Kizlar adetim pazar aksami bitti ama kasiklarimin ve goguslerimin agrisi hassasiyeti halagecmedi. Sebebi nedir ki?

Kizlar son gunlere bile kalmazdi bu hassasiyet normalde yani gecmesi gerekiyodu simdiye kadar. Gecmedi ama basiniza geldi mi hic neden gecmemis olabilir?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlara sormuş irkekler uzayın len

0|0
    0|0
    • Doktorsan sen de cevap verebilirsin ben sacma sacma atlayan olmasin diye oyle dedim

En İyi Kız Görüşü

• farklı bısey yaptınmı?
    agırlık kaldırmak cok yurumek spor yapmak gıbı ya da son ıhtımal belkı duşta fılan usutmussundur.

0|0
    0|0
    • Usutmus olabilirim evet 😕 bir de evliyim ben hamilelik ihtimali yoktur dimi bu kisa sure icinde, tekrar adet olacakmisim gibi hissediyorum cunku alinganligim da ustumde

• Doktora gitmeli miyim enfeksiyon vs var midir

• enfeksıyon ıcın akıntı kasıntı fılan olması lazım. senın agrın var. sanmam bısey olsun.

Erkekler Ne Diyor 2

• nasıl bir hassasiyet

0|0
    0|0
  • Üşütmüş olabilirmissin kiz arkadasima senin icin sordum bak 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı durumu ben de yaşadım bu sonda
    Sanırım ayaklarımızı üşütüyoruz :/ ondan kaynaklı diye düşünüyorum çünkü kendimi sıcak tutmaya başlayınca geçti bişey kalmadı

0|0
    0|0
    • Mevsim yaza geldi ama hala da kazak giyiyorum halbuki 😕👀

• Yok vücut değil ayak ya sadece biraz soğuk alması yeterli
      Bilemiyorum tabi yine de çorabı eksik etme ayağından hatta kalın olsun :/

• Bence üşüttüğün için birde yediklerinle alakalı bir durum bu düzensiz yemekte adetin düzenini bozuyormus

0|0
    0|0
  • Hamilemisin

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki yeni adet bittigi icin hemen umutlanip sonra hayal kirikligi yasamak istemiyorum

Yükleniyor...