Bekaret mi yoksa bekaretin bozulmaması için anal seks mi?

Arkadaşlar soruyu etik, dini, ve sağlık açısından değerlendirerek cevaplayın lütfen

Kısaca izah etmek gerekirse, erkekler arasında geçen geyik hep bu şekildedir;

-Ne yaptın kardeşim hallettin mi o işi ?

-Abi kızın günahına girmek var işin içinde. Daha o mevzuya girmedik..

-Nedir o abicim?

-Bekareti abi bekareti ya ilk ben bozarsam onun günahı çok fazla bu yüzden Anal takılıcam

-eee Peki Anal daha büyük günah, o nasıl olacak?

-Bize öyle bir talimat gelmedi...

Benim yorumum; sonuçta iki kişininde rızası varsa gönlüm normal ilişkiden yana olur. Sırf bekareti gitmesin diye anal teklif eden kızdan soğurum..

yorumlar

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• analı yapıp ta ben bakireyim diyen kıza bakire demem ben

4|7
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herkesin etik dini anlayışı farklıdır.sağlık açısından da herkesin bakış açısı farklıdır.kendime göre cevap veriyorum hem vajinal hem anal :)

0|0
    2|2
  • kim ne derse desin evlenmeden hiçbirini istememde onaylamamda

2|2
    1|1
  • hastamızın babası mısınız efendim?

- evet, ve sert bir mizaca sahibimdir.

- hasta kızımızın lülesi harap ve bitap kalmış efendim.

- anlıyorum.

- ama herşeyi bekareti gitmesin, namusu bozulmasın diye yapmış.

- tabi. neşterleri nerde tutuyodunuz?

0|0
    0|0
  • ondan değil de sırf sevgilisi onu bırakmasın diye hiç haz etmedği halde anal teklif eden kızın haline üzülürüm ben .soğumam tabi niye soğuyayım .banane .

0|0
    0|0
  • Herkesin günahı, sevabı, yediği, içtiği kendine bro.

0|1
    0|0
  • Banada teklif etmişti çıktığım azgın bir anında ama ben istemedim. Bekaret bozulmasın diye istemişti ama olay o değil aynada nasıl yüzüme bakardım oydu mevzu...

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• 1.Zinanın her türlüsü haramdır ve büyük günahtır.

2.Ters ilişki helalin dahi olsa haramdır.

Bekaretin bozulma konusuna cevap vermeye bile tenezül etmem.Çünkü bekareti sadece bi zara bağlayan insana sadece acırım.

3|4
    0|0
  • Şimdi Senin sorduğun gibi bunu konular halinde cevaplamak benim daha çok işime gelecek sanırım :) İçimden geçenleri paylaşmak istiyorum.

- Bu konuyu eğer dini açıdan düşünecek olursan. Evlenmeden önce ilişkiye girmek yani Zina yapmak zaten haramdır. Bunun gerek normal, gerek anal, gerek oral sex olarak düşünürsen de sonuçlarının aynı olduğu kanaati içindeyim. Sonuçta karşındaki insan ile sex anlamında bir şeyler yaşıyorsan bunlar aynı terazide tartılır. Oldu anal oral olunca zina değil, normal ilişki olunca mı zina. Bu çok saçma ve mantıksızdır.

- Sağlık konusundan düşündüğümde, bunun kadar sağlıksız bir şey olduğunu zannetmiyorum. Gerçekten hastalık riski kapılması ihtimali çok yüksek. Gerek kadın gerek erkek içinse. Ayrıca kadınlarda tuvaletini kaçırmak gibi problemler yarattığı da görüşmüştür. Sonuçta Anüs dediğin nokta vajina gibi genişleyen bir yer değildir. Ve Hak deliği varken bok deliğinde ne işin var diye garip bir soru sorulabilir.

Ayrıca karşımızdaki insan istediği kadar bakire olsun sürekli anal ilişki yaşıyorsa ondan büyük o..rs..pu da yoktur. Bu benim düşüncem.

İnsan oğluyuz, karşılıklı isteklerimizi illaki her zaman yaşıyabiliriz. Ama sonuçlarını her zaman göz önüne almamız gerekir diye düşünüyorum.

Ve hiç bir kadını bakire değil diye suçlamamalıyız. Sonuçta bizim bakir olduğumuz yada bakir olduğumuzu anlayabilecekleri bir kavram yok. Onlara böyle bir damga vurmak hakkımız değildir.

Saygılar.

1|0
    0|0
  • Anal seks kızın erkek tarafından kandırılarak kızın sevgisini kullanarak ilişkiye girmektir. Bence burada daha çok kusurlu olan taraf hatun kişidir. Sonuçta erkek ister kadın dur demesi gerek.

0|1
    0|0
  • kızlar anal yaparlar oral yaparlar diktirirler bakireyim derleR erkeklerde yerleR :)

0|1
    0|0
  • Evlilik dışı bütün cinsel olaydır dinen günahtır. Bunun analı oralı falan yok yani.

0|0
    0|0
  • igrenc...

0|0
    0|0
  • evlilik ıyıdır

1|0
    0|0
Yükleniyor...