Ablamin kiskanclik zirvesi

Ablam 35 yasinda ve daha hic sevgilisi olmadi benim de uc senelik bir iliskim var ailem taniyor, ablam dun babama benim bakire olmadigimi soylemis babam benimle konustu cok utandim. Ablama gidip dedim ki beni kiskaniyorsun eline erkek eli degmemis abaza bakirenin tekisin neden bunu soyleme geregi duydun vs vs. Bagirdim bir sure ne dedigimi hatirlamiyorum sinirden bana cevap da vermedi, ama sonra cok pisman oldum soylediklerimden oturu. Sizce ablamin yaptigi ne kadar dogru veya neden soylemis olabilir gercekten kiskandigi ic in mi (ben boyle dusunuyorum), ya da babamin soyledigi gibi beni korumak mi istedi aklinca

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ablan ispiyomluyarak senin o kadar mükemmel olmadığını göstermeye çalışmış aklınca. Cünkü dışardan bakınca sen bir ilişkisi olan ve genc güzel babasınında bir tanesisin. O ise 35 yaşına gelmiş yalnız ve evde babasının başında kalmış. Yani ablan çok çirkin değilse ben alayım sevaptır :D şaka yapıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ablana acilen birini bulmalısın bence çok geç kalmış!

0|0
    0|0
  • baban bakire olmadığını öğrendi ve sadece konuştumu şimdi sorun çıkmadı yani neyse bura zaten beni ilgilendirmez ablanın yaptığı gerçekten büyük aptallık sinir halinde insna karşısındaskini kırabiliyo burda senide anlıyorum benzer bir durumdan dolayı 2 yıldır ablamla konuşmuyorum gerçekten özledim ama çok köyü laflar ettim tükürdüğümüde yalayamıyorum inadımdanda dönemiyorum

0|0
    0|0
  • Valla bence gereksiz bir konuşma yapmış ablan bu konuda sana hak veriyorum. ARtık kıskançlık mı dersin seni korumak için mi dersin bilmiyorum ama en azından babana söylemesi mantıklı olmamış. Yani bu konuyu annenle paylaşsa bence daha iyi olurdu. Hatta hiç paylaşmasa daha da iyi olurmuş bence.

0|0
    0|0
  • Karışık durumlar

0|0
    0|0
  • seni korumak veya ailesini korumak istese bunu dillendirmezdi babana düşünsene ne kadar üzülmüştür baban haklı olarak. Bence ablan fena biri seni kıskanmış

0|0
    0|0
  • Oda 1 kadın tak etmiş artık.

0|0
    0|0
  • Ablan tam bir psikopat ve acil evlenmesi lazım... Haberin olsun!

0|0
    0|0
  • sen enişte bul bir tane ablan rahatlasın :D

0|0
    0|0
  • Ziahahaha amerikan filmi gibi vay amk :)

0|1
    0|0
  • dost! ablana hak ver 35 yıl olmuş pisikoloji pert yani onu anla, empati kur :))

0|0
    0|0
  • Kıskandığı için. Sen de baya sert çıkmışsın. Abaza bakirenin teki ne demek yahu? :)

0|0
    0|0
  • o çocuk seninle evlenmez. ablanda kına yakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben boyle birsey babama soylemezdim anne neysede ama cok yanlis birsey yapmis ablan, tabi sende cok kirici olmusun ona karsi

0|0
    0|0
  • ablana bir koca lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...