Genital bölgede? (Resim için özür)?

İç dudaklarım sarkık, cinsel ilişkiye bir engel midir, önemli midir? Ameliyattanda korkuyorum... :( :( Ameliyat olursamda bunu babama nasıl söylicem.. Utanıyorum ya.. Gülsemmi ağlasammı bilemedim..
Genital bölgede ?? (Resim için özür)?
Soldaki benimkisi, sağdaki ameliyattan sonra..

1|6
12|65

En İyi Erkek Görüşü

• Aman sarkik olsun nolcak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya uzulme kimse takmaz bunu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Şu internet çıktığından beri herkes kompleksli olmaya başladı. Benim vajinamın şekli böyle, penisim niye küçük, niye niye şu kadar sürede boşalıyorum diyerek insanlar kendilerini sürekli başkaları ile kıyaslıyor.

Eskiden internet denilen mecra yokken böyle bir sorun da yoktu, şimdi herkes komplekslerinden kendi uğraşlarını icra edemez hale gelmiş.

1|0
    0|0
  • Çok sarkıksa ol. Gizli olursun zaten.

1|0
    0|0
  • kadınlarda sünnet dinimizde var ama uygulanmıyor bence baba ya da anne ben sünnet olmak istiyorum diye bilirsin bunu mümine kadınlara sorabilirsin onlar detayını size bildirir en azından vajinam kötü dememiş olursun birde annenle konuş annen belli etmeden rahimde ur var falan diyebilir bence zor bir konu değil ama olmazsada fark etmem şekli önemli değil senin eşine karşı olan caziben işi sonuçlandırır sen eşine haz ver memnun et anlayışlı bir erkek zaten dert etmez sağlıklı günler dilerim

1|0
    0|0
  • Iyi de bu biyolojik bir sey niye değiştireceksin?

1|1
    0|0
    • O yönden de düşündüm.. Estetik bir ameliyatmış günah mıdır? Daha hijyenli görünür diye..

• Son kez soyluyorum? Sen bilirsin.

• ya nolcakkk herkes farklıdır bişi olmaz sana öyle geliyor raaaddd

• Yok ameliyat falan yapma. Daha iyi öyle olması. Oralda daha hoş oluyor. Gerçekten çok sarkıksa ameliyat ol.

1|0
    0|0
  • cinsel ilişki için engel değildir. Seni sevecek insan vajinan sarkık diye seni sevmeyecekse, bırak hiç sevmesin zaten

1|0
    0|0
    • Sizin için sorun değil yani

• Benim için sorun değil. İnsanları dış görünüşüne göre yadırgamam. Büyük göğüs - küçük göğüs. Geniş vajina - dar vajina / sarkık dudak / sarkmamış dudak vs diye çeşitlendirmem.

Bizim toplumda önyargı hep vardır. Dar vajina hiç ilişkiye girmemiş diye düşünülür sarkık ise çok fazla cinsel ilişkiye girdi diye düşünülür. Ama genetik faktörler hep göz ardı edilir.

O yüzden seni böyle sevecek bir insan bulmaya çalış

• Sıkıntı olmaz. Ben şu ana kadar kendi cinsel organını beğenen bir kadına rastlamadım. Erkeklerde de genelde tam tersi

1|0
    0|0
  • ama orayı kesiyolar heralde sinir uçları yok mu zevki azaltır

2|0
    0|0
  • reel görmek lazım

1|0
    0|0
    • Google yaz iç dudak sarkma

• Hiç ilişkiye girmedim, mastda yapmıyorum biyolojik yani, iğrenirmiydin senb?

• Hayır iğrenmem. Herşeyin ayrı bir tadı var bunun da ayrı bir tadı vardır emin ol

• sorun değil fark etmiyecek bile ama ne yaptında böyle yaptın tamam biyolojik kısım ama bunlarda biraz fazla

1|0
    0|0
    • Hiç ilişkiye girmedim,?

• Onu da yapmıyorum,.

• ozaman bırak kendi halinde kalsın bişi olmaz üzülme yapısal bir durum hem böylede güzel

• sarkik olsun farketmez o sorun degil zaten ameliyata gerek yok

1|0
    0|0
    • Bu ne lan demezmisin ya da bu illişkiye girmiş falan, girmediğim halde :/

• yooo neden diyeyim ki gayet dogal

• Yoo bir sorun olmaz. Böylesi daha çok hoşuma gidiyo şahsen..

1|0
    0|0
  • sağdaki güzel olan
    soldaki itici

1|0
    0|0
    • Ameliyat ol diyorsun yani.. Ama herkes olma diyor ://

• Utanacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • İlişki sırasımda dudaklar ıce gırer canını yakar ewenınce ameliyat olursun tabı ilişkı hıc yaşamadıysan

1|0
    0|0
    • Burdan başka birisi penisi sarar dedi, nasıl içine gircek ki?

• Evlı bı kadın anlatı dudaklar sıskon oldugu icin ıcıne gırer ve acır doktora gıtmıs amelyatla alınır fazlalık denılmıs

• saçmalama bence illaki düz olacak diye birşey yokki senin yapında öyle ve öylede iyidir oynatma ameliyat olma sakın

1|0
    0|0
  • Sakın yaptırmayın zevk almanız azalabilr dudakları esin sevebilir oral yaparken onları da emer

1|0
    0|0
  • Saglik sorunu olusturmayabilir. Yani sadece estetik acisindan sorun olabilir.

1|0
    0|0
  • bişey olmaz erkeğe daha çok zevk verir tabii penisi kalınsa ;)

1|0
    0|0
    • Ben daha hijyenli durur diye..

• Ameliyat ol diyorsun yani

• olmaaa sadece açıklama yap eşine

• kalsın. buna da takılma. Bazı erkekler böyle seviyor.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ;)

1|0
    0|0
  • Fazla önemli değil aslında

1|0
    0|0
  • böyle kalsın ne olcak sanki alan böyle alsın seni ben senin kocam olsam sıkıntı yapmam

1|0
    0|0
  • Rengi koyu mu?

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Midemi bulandırdın gerçekten iğrenç

1|0
    0|0
  • Bırak kaldın öyle takma

1|0
    0|0
  • Fark etmez

1|0
    0|0
  • bir dorun olmaz

1|0
    0|0
  • ulen vajinadan soğudum beee
    kimisininki kokar akar sarkar ne bu len

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 11

• Senin gibi kadınlardan tiksiniyorum. Kendinizi erkeğe karşı cinsel bir obje olarak görüyorsunuz.
    Cinsel ilişki için ne engeli olacak? Biraz beynini kullanmayı dene. Seni alan koca vajinan çirkin diye değil bu zekayla zaten seni sevmez, beğenmez.
    Erkekler penisini kızlar beğenmiyor diye ameliyat yaptırıyor mu? Hayatında hiç eli kadın eline değmemiş, p*rno izleyip cinselliği öğrendiğini zanneden , tüm kadınların vajinası da öyle sanan abaza hayvanlar için mi bu eziyet ve küçük düşme?
    Evliliğin ilerleyip vajinan da kararma olursa pembeleştirmek için de ameliyata girersin sen.

1|2
    0|0
  • olmalısın bence yaa babana söyleme yani ama ol kötü görüntü.

1|0
    0|0
  • En baştan mı sarkıklık oluyor yoksa altta mı?

1|0
    0|0
  • o ne la öyle -_- ben kendi şeyimi beğenmiyodum harbi taş gibi şeyim varmış

1|2
    0|0
  • Evlendigin adam senin sarkık oldugun icin ameliyat oldugunu bilmez de hakkında sacma seyler dusunur bence bekle evlendiginde kocan begenmezss yaptırsın

0|3
    0|0
  • utancak bişey yok ameliyat olmaya da gerek yok böyle olan bir sürü kadın var

1|0
    0|0
  • Vajinan için evlencek adamdan kocanı olur seni her halinle kabul edecek. Bir erkek için böyle şeyler yapacak değilim kb

2|1
    0|0
    • Bence yaniliyorsunuz seks ve sexy kadin evliligin motoru gibidir ama bence çok õnemli değil kadınlar saklama ustasi (sütyeni saklaya bilen oeayi hadi haydi saklar ayrica kadin dìšiliğini kullanmayi biliyorsa bir parmağını oynatmasi yeterli sizler mihteşem varliklarsiniz ) bence

• Sacmalama vucudunu oldugu gibi sev bu sismanken zayiflamak gibi senin sebep oldugun seyi degistirmeye benzemez benim de boyle ama sorun yok her turu zvk aliyosun

1|1
    0|0
    • Çok fazla ilişkiye girdin sanıyorlar

• Benimde ayni soldaki gibi bende ameliyat olmayı düşünüyorum çok iyi anlıyorum seni...

1|1
    0|0
    • Yorumları oku ozaman.. Ameliyat oşma diyorlar :D

• Anlamadım neyi yazayım?

• mesaj demiştim benimle aynı sorunu olan biriyle konuşmak iyi olurdu diye yinede sen bilirsin.

• Öfff boşver ya takma böyle şeyleri emin ol sorun olmaz

1|1
    0|0
    • Daha temiz durmaz mı?

• Temizlikle bunun hiç alakası yok sen zevkine bak ✌️

• çok çirkin duruyo sahii erkek olsam bakmam

1|2
    0|0
    • onuda bulamayanlar var.

• @tarıktarı takip ettiğin kızlar var demek ki o bulamayanlardan biri sensin abaza

Yükleniyor...