Acaba beni sadece bakire olduğum için mi seviyor?

Biri var benden hoşlanan ama merak ediyorum,beni gerçekten mi seviyor ,yoksa benim bakire oldugumu tahmin ettiginden mi?Bir de cok marjinal bir hayati var onun ,belki hic böyle şeyleri tammiyor da olablir.kendimi tarif edeyim; erkek arkadasim hic olmadi,erkeklerle arkadaslik yaparim ama ciddiyim onlarla,zaten bir coguda benle konusurken kendine ceki duzen verir.siz peki boyle bir kiza asik olur muydunuz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet aşık olurdum :))) hemde bir ömürlük m gerçi ona karşı aşkım biter sevgim başlar

1|0
    0|0
    • Zaten sevgi ve sadakat aşktan daha önemli

cevabin icin sagol;)

• Tabiki de evlenilecek bir kiz olmak isterim.

Ama bakalim karsimdaki evlenilecek erkek mi?o da önemli

• oda var tabi

Erkekler Ne Diyor 13

• Bekarete önem vermem.aşık olacaksam ortak zevklerimiz ve beynine aşık olurum.güzellik göreceli ve geçicidir

0|1
    1|0
    • Zaten senin gibi biri bana ne asik olsun ne de evleniyim onunla.evde kalmaya raziyim.yok esinle grup falan igrenc seyler nasil migdesizlik bu anlamiyorum.biri karini inleticek sende o zevk aliyor diye seviniceksin.yok boyle bir dunya

• Kişilerin zevk ve tercihleri kişileri ilgilendirir.sen yapma

• bu arada aklıma bir şey geldi, her hoşlantı sevmek değildir

1|0
    0|0
    • Evet bende zaten onu merak ediyorum,gercekten seviyor mu?yoksa farkli buldugu icin ilgi mibduyuyor.ama bayagi benle ilgili.bense hic konusmuyorum,yani gerekmedikce ona soru sormuyorum falan filan.ama baska kizlar onunla cok ilgili.o benim herseyime dikkat ediyor,surekli akiyor , ben cok yakaladim bakislarini ama fark etmedim susu verdim hep.

• Evet cok haklisin,seni cok iyi anloyorum.zaten bende kebdimi kaptirmiyorum ama insanin bazen aklina geliyor yani onunla evlensem nasil olur falan diye.yorumun icin cok saol;)

• ne demek rica ederim her zaman

• yok artık. neyin kafası bu

1|0
    0|0
  • Bakirelikle ilgisi yok ya hoşlanırsın ya da hoşlanırsın bu sorunun cevabını duymak istediğin kişi verecektir :)

0|0
    0|0
  • gel evlenek ?

0|0
    0|0
  • Hadi gel Seninle biz 2+1 daireye ortak olalım Göktürkte 200 binliraya ne dersin? :DDDDDD

1|0
    0|0
  • çirkin ise olmayız...

0|0
    0|0
  • Evetttttt sen bu tarifle buradan koca bulursun kendine :)

0|0
    0|0
    • Yok ya Allah yazdiysa bozsun.Reelin suyumu çikti?

• Ben ne diyorum sen ne diyon.ya ben sana bir soru sordum cevabini sadece istiyorum.beni seven kisi yakisikli ,zengin,uni.mezunu.bende uni. okuyorum ama yine de onun bu mukemmeligi korkutuyor beni.ve beni gercekten seviyor mudur diye merak ediyorum.

• kızma hemen:)

• gönül bu otada b.. da konar..

0|0
    0|0
  • Şu an aşığım zaten

0|0
    0|0
  • makbul olan bu. sadece o sebepten mi onu bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • konun yerı cınsellık degılkı ama be gülo

0|0
    0|0
    • Bakire kavrami gectiginden buraya yazdim

• yanlış dusunuyorsun ne yazkkı umarım kendın ıcın dogru yolu bulursun zor ama

• Bana göre doğru,sana göre yanlis;sana göre doğru olan şeyde ;bana göre yanlis.insaniz neticede farkli dusuncelere sahibiz.o yuzden ne ben seni yargiliyim ne de sen beni

• eveeeeeettttt

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• sonucta aılesıne yakısacak olan sensın o havalı kendını begenmıs sımarık kızlarla sadece sevgılı oldu ciddi düşünmedı sevgının yannda mantıkta devreye grmıs sana aşık olmasa bıle deger verr sever ;)

1|0
    0|0
  • ciddiligi hic sevmem ben herkese karsi cok rahatim erkek kiz ayirmam ama erkekler benim gibi kizlari sevmiyorlar sanirsam ama seni severler:D

0|1
    0|0
  • şimdi ne desek ya , o çok free biri mi ,* önceden rahat mı durmuş

0|0
    0|0
    • Kendime ait evi var su anda ailesinden uzak.ve muhtemelen eve kiz atmistir.ama aslini bilmiyorum

• valla o kadar kızı götür , sonra al bakireyi bilemem canım , gerçi öyle adamın sanmam bakire istediğini de gerçi tercih onun , sende olup başkalrında olmayan ne özelliğin varsa ondan olmuş olabilir :D

• ben bile evlenirim seninle

1|2
    2|0
    • :)

• oral yapıcakmıyız

• Bilmem kimi diyo gunah kimi diyo gunah degil.dusunucem bu:)

Ama oyunu bozuyosun daha nikahli degiliz:)

Yükleniyor...