Aklım almıyor...Siz olsanız yapar mısınız?

Eşlerini paylaşan ve onları kıskanmayan insanları anlamıyorum.paylaşımdan kastım kesinlikle sadece cinsellik değil. örneğin bir restoran evli eşler başkalarının evli eşleriyle dans ediyo, çiftler bunu izliyo.. kocasının gözü önünde öperek selam veriyo tokalaşıyo falan kocası kızmıyo bir şey demiyo..yatağa girme kısmi hariç nerdeysee her şey yaşanıyo bu karşılıklı arkadaş ilişkilerinde? bunlar aklıma gelenler sadece daha örneği vardır..ya madem öyle o zaman evliliğin anlamı ne.? iki kişinin birbirine ait olması tamamlaması değil midir. bu saçmalık niye hiç mi kıskanmıyo her iki tarafta bu kadar umarsamaz olabilir çok mu domuz eti yedi bu insanlar :D kafamda deli deli sorular... neyse sadede gelelim siz evli olsanız bu tür durumlara izin verir misiniz, veya evli varsa aramızda bunu yaşayan var mı merak ediyorum?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben asla izin vermem. Hiçbir şekilde ben yapmam oda yapmayacak arkadaş o kadr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu zihniyet ve tiniyetle alakalı içini dışını bildiğin insanlarla samimi olabilirsin bu paylaşmak değildir yobaz ve örümcek beyinli yaklaşımlar yanlıştır kınskanılacak durum vardır kıskanılmayacak durum vardır sapla samanı karıştırmamak gerekir

2|0
    0|0
  • tüh allah cezalarını versin:))

0|0
    0|0
  • ben yaparım yaptım

0|0
    0|1
  • Tokalsmasi bile sinirimi bozar

0|0
    0|0
  • Adami madam ederim acik ve net

0|0
    0|0
  • Evli olsam asla buna izin vermem. Dinimizdeki haremik selamlık ne içindir yaa?

0|0
    0|0
  • Benim de aklım almıyor. Böyle çağdaşlığın içine tükürürüm ben.

0|0
    0|1
  • yatağa girenlerde çok

0|0
    0|0
  • Domuz eti yemekten oluyor bunlar hep Hayvanlar içinde eşini kıskanmayan tek hayvan domuzdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cinsellik bilmem ne kısmını geçelim de tokalaşmanın nesi yanlış sence bu kadar bağnaz olmayalım. Ne olur bir erkekle tokalaşırsan hemen sana tecavüz mü eder ya da sen mi kendini tutamazsın? Nedir yani? Ağır konuştum belki ama konuşturuyorsunuz insanı yok domuz etiymiş bilmem neymiş çok komik.

0|0
    0|0
    • sevgilim tokalaşırsa kıskanırım. aşırı kıskanc oldugum için kıskanırım hanfendi bunun bagnazlıkla ne de gerikafalılıkla bir ilgisi var. sevdigimin teni yalnızca benim tenime degmeli. domuz eti olayını benzetme yaptım işin şakası o.takılma

• dans edemez biriyle dans etmek istiyorsa ben borumuyum :)ama arkadaşlarıyla tokalaşmasında sıkıntı yok:) zaten kimse eşiyle tokalaşmaz

0|0
    0|1
  • Modern dünyada sosyalleşmenin kuralları bunlar :/ Öperek selam vermeyle kocam elden gidiyor diyen kişiye yazık derim açıkçası.

0|1
    0|0
  • bırak eşimi çevremdeki bütün insanları kıskanırım. bu şekilde birinin karşım çıkmasını isterim. kıskanmayan tek varlık domuzmus. oda dinimizde yokk

0|0
    1|1
  • evlendi diye adamın hayatını mı karartalım. arkadaşları elbet olacak.

0|0
    0|0
  • Garip gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...