Bakirelik raporu nasıl alınır?

Arkadaşımın babası sevgilisini öğrenmiş çok sinirli bir insandır delirmiş kızdan bakirelik raporu istiyo gitçez alcaz diyo arkadaşımda babasıyla gitmek istemiyo yarın birlikte hastaneye gidelim alalım dedi. Ama bildiğim kadarıyla o kadar kolay bişey değil savcılıktan rapor vs isteniyo yani bende tam bilmiyorum bilgisi olan var mı. Yani doktora hemen ben bakirelik testi yaptırmak istiyorum dese yapıyolar mı yoksa başka türlü mü bilgisi olan yazsın lütfen

0|1
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şu kadınları ne zaman rahat bırakacaklar acaba?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• babaya bak kızı evlense damadının sırtına vurup hadi koçum torun verin bana der.

3|2
    0|0
  • Babasina soylesin kiz kendine güveniyor ise sec bir kadin dogumcu gidicez sana doktor. kendisi soylesim desin arkadasin

0|1
    0|0
  • Bekaret testi derseniz verirler. Fakat bakirelik testi derseniz kanka oldugunuz anlaşılır polis raporu v. s isteyebilir sebebini sorar mutlaka..

0|0
    0|0
  • Kız kendisinden eminse bsbasının götürdüğü doktora gitsin yoksa almam desin, bsbasının götü yiyrsa götürür, tahminimce yemez

0|0
    0|0
  • Vay cehalet sen nelere kãdir sin.

2|1
    0|0
  • Darp raporu alıyor sanki ya

0|0
    0|0
  • Bu çocukla evlilik dusunuyormu
    Gerçekten bakireyse korkmasın
    Kız reşit mi
    devlet hastanesinden alabilir alaninda tecrubeli Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı muayenesi öneriyorum

0|0
    0|0
  • Savcılığa gerek yok direk jinekolog à gitmesi yeterli

0|0
    0|0
  • Şu nesilde her eve lazım kızların hepsi orospulaşmışş

0|1
    0|0
  • hatadır diyecem ama asıl hata, hatayı adam gibi sonlandıramamaktır...

0|0
    0|0
  • Savcılık belgesi ile

0|0
    0|0
  • Sana yardımcı olmak isterim özelden ulaş bana

0|0
    0|0
  • Tkp at anlatayım

0|0
    0|0
  • Sensin o bakire değilsin galiba boku yedin

0|0
    0|0
  • babasının sadece ikinizin alacağı rapora inanacağını sanmıyorum. çok rahat birşekilde sahtesi düzenlenebilir. nasıl olduğunu söylemeyeceğim çünkü bunu anlatmak sahte evrak düzenlemede suça yardım ve yataklık etmeye giriyor.

kaldıki piyasada bakireyim diye gezen kızların çoğunun poposu yol geçen hanına döndüğü için s*ça s*ça geziyor ağızları ise sperm kokuyor.

0|1
    0|0
  • İnsani değerleri bacak arasında arayan bu yobazlar ile başımız belada..

0|0
    0|0
  • Bikere gostersin doktara verir

0|0
    0|0
  • Ee sevgilisini öğrenince bakire olmamasıyla ne alakası var? Sevgilisi iftira mı attı yoksa onunla yattım diye?

0|0
    0|0
    • Yooo sevgilisi kız için bir adamı yaraladı babasıda siz ne yaşadınız ki senin için adam yaralıyo demiş

• Çok tuhaf. Babasının aklına sadece bu ihtimal mi gelmiş? Ben eski sevigilmle ilişkiye girmedim ama bana sevgi dolu bir bakışı vardı mesela o bakış için neler yapmazdım..

Baba evhamlı.. zor

Kızlar Ne Diyor 6

• Test denen olay tecrübeli bir jinekologun alttan muayene edip sana rapor vermesiyle oluyormuş. Ama babam benden böyle bir şey istese düşünemiyorum neler yapabileceğimi.. 😥😥😥😥

1|0
    0|0
    • Oda raporu alcak vercek bidahada yüzüne bakmıcak rededicem diyo

• Oha ne kdr incitici bisy babasi hic dusunmuyor mu bunlari

2|0
    0|0
  • Ne ayip ya hangi devirdeyiz? Babasina ne kizin kendi vucudundan? Off o kiz o ewde nasil kalacak bundan sonra. Bence almasi kolaydir ozel bir klinikte jinekolog halleder

1|0
    0|0
  • Yazik kiza ya ne babalar var valla...

0|0
    0|0
  • Hahahah kuyruğunu mu kıstırdın, kıyamam shshdsf

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum o kadar savcı falan gireceğine ama arkadaşının yaşına bağlı reşit olması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...