Türk kızı- Rus kızı mantığı?

Soru az önce okuduğum bir yorumdan aklıma geldi. Bir erkek arkadaş "Türk kızları işte böyle koyun gibi yatar yatakta en iyisi alacaksın slav ülkeden bir kız o sevişmesini bilir" gibisinden bir şeyler yazmış. Sorum şu : Malum bizim erkekler "kızlar zarı" mevzusuna fena halde sevdalılar peki şu yabancı kadınlarla evlenen zzzzilyon tane erkekler ne oluyor bu durumda ? Ya da diyelim ki Victoria Secrettan Adriana size yazıyor (olmaz ya oldu diyelim) hatun sizinle evlenmeye ölüyor sen bakire değilsin diyip istemeyecek adam var mı oralarda ? Dibiniz düşmez mi bir dürüst olun? Bu çifte standart hangi beyin yapısının ürünüdür ki ?

Güncellemeler:
Kızlar zarı demişim kızlık zarı olacak :)

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bu konuda ki düşüncemi yazmadan önce millet " vay yalaka döt veren" demesin diye gizli yazıom :D konuya dönersek bana göre sevişme ve kadın erkek ilişkileri kültürümüzde olmadığı için bizim kızlara hiç bok atmaya hakkımız yok çünkü zaten bizim tarihten beri gelen artık kemikleşmiş kalıplarımıza soktuğumuz veya sokmaya çalıştığımız için kadınlarımızdan "vay bu kezban", "yok eğlenmesini bilmior" , "olum leş gibi sevişio bizim kızlar" gibi söylemlerde bulunmamızın hiç bir manası yok.. zaten bu hale getiren bizleriz. kendi hakklarında bile kendi özel yaşantılarına bile bizler hüküm vermeye çalışıyoruz. o yüzden bir beklenti içine girip hor görmenin hiç bir mantığı yok. sorun kadınlarımızda değil sorun bizlerde, biz erkek egemen toplumda. bırakalım kadınlarımız hür iradeleri ile yaşasın. her harektine her eylemlerine burnumuzu sokmayalım. kendi kararlarını kendileri versin. çiftler anlaşarak sorunlarını aşsınlar. eyyorlamam bu kadar

8|2
    0|0
    • Sırf düşüncelerime yakın olduğu için değil, gerçekten de Türk kızları ve erkeklerinin sorununu en doğru şekilde söylediğin için tebrik ederim :))

• Pis yalaka dot veren seni :))) saka bir yana durust ve guzel yorum kardesim. Tebrikler +1

• " vay yalaka döt veren" demiyorum sadece TEBRİK EDERİM

Erkekler Ne Diyor 28

• adrianayı beğeniyorum. ama bu sadece bir beğeni. hee hayal kuralım adriana çıkıp geldi benle evlenmek istedi diyelim. mantığıma uymuyorsa prensiplerime uymuyorsa yani hayat tarzıma uymuyorsa evlenmem. rus kızı sevdalısı ya da yabancı kız sevdalısı da değilim. Güzelim Türk kızı varken ne yapayım yabancıyı.

3|0
    0|0
  • basitcesi şu;

çoğu erkek bakire ile evlenmek istediğini söyler ama gerçekte kızlardaki bakirelik çok da önemli değildir..

sen hiç bakire olmadığı için, hiç evlenemeyen, evinde bekar kalan kız gördün mü?

nadir olarak bunu dile getiren bir kişi de olursa nedense buradan herkes o kişiyi ayıplar...

benim yazdıklarım okuyanların hoşuna gitmese de gerçek maalesef bu diye düşünüyorum..

gelelim rus veya yabancı hatun olayına;

onlar gerçekten olaya ayıp günah diye yaklaşmıyorlar...onlardaki kafa bizden çok farklı...

1|0
    0|0
  • sizde her eleştiriyi de kabul etmeyin bacım. benim açımdan bekaret önemli yani, adriana'nın üzerinden kaç kişi geçmiştir Allah bilir.

1|0
    0|0
  • Güzellik ve kişilik kriteri "zar" mevzuunu ortadan kaldırabilir benim için. Tabi elin kaşarına da göz yumamam afedersin..

1|0
    0|0
    • Olması gereken bu zaten ama sitedeki çoğu erkek zar'ı aşkın,saygının,güzel davranışın önüne koyuyor. Zar'ı olan kızları melek sanıyorlar.

• İş kafada bitiyor. zarı sağlam olup ruhu fahişe olan tonla kız var :)

• türk kızı candır diğer taraftan ünlü biri olmaz ya olduki senin dediğin gibi istedi işin gerçeği kesinlikle istemem zira ortalarda damgalanmış boynuzlu gibi dolaşmam kaç erkekle yattığı belli olmayan birini alacağıma gider hiçbirşey bilmeyen birini alırım en azından öğretir istediğim gibi bir kadın çıkartırım ondan

1|0
    0|0
  • kendisi kızlık zarı arayan aradığı kız gb olmalı

3|0
    0|0
  • zaten uygulamaya gelince öyle olmuyo ki. zar zar diye bu kadar tuturanları ben bir tek bu sitede gördüm. sanırım piyasadaki tüm abazalar zar takıntılı :D

1|0
    0|1
    • Çok fazla var öyle değil mi? Ne zaman bekaretle ilgili bir başlık görsem altındaki çoğu erkek asla kabul etmem diyor. Bu kızlarla kim evleniyor o zaman?

• Herkes sanalda kral galiba..

• herkes fazla erdemli sanal alemde.

• iyide bizde kızlar hli belli bıyıkları benden cok halen tripler delan onlar gayet guzel aama insan gibi cewaplar ve mutevazı durus

0|1
    1|0
    • Kaç bıyıklı kız gördün ? Harcamışsın hemen ülkede ki kızları. Yapmayın böyle allah aşkına her ülkenin kendine göre güzel ve çirkin kızları var ben Polonyada yaşadım sözde Polak kızların hepsi bir içim su . Yalan. Kendine göre çok güzel kızlarda var suratına bakmayacağın kızlarda,azıcık açın şu gözünüzü.

• çok haklısın ama işte dogrusu bu ben 100 kişilik sınıfta 80 kızla unı okudum yuzune benım bakmadıgım kendını angelına sanıyodu :D

• O da karakter mesela vardır bir tarafını kaldıran. Burada atıp tutan erkekler o kızları öyle bir pohpohluyorlar ki Angelina değil Adriana sansa az kalır. Ki olay zaten güzellik çirkinlik olmamalı ama maalesef iki yüzlülük kanımızda var toplum olarak

• rus kadının tadı tamamıyla farklı guzellıklerı felan olsun çok baska doğustan manken gıbıler ;) ama tur kızınında yerını tutumazlar ;)

1|0
    0|0
  • güzellik , bazı kusurları tamamen örter...Adriana Lima kadar güzel olmadığına göre sen iyisi diktir...

0|0
    1|0
    • Ben bakireyim arkadaşım ama olmasaydım da sorun etmezdim. Ama sen şu yazdığınla nasıl ikiyüzlü oduğunu ortaya çıkarmışsın zaten,güzelse kızlık zarı dert değil çirkinse bakire olacak.Canına yandığımın ülkesi senin gibi kuş beyinlilere kalmış.

• gerçekler acıdır...

• kadının milliyeti önemli değildir.önemli olan onu canlandırabilen erkektir.

1|0
    0|0
  • rus kızlarının kocaları sevgilileri alkolık olduğundan onlar ayetince ilgi gösteremiyor doılayısıyla kadınları onlara herşekilde mutlu etmek istiyor ve yapamadıkarı sey yok. türklerde cinselliği bilmediği için ve ayıp gunah sayıldığı için yapsada deret yapmasada.bu yuzden rus kızları votka gibi yanına bişey almana gerek yok.

0|0
    0|0
  • bir rus kızıyla kısa süreli bir ilişkim olmuştu. hemen sonrasındaysa bir türk kızıyla aradaki farkı sorma yazmaya bukadar alan yetmez. ve inan olsun mevzu sadece yatak muhabbeti değil. kafalar o kadar farklı ki insan inanmak istemiyor. ve evet kesinlikle imkan olursa türk kızı yerine tercih ederim. reklamda nasıl diyordu; anlayış farklı,mantelite farklı :))

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin Rakı tadında olacak içtikçe içesin gelecek kafanı çakır yapıcak agzında tad bırakcak yüreginde dert keder bırakmayacak... bu kadında türk kadını olacak arkadaş...

0|0
    0|0
  • Rus kızı isteyen Türk erkeği sanki Johnny Sins gibi sevişiyor...

1|0
    0|0
  • cok iğrencler ya en iyisi türk kızları onları isteyenler hijyene ve bakıma ilki göstermeyen erkekelr

1|0
    0|0
  • tavla zarı olsa olmuyor mu

0|0
    1|0
  • türk kızları kezban tartısmayalım

0|0
    2|0
    • O kezbanlardan biri senin karın ve kızın olacak ileri de tadını çıkar. Annen ve varsa kardeşinin de kezban kategorisinde olduğunu da unutma.

• Yav he he.

• keko senı yol al kezbanus

• yorumlara bakmadım ben turizmciyim hepsinide tanıdım çoğu ülkenin kızları nı tanıdım kim ne derse desin bizimkiler şeker amatör olabilir ler yabancılarınki gibi 12 yaşında başlamıyorlarki

0|0
    0|0
  • yani tecrubesiz kızdan rus kızının performansını beklemek saçmalık. ama yabancı kızla evlenenlerin turkiyede de sallayacağını sanmam çünkü yabancı kızla evlenmenin en büyük sebebi daha saygılı davranmaları, dırdırının az olması. beyin huzuru yani :D

0|0
    0|0
    • Yapmayın şimdi,içten içe seviyorsunuz bu zor kızları,toplumun yapısı bu bizde kızdan naz bekliyorsunuz. Kızlarda nabza göre şerbet veriyor. Türkiye de bir kız naz yapmadan ya da ağır yapmadan davransa iki dakika da kaşar ilan edilir. Eleştirmeden önce nedenlerini düşünsek aslında böyle olmayacak.

• evli kadınlar da mı naz yapıyor :D işin cilvesinden bahsetmiyorum

• rus kızlarının üstüne yok...

0|0
    1|0
  • sen bu yolda böyle devam et aşk layık olanda kalmalı diyip kapatyorum konuyu :)

0|0
    0|0
  • konuyu nereden nereye bağlamışsın, bu dur allasen akşam akşam...

0|0
    0|0
  • bir rusla evleneceğim daha önce çok türk sevgilim oldu hepsiylede cinsel ilişkiye girdim hiçbiride bakire değildi benimde öyle bir takıntım yok sorun seks değil zaten çoğu erkek buna takılmaz erkeklerin derdi türk kadınındaki egoistliktir dünyayı vajinalarının etrafında dönüyor sanıyorlar tepkiler buna bu ülkede kadınlar inanılmaz cinsiyet ayrımı yaparlar lafa gelince kendileri hep eziliyordur ama türk kadınları inanılmaz psikolojik baskı kurarlar erkekler üzerinde buna psikolojik şedet denir ve bu avrupada bir suçtur düşün öyle bir ülkedeyizki erkeklerin geleceği bir kadının iki dudagının arasından çıkacak söze bağlı bir kadın bir erkeği bana tecavüz etti diye hapse attırabilir bu gerçek olmasa bile bunu yapabilir, örneğini gördük haberlerde üç ay yattı adam sonra kadın iftira attım benden ayrıldı diye intikam almak istedim dedi ! bunların örnekleri çok neyse türk kızlarıyla derdimiz insan gibi davranmalarıdır sokakta orda burda erkeklere tepeden bakıyorlar havalı havalı dolaşıyorlar hava atıcam diye antipatik hareketler yapıyorlar insan olun yahu kadınsın diye bune hava hepimiz önce insanız. başka bir konuda şu türk kadınları evlenecekleri erkeklerin kişiliklerinden çok evi arabası var mımaddi geliri ne kadar mesleği ne mevkisi nedir gibi şeylere önem verirler çok yanlış sen bankayla evlenmiyorsun erkekle evleniyorsun önce adamlığına bakacaksın parasına değil neyse hadi adam on numara maddi imkanlara sahip peki türk kızı o adama ne verecek ? cevap şu" ben sevgimi aşkımı veriyorum daha ne olsun" buna yorum yapamıyorum kusura bakmayın sadece YUH DİYORUM!.

0|0
    0|0
  • rus kızı iyidir.. bizzat alanya da yaşıyorum test ettim enfes abi işi biliyorlar...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Tercihin vodka mı rakı mı onu da öğrenebilir miyiz ?

• Ciddiyetimizi koruyalım :D

• Öfff :D link bunuda nette buldum you tub da video vardı yorumlardan birtanesi kaç defa rus kızıyla çıktınız :D

• Bundan sonra onun adı kızlar zarı :) kulağada hoş geliyo :D

0|0
    0|0
    • Konudan sapmayalım :D

• Yeni isim güzel ama :) adrianaylada evlenmem ..

• içinde bulunduğu toplumda bekaret denen bir olgu varsa ve kız bakire değilse bu sorun! ama kendi toplumunda bekaret kavramı yoksa ondan da bakire olmasını bekleyemezsinya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü bu olayı çıkaran aslında kadınlar ruslar vs.onlar yaptıklarının arkasında duruyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...