Viaxi Whitening Cream Nedir? Özel bölgelerdeki kararmaları gideren bu kremi deneyen var mı?

Bu Sitede çok sık karşılaştığım şuram karardı buram kapkara ne yapabilirim gibi sorulara dair bir ürün reklamına denk geldim ve burada paylaşmak istedim. Kullanan varsa fikirlerini beyan edebilir. İşe yarayıp yaramadığı konusunda bir fikrim yok, sahte bişey de olabilir.

http://www.renkacicikrem.com/

Viaxi Whitening Cream, özellikle (anal, vajinal, genital, bikini, kol altı gibi) hassas cilt bölgelerindeki renk değişimini sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formülle üretilmiştir. Bu bölgelerde oluşan renk dengesizliğini, kararmayı gidermek ve daha estetik bir görünüm amaçlı kullanılan bitkisel bir kremdir.

Cilt lekeleri ve koyulaşmaları, gerek kadınlarda gerekse erkeklerde sık karşılaşılan cilt sorunlarından biridir. Cilt koyulaşmaları erkeklerde tıraş sonrasında, kadınlarda ağda ve epilasyon sonrasında, özellikle koltukaltı ve bikini bölgelerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Güneş yanıkları ve cildin lekelenmeye olan yatkınlığı da cildin bazı bölgelerinin zamanla koyulaşmasına neden olabilir.

Viaxi Whitening Cream, cilt üzerinde oluşmuş renk koyulaşmalarını dereceli olarak açan etkili bir kremdir. Doğal bitki özlerinden oluşan förmülüyle herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın cilt yüzeyindeki ton farklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

0|1
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Işe yaramıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Denemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...