Bekaret mi yoksa bekaretin bozulmaması için anal seks mi?

htmetin
Arkadaşlar soruyu etik, dini, ve sağlık açısından değerlendirerek cevaplayın lütfen

Kısaca izah etmek gerekirse, erkekler arasında geçen geyik hep bu şekildedir;

-Ne yaptın kardeşim hallettin mi o işi ?

-Abi kızın günahına girmek var işin içinde. Daha o mevzuya girmedik..

-Nedir o abicim?

-Bekareti abi bekareti ya ilk ben bozarsam onun günahı çok fazla bu yüzden Anal takılıcam

-eee Peki Anal daha büyük günah, o nasıl olacak?

-Bize öyle bir talimat gelmedi...

Benim yorumum; sonuçta iki kişininde rızası varsa gönlüm normal ilişkiden yana olur. Sırf bekareti gitmesin diye anal teklif eden kızdan soğurum..

yorumlar
Bekaret mi yoksa bekaretin bozulmaması için anal seks mi?