Küpeli erkekler hakkında ne düşünüyosunuz?

bana çıkma teklif eden erkek küpeli... ablam ve eniştem dalga geçiyolar napcan küpeli erkeği gay gibi falan diolar :S sizcede bir gaylik olurmu küpe takan erkeklerde?

0|1
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sac, sakal, küpe, kılık kıyafet İnsanın kişilğni yansıtmaz.insanı insan yapan davranışları karekterı ve düşünceleridir.

Küpe,Kimi erkeğe yakışır kimi erkeğede yakışmaz.Toplumda çok yönlü insanlar bu durumu normal karşılayabılir,ama dar görüşlü lnsanlarda eleştirel acıdan yaklaşır.

Enişdenizde yeterince olgun biri diil sanırım.

Sen bunları kafana takma, yaşayacağın ilişkinin tatını cıkar, keyif almaya bak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence enişteni dinle, enisten ablan da gay dememiş gay gibi demiş. Haklılar, küpe takan erkeklerde gaylik olur.

0|0
    0|1
  • Küpe yakışana gidiyo lakin ben ataerkilim bu konuda bana göre küpe dövme piercing falan çok ters geliyo ama herkesin düşüncesine görüşüne saygım olduğundan hayatta eleştiri yapmam bu konuda.

0|1
    0|0
  • Bu ne saçma bir düşüncedir yahu. Benim de sol kulağımda 3 tane var gayet de gay falan değilim. Ayrıca tarih boyunca Türkler de dahil bir çok milletin erkekleri küpe takıp saç uzatmışlardır. Erkeğin küpe takmaması Türklere islamiyetle birlikte girmiştir. Kadına benzememek falan mevzusu. Böyle saçma sapan düşünceli insanların ülkemizde aşırı derecede olması çok üzücü.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan pala bıyıklı biri de gay olabilir, öylesi bir durum küpeyle anlaşılmaz. Sen konuşmasına el kol hareketlerine ve yürüyüşüne bak. seni rahatsız ediyorsa yol ver. bir erkekte hoşlanabileceğin özellikler vardır mutlaka. Onlara dikkat et, gay olsa sana niye arkadaşlık teklif etsin ki? değil mi...

0|1
    0|0
  • ne alakası var sen gay görmemişsin herife bakıyon kro asacak kesecek tipi var bir bakmışsın adam yumuşak çıkmış. görüntüsünden anlayamazsın gay mı değil mi, üniversitede bir dünya erkek küpe takıyo küpe takan gay olsaydı kızlara erkek arkadaş kalmazdı :D

0|1
    0|0
  • bu tamamen bı cahıllık.. tabıkı hos karsılayamayabılırler ama bu sekılde hitap etmek tamamen acızlık.. yanı bos ınsanların bos dusuncelerı.. enıstende kupe yok belkı ama karı kılıklı sankı öyle hıssettım bıan :)

0|0
    0|0
    • hayır tam tersi karı kılıklı erkeklerden nefret ediyo banada kendi gibi maço erkek istiyo

• kendı kupe takamadıqı ıcın takanlara b*k atıo ıste klasık.. maco takılır ama ıcınde bı cool qorunme özentiliqi vardır..

• O kişinin özgür tercihi, lakin hiç de hoş durdugu söylenemez...

0|0
    0|0
  • saçmalama bee ! hem sağ hem sol kulağım delik. ama gaylikle pek bir alakam yok

1|0
    0|0
    • bende ne alaka diyom ama işte onlar öyle diince :/

• onları dinlemek zorunda değilsin. bu senin hayatın içinden geleni yap derim

• bende küpe takıyorum gay değilim ilk başlara çevremde karşı çıkanlar şimdi alıştı duruma ama hala arada bir laf eden oluyor

0|0
    0|0
  • küperli erkek demek doğru olmaz küpeli i*ne doğru olur

0|0
    0|1
  • olmaz tabi alakası yok gaylıkla

0|0
    0|0
  • lan ne alakası var gay likle son derece normal

0|0
    0|0
  • ne sebeple taktigini biliyormusun neden gaylik olur anlamiyorum bu bakis açısını

0|0
    0|0
  • gerçekten bazılarına hiç yakışmıyor takmasınlar ama oınun gaylıkla alakası yok

0|0
    0|0
  • ablan eniştenin kullağına girsin..

0|0
    0|0
  • ooouu biz ailecek bayılıyoruz küpelilere

0|0
    0|0
  • Erkek adam kupe takmaz, kendi degildir ama ruhu oyle oldugu kesin, ilerde birgun seni bir erkekle aldatirsa sasma

0|1
    0|1
  • bilemem, ama şaka yapıyorsa da bu tür şakaların seni incittiğini söyle ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır ne alakası var o tarz meselesi cinsel tercihle küpenin ne ilgisi var

0|1
    0|0
  • küpesi sağ kulağındaysa :)

0|0
    0|0
  • BENİM SEVGİLİMin 2 tane küpesi var gayet de adam gbi adam :D

0|0
    0|0
  • Hepsi takmasın. Bazılarına hiç yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Olur dersem sevgili olcan mı

0|0
    0|0
  • Ne alakası var. Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Yakışanına ne taş duruyo biliyon muuu ^_^ taksınlar bence, küpe takmalılar, cok güzel oluyo yakışanına bööle tam kucaklanacak, kulak memeleri sabaha kadar taciz edilecek ve bırakılmayacak tipler oluyorlar *.*

0|0
    0|0
Yükleniyor...