Yargılamadan okuyup fikir verir misiniz?

Ben mastürbasyonu bırakmak istiyorum bundan önce dini bilgilerim zayıf olduğu için ve bu ayıp bir konu olduğu için annem de bilgilendirmediği için bu kadar günah olduğunu gusül alsam da bunun şart olduğunu ve orucu bozduğunu bilmiyordum zaten 1 senedir yapıyorum okul zamanı aklıma gelmiyor sabahtan akşama dışarda yoruluyorum ama yazın evde yalnız kalıyorum işe de giremiyorum bir nedenden dolayı sabahtan akşama evde yalnız oluyorum canım sıkılıyor boşluktan dolayı yapıyordum ama artık tövbe edip yapmak istemiyorum bana yol gösterir misiniz neler yapmam lazım

0|1
1|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nefsine hakim olacaksın ve seni uyaran seylerdende uzak dur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Başka şeylerle meşgul olman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Çok doğru mast sadece zina yapmak üzereyken zinadan vazgeçmek için yapılırsa günah olmaz
    Sohbet edeyim p*rno izleyeyim
    Açıp bakayım mast yapayım can sıkıntısından günah
    Tövbe et boş zamanlarında namaz kıl dini kitap öğren Arapça Osmanlıca öğrenmeye çalış
    Bende bos zamanlarda kafa dağıtmak için saçma sapan soru sorup sorulara cevap yazıyorum ama gece nöbetlerinde can sıkıntısı bende sanalda olsa buradaki yorum arkadaş soru şeklimi değiştirecem
    Güzel karar insallah uygularsin

0|0
    0|0
  • yap hormon bu eninde sonunda yapacaksın Allah boşuna kadınlık/erkeklik hormonu vermemiş gusül alırsın

0|0
    0|0
    • Ama günah dini hükmünü okudum da çok feci

• bende biliyorum peygamber efendimiz bile rüyalanırdı yani bu doğal bir şey gusül aldığın sürece sorun yok

• Jubile yapip birakabilirsin. Bunun en guzel ornegi Sifo Mehmet'in jubilesidir. Youtube'tan izleyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hayır hiçbir şekilde bir şey yapmak istemiyorum günah boyutu var ve yapanlar için hükmü var :(

• Teşekkür ederim yorum için hedef tamamen bırakmak erkeklerde zor ama kadınlarda belki öyle değildir

• Bosver be birakma... :P

• yapma evladım günah

0|0
    0|0
  • Kızlığına zara vermeden yapabilirsin. Orgazm olunca banyo yap. Neden günah olsun?

0|0
    0|0
  • Mast in sebebi sehvete kapılıp zina yapmamanın için neden günah olsun ki

0|0
    0|0
  • Tabiki yardimci olalim haftada 2 3 kez yap kendini rahatlat ama asiriya kacma zarari olmaz fatkli seylere odaklan filim izle spor yap aklini dagit sohnet et ya da gel bana mesaj at beraber konuşalim

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçmadığın sürece günah değil ki :/

0|0
    0|0
  • Ne yap et ama Yalnız başına kalma

0|0
    0|0
  • Namaz kılıyor musun

0|0
    0|0
  • önce aklından çıkarıp başka şeylere yoğun laşman uğraşman lazım

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Okuman yazmandaki yoktu

0|0
    0|0
  • Tavsiyelerim var Ama özel yorum kapalı

0|0
    0|0
  • Artık çok zor hayatım bırakmak, tek çare dikkatini başka şeylere ver evde asla yalniz kalma

0|0
    0|0
  • Boş durana şeytan dürter miş zaten 😜😜

0|0
    0|0
  • Bende ayniyim

0|0
    0|0
  • akşam namaz kıl namaz sonras dua et tövbe et gusül abdesti alıp uyu

0|0
    0|0
  • mümkün değil yapmaman gene yaparsın

0|0
    0|0
  • helal olsun perişaniyetini bilmek ne güzel.. dğru yoldasın sister yola devam..

0|0
    0|0
  • ben evli oldugum halde devam ediyorum onun bağlılıgı farklı bırakmak cok zor ama yorgun olunca bazen akla gelmiyor

0|0
    0|0
  • Evlenmeden ilişkiye girmekten iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...