Kapat

Artık iyice sinirlerim bozuldu. Karşı cinsten soğudum ve kendimden nefret ediyorum artık. Benim ne yapmam gerekiyor?

Hayatıma Kim girdiyse bir şekilde bana cinsel şiddet uygulamayı başardı. Ya psikolojik olarak baskı yaptılar, ya fiziksel gücünü kullanarak cinsel şiddet uyguladılar, ya da kendilerinin yokluğu ile tehdit ettiler. Ne yapacağımı şaşırdım. Sinirlerim çok bozuk. Bu kirlenmişlik hissinden nasıl kurtulacağım?

Güncellemeler:
Burada benim başıma gelenlerin tecavüz olduğunu söyleyenler olmuş. Tam olarak tecavüz değildi, onun bir tık altıydı. Artık evlenmek istiyorum birilerinden korunmak için ama kimseye güvenim yok. Benim ne yapmam gerekiyor?

0|0
3|36

En İyi Erkek Görüşü

• Affedilmeyen kul varmıdır ki 😊o yüzden hiçbir zaman kirlenmiş gibi bir kelime yakışmıyor kulun diline yeterki doğru yu bul temizile konuş dertles bak o zman o söylediğiniz duygu dan eser kalıyor mu muhakkak dene olur mu sadce bir yorum !

1|0
    0|0
    • Deneyeceğim. Hem de Bazı şeyler insanın karakterinde olduğunu da düşünmeye çalışacağım.

Erkekler Ne Diyor 35

• Arkadaşım merhaba,

"Hayatıma kim girdiyse" tabirini kullandığına göre genelde benzer tip veya kişiliğe sahip olan erkekleri çekici buluyorsun demektir.

Bu tip insanları değil de daha zıttı tiplerle ilişki kurmayı denesene...

0|2
    0|0
    • Onu da denedim. Yine sonuç aynıydı.

• Çok doğru söyledin Hocam, Benimde zamanında hoşlandığım bir kız Boğa burcu ve ben onu tanıdğım süre zarfında 2 sene içinde 5 kişiyle çıktı hepside s... bıraktı O çıktığı erkeklerim tam zıttıyım ben duygusal ve kendi halinde biri çalışıp didiniyorum biriktirim yapıyorum kendi işimi kurmak için

Neden bunları anlattım bu konuda benim de yaram var bu kızlar neden böyle
      Konu açılınca aklıma geldi şimdi gelse ben onu kabul eder miyim acaba?

• Konuya müdahil olma gereği duydum

• seni kalbin için seveni bul , seni vücudun için sevenle asla mutlu olamassın böyle bir şey isteyen olursa yol vermeyi bil , inan bana ozaman yol verirsen üzülürsün ama o zaman yol vermessen öyle bir insan yine senden gidecektir asla sevmemiş demektir ve yaşanmışlıklar birkirse ozamankinden daha cok üzülürsün.

0|0
    0|0
    • Dimi. Biri gider biri gelir.

• Genelde beni kalbim için sevdiklerini düşünüyorum. Beni ben olduğum için sevdiklerine inandırıyorlar. Ama ben yanılıyorum malesef :-(

• Sende adam gibi insanları seç be kuzum 😎

0|1
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun talşhsizlik cinselde olsa normalde olsa bir kadına şiddet uygulanmasına karşıyım

0|0
    0|0
  • Neden müsade ettin

0|1
    0|0
  • cinsel şiddet ne yaa tecavuz ettıler sende sessız mı kaldın bravoo , hayatına girene izin vermeseydin keske , unutmaya çalışacaksın başka caren yok gıbı zamana bırak derim ben

0|0
    0|0
  • Sende her girmek istiyen kabul etmeseydin

0|1
    0|0
    • O hadise olmadı ama psikolojim bozuldu

• Bilmiyorum. Belki de kendimi çok yalnız hissettiğim için.

• O zaman sıkıntı yok ablacım su testisi su yolunda kırılır

• Çok hareketli çapkın gösterişli erkekler den uzak duracaksın o zaman.

0|1
    0|0
  • Öncelikle hersey sende bitiyo haci sen oylelerine yuz vermesen bole olmazdı simdi hepsini salla sewme sevgili edinme kafana gore tek takil bu aralr

0|0
    0|0
  • Size herşey müstahak hepiniz aynisiniz. Daha beter olun mk

0|1
    0|0
    • Valla düzgün olduğunu düşündüğüm kişiler de aynı çıktığı için dediğini çok takmıyorum.

• Sorumlusu sizlersiniz. Yapacak bişey yok.

• kendinden nefret etmeye devam et

0|1
    0|0
  • Sakin olman gerekiyor

0|0
    0|0
  • o erkeklere bakıyosundur

0|0
    0|0
  • Seni duygusal olarak sevecek bir erkekle birlikte olursan onunla sevgili olursan böyle şeyleri yaşamazsın cinsellik Bir ilişkide her zaman en son planda olmalıdır kendini kendine yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Öyle olduğunu düşündüğüm kişileri hayatıma sokuyorum ama sonra üzülen ben oluyorum.

• Bak canım benim Bir yıllık sevdiğimi kız da farklı çıktı bana yapmadığı kalmadı bu yüzden kimseyle Evlenmeden cinsel beraberlik yaşama bu sana Eminim çok iyi gelecektir bu şekilde Çok da mutlu olabilirsin Benden sana söylemesi

• Yok evlenmeden olmaz diyenlerdenim ben Zaten

• Sana düzgün erkek gelmemiş hiç ama ben buradayım ;)

0|0
    0|0
  • Ya senin yaklaşım tavır ya da giyimin karşındaki insanı bu şekilde düşünmesi ya da cesaretlenmesi konusunda bir etken oluyor.
    ya da bulunduğun çevre ile alakalı
    Otur bir düşün önyargılı olma sadece neden diye kendine bir sor.

0|0
    0|0
    • Onu da yaptım. Kimseye karşı güleryüzlü değilim. Giyimim de açık saçık değil.

• Bir süre iliski yasama sakinles kafa dinle gecmisten ders al ama kafana takıp kendine dert etme gecmisi
    Yasin kaç bilmiyorum ama artik evlilik düşün
    Kuracagin ilişkiyi ve adamı ona göre seç
    Erkeklere zor güvenilir dikkat et hayatta mutluluklar

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdarip ne kadar çok Kız varmış. Seçerken iki kere düşünün

0|0
    0|0
  • senin durumunda olan çok kız var yanlış anlama aşk sizi aptallaştırıyor bu psikolojiden zor kurtulursun tek başına doktara git

0|0
    0|0
  • Doğru seçimlerle...

0|0
    0|0
  • Kadınlar yanlış erkeğe aşık olur, erkekler ise doğru kadına yanlış yapar.

0|1
    0|0
  • :( :( :( Üzülme

0|0
    0|0
    • Bir yandan da kimse mükemmel değil diye avutmaya çalışıyorum

• Bir kadın kendini nasıl bu kadar değersiz hale getirir anlamıyorum.

• Yapıyorlar ama

• izin verme sende... biraz seçici ol dikkatli süz erkekleri

0|0
    0|0
  • Zamanla yeneceksin. Ve sana iyi arkadaslar lazim

0|0
    0|0
  • Demekki sendeki zayif noktayi kesvetmislwr

0|0
    0|0
  • Sana deger veren birini bulup herseyi unutman gerek...

0|0
    0|0
  • Kıyamam sana bende cinsellik yaşamadım hiç :-)

0|0
    0|0
  • uzak dur bir müddet. atrıca dam seçmeyi öğren

0|0
    0|0
  • Tokat atacaksin sonra siktirolup gideceksin

0|0
    0|0
  • kendini ateşe ver

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Keşke her hayatına girenle birlikte olmasaydın.

0|1
    0|0
    • Birlikte olmadım. Ama bana çok da saygı göstermediler.

• Uzun sure yanliz kal kendini kimseye acma dogru kisiyi bulana kadar

0|1
    0|0
  • Bir müddet yanlız kalmalısın

1|2
    0|0
Yükleniyor...