Arkadaslar bakar mısınız bi?

1 ay once ilişkiye girmiştim, 12 gün once regl oldum. 17 sinde falan bitti reglim. bugun kanama olduugunu farkettim oysa daha iki hafta var regl olmama, neden böyle oldu?

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile degilsin

1|0
    0|0
    • peki kanamanın sbebi ne olabilir stres felan olabilirmi

• Cok gordum dediginin yuzdesi cok ama cok dusuktur 60 yasinda dogum yapan kadin gibi dusun sen rahat ol hamile degilsin internete bakarsan basim agroyo de yorumlarda sanarsin 3 gunlik omrun kalmis

• Kadin regle doneminin bitmwsine yakin iliskiye giriyo sperm 3 gun yasiyo olma ihtimali var sen diyosunki 1 aydir iliski olmadi regl oldum normal sartlarda 4 haftalik hamile olman lazim

En İyi Kız Görüşü

• korunmadınız mı

0|0
    0|0
    • hayır

• nasıl geçer peki

• jinekoloğa görünmen lazım artık

Erkekler Ne Diyor 9

• Tekrar ilişkiye girdin mi son günlerde?

0|0
    0|0
  • Böyle olmaması lazımdı

0|0
    0|0
  • Nasıl korundun

0|0
    0|0
  • Kızım yasiniza bakın konulara kızlık zarı ne
    Hicmi utanmiyprsunuz

0|0
    0|0
  • Biz senle konistukmu hic

0|0
    0|0
  • Stres yaptinmi hamile kalirmiyim diye

0|0
    0|0
    • evet çok yaptm baya

• Şmdi regl diyorm ama eğer kesilirse hamileym mi oluyor napcamı şaşırdım iyice

• Kiza yuruyon ortak cakal seni

• Allah anali babali buyutsun

0|0
    0|0
  • Aids bulasmistir..

0|0
    0|0
    • hadi beee öyle ihtimal var mı

• Kizlik 1 ay öncemi giiti? yoksa daha öncedenmi? Iliskiye girdigin kisi Aidsli olsa sana Aidsliyim dermi, ayrica Türkiye HIV tasiyicisi oldugunu bilmeden okadar cok insan varki...

• önceden gitti ama iliskye girmedim ben yanlslkla yaptım. İlk defa biriyle girdim iliskiye. aids belirtilerinin hcbiri yok ama bende?

• Zikicin koymuş çocuğu karnına herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yerleşme kanımı yoksa hamile misin aboww

0|0
    0|0
    • yerleşme kanı noluyoki

• streste regl gecikir iki kez olunmaz.

• O zaman hamileym %50

• Belki mevsimseldir

0|0
    0|0
    • olma ihtimali var mı mevsimsel oluyomu vaktinden once hiç

• Hiçbişeyi takma kafana boşver bende stres yüzünden 3 ay regl olmadığım günleri bilirim

• streste regl gecikiyomus iki kez olunmuyomuş 😰😟

• İlişki yaşadıktan sonra regl olduysan hamile değilsindir. Şimdiki kanama nedir onu çözemeyiz

0|0
    0|0
    • regl oldm ama bazı sorular gördm burda, regl olsa bile hamile oluyor az bir ihtimal ama varmış yinede. yine kanama geldi bir ayda iki kez oldum ondan kafam karıştı

• Evet öyle bir ihtimal var düşükte olsa, korunmadan ilişkiye girdiysen hamile olabilirsin. Hamile kalan kadınlarda yumurta rahime yerleştiği zaman hafif bir kanama olır, eğer sendeki durum öyleyse iki hafta sonra test yaparsın

• anladmm teşekkür ederim :(

Yükleniyor...