetinde seks konusmayan erkek ariyorsun ve sonunda konuyu cinsellige getirince sasiriyorsun, cok ilginc...

• Zevk için iki dakika yok mu on n icin hep

0|0
    0|0
  • aylardır konuşup tek kelime cinsellik etmediğimde var 2 gün sonra cinsellik konuştuğumda inan birazda karşındakine bağlı ( sizi tenzih ederek söylüyorum )

1|0
    0|0
    • Bu da iki yuzluluk gibi bunu bir kız yapsa kötü gözle bakarsınız çoğunuz

• sanalı ne için kullandığınla alakalı ben sanalda kimseyle arkadaş dost olacak kadar asosyal beyin fukarası değilim benim sanal amacım eğlence yeri gelir normal sohbet yeri gelir cinsel sohbet ederim bunu yargılamakta kimsenin haddine değil
      Ayriyeten bende tam aksine sanalda tek tip insan modelinden iğreniyorum reelde ne haltlar yediyse artık sanalda ehlü müslüm takılıyor kişiler sanalda reelinde eksik olanı arar unutmayın

• Reelinde eksik olanı sanalda arayan beyinsizdir net asosyaldir

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet böyle genelde

1|0
    0|0
  • O yüzden mesajları kapattım 😬

1|0
    0|0
  • Pislikler çünkü

1|0
    0|0
    • Çok üzücü yorum

• Tamam yalnış anlamışım. Cinsiyyete sandım. Doğanın kanunu aslına bakarsanız ama dizginlemeye çalışmalıyız. Ama tabi doğada sapıklık, taciz, tecavüz olmuyor. İyi günler dilerim size :)

• @İbrahim2403 Sana da iyi günler :)

Yükleniyor...