Kararlıyım kendi kızlığımı kendim alacağım?

Hiçbir erkeğe güvenmiyorum. Hiçbir erkekle birlikte olmakta istemiyorum hepsinden tiksiniyorum artık. Şuanlık evlilik yoluda kapalı. Sonrasında kocama ne diyeceğim derdi yok yurtdışında yaşıyorum ve kimsenin umru da değil bakirelik. Rahat rahat mast yapmak için istiyorum sıkıldım artık ve ilk gece ilk ilişkim içler acısı olmasın istiyorum olsun bitsin gibi değilde özel geçsin. Canımı en az yakacak şekilde nasıl yaparım bunu? Lütfen ciddi yorum yapın şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Birşey sokarsam bir anda feci canım yanar parmağım bile girmiyor biraz ilerlesem içim bir kötü oluyor bırakıyorum
Altta yatan başka bir sebepte şu: bir erkek bir kızın bekaretini aldığında çok ego yapıyor kızın ona ait olduğunu falan filan saçma saçma ego yapıyor bunu asla çekemem o kişiye bu zevki vermek istemiyorum çünkü %100 o kişide bakir olmayacaktır neden ilkim olduğunu bilsin ki

2|2
11|49

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi adam kıtlığı her yerde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bayılıyorum böyle kızlara, yıllarca ağlıyoruz sonra ah o ilkti ay o söyleydi böyleydi falan hiic gerek yok.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Bahaneler G*te Benzer Daima Arkadan Gelirler.

1|4
    0|0
  • hıyar, patlıcan vs sokabilirsin.

0|1
    0|0
  • Mastürbasyon yapıp kendini hazırladıktan sonra içine yapay penis veya benzeri bişey sokarsın, yapmadan önce alkol alırsan daha rahat hissedersin kendini, çok da acıtan bişey değil

0|0
    0|0
    • Dildo almam mümkün değil ki

• Ya evet burada almak daha kolay da utaniyorum

• Utanacak bişey yok, millet kimbilir neler alıyodur :) başka bişey deneyip acı çekmek yerine yine en uygunu dildo olur, en rahatı da yavaşça üstüne oturarak olur

• Hımmm mantıklı bir görüş aslında hayat senin dilediğin gibi yaşa.. bence silikon penislerden al yani netten.. zevkini uzun yaşa sonrasında bolbol kullanıcan zaten :) :)

0|0
    0|0
    • 2 parmakla yapsam yeter oyle bisey alamam zaten

• Zaten ilk yapacağın için çok dardır anca 2 parmak bile belki canını yakar..

• Yurtdışında kimsenin gibinde değil aqqq

0|0
    0|0
  • hmm sakıncalı durum o zaman kendinle evlenmen lazım töreye göre :D

0|1
    0|0
  • Yapma be sen şu an da kimse de olmayan bakirelık var bu seni ayrı kılıyor kendini tatmin eddebilirsin bunun çeşitli oyuncakları var

0|0
    0|0
  • Aferin

0|0
    0|0

• Duşta yap islanmisken sac fircasi sapi is gorebilir

0|0
    0|0
  • tepkisel bir düşünce ilerde yaptığınla düşüncelerin çelişir muhtemelen ama senin tercihin

0|0
    0|0
  • Sana yalnızlık fena koymuş nerdeyse oturmuş :)
    Daha parmağını bile sokamazken kızlığını bozmak istiyorsun alemsin güldürdün beni 😀

0|0
    0|0
    • Parmagimi sokuyorum sadece parmak sokmakla bozulmuyor tekten fazlada girmiyor o yuzden az acitacak baska bir teknik sorıyorum?

• Gerçekten sevdiğin bir erkeğin, sana vereceği acıyı hissetmezsin

• Aşık olamıyorum problem bu

• Yap bakalim

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim diyorum zaten?

• Benimkini de ben aldım panpa bence de öyle yap 😀

0|0
    0|0
  • Parmak sokmak kizligi bozmaZ bozarsada cok dusuk bir ihtimal bence parmak eczersizleriyle bunu yenebilirsin. Size daha detayli bilgiler vermek isterim ama biraz daha acik seyler burda ifsa etmeyelim bunlari bu kadar ozelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mast yaparken yavaş yavaş parmağını sok

0|0
    0|0
  • sakin ol :)
    bakalım daha nasıl insanlar göreceğiz

0|0
    0|0
  • Hıyar sok

0|0
    0|0
  • kendi kendine yapma kızz ver bir garibana sevinsin sevaptır...)

0|0
    0|0
    • Amaç o garibanın sevinememesi

• İşte hem sonra ay bu ilkimdi ay bu sonumdu diye sızlanmak pişman olmakta istemiyorum ilkim direk mükemmel olsun

• hadi sok ozaman parmağını vatana millete hayırlı olsun :))

• parmağını sok bir anda

0|0
    0|0
    • Bir anda sokarsam acısı aşırı olur ben acıyı en aza indirerek yapmak istiorum

• yanlış düşünüyosn bence önce normal başla yapma ondan sonra sok

• Türkiyede bolca bakir bulursun dert etme

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Bunun önemi var.
    Temiz kal. Bunlar önemli şeyler.

0|0
    0|0
    • Benim icin yok temizlik bekaretle gelen birsey degil

• tanısaydın eminim adım gibi

0|0
    0|0
  • bende sizden tiksiniyorum adiler.

0|1
    0|0
  • al be knk

0|0
    0|0
  • Yap ben seni alırım

0|0
    0|0
  • Psikopat misin

0|0
    0|0
  • yazııık yapma belki çıkar baki

0|0
    0|0
    • Bakir ile bakire de tam hüsran olur ben ilk ilişkiye girişimi hatırladığımda hüsran kan beceriksizlik olarak anmak istemiyorum

• Fakir bir erkeğe ver sevaba girersin

0|0
    0|0
  • Amina kodugum yaniyom demiyoda 😂

0|0
    0|0
  • Yapma kıyma kendine

0|0
    0|0
    • Ben kıymazsam elin oğlu kıyacak birgün

• Bırak kıysın işte evlenip kocan olucak adam kıysın ki bilsin seni güvensin sana

• Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevabına biriyle yap bari.
    O da değilde benim arkadaşımın arkadaşı şemsiye ile yapmış.
    Bu da yalandır ya neyse. :D
    Neyse bence fazlaca abartıyorsun, bunlar hep seksi aşırı abartmaktan. Soruna gelirsek mastürbasyon yapıp iyice ıslandıktan sonra parmağınla yavaş yavaş bozmayı dene. Sonra da dildo al onla yap.
    Ama çok saçma düşünüyorsun illa seni seven bir erkek çıkar. Güvenirsinde., Herkes hayal kırıklığı yaşar, ayrılır. Mükemmel aşk diye bir şey yok, mükemmel ötesi seks de yok. İlerde çok pişman olursun.

1|1
    0|0
  • Kendi bekaretini kendin alsan bile sonunda sekse yenik dusuceksin. Zira seksin verdigi haz hicbir yerde yok.

0|4
    0|0
  • Vibratörle everelim

0|3
    0|0
  • bence aşırı sarhoş biriyle seviş seni daha önce görmemiş ve bidaha göremeyecek biriyle bişi hatırlamayacağına göre ego falan da yapamaz

0|1
    0|0
  • Hahahahahaha kafaya bak hah hahahahahaha ahahahahah bende istiyorum bundan bir tane ya Hahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Dildo yoksa havuç vs ve kesinlikle kambur olma

0|1
    0|0
  • Bence yapma

0|0
    0|0
  • 7 olan var gozumle gordum sukret

0|0
    0|0
  • Bence yapma geleceğin ne getireceği belli olmaz bende bir zamanlar senin gibi düşünmüştüm sonra vazgeçtim Şu an diyorum ki iyiki vazgecmisim iyi ki yapmamisim die

0|0
    0|0
  • Vibratör al saçma sapan hıyar falan alma en iyisi o acıyor falan dersende ilişkiye giren her kadının acıyor zaten yani illa kendim alıcam diyorsan acıdan kurtulus yok zaten cok cokta acımıyormuş öyle diyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...