Lezbiyen testi yaptim ve Biseksuel cikti

Evet baslikta dedigim gibi lezbiyen testi yaptim ve bana biseksuel ckti bunu hep biliyordum ama inkar ediyordum. Ama sanirim artik edemem bunu arkadaslarima soylemelimiyim?

1|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Önce kendin bu kavramla barış, sindir ve sonra söyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hadi ya bizde gay testi mi yaptırsak ki? :DDDDDd zaa bir de biseksüel filan çıkıyomuşuz neme lazım biz yaptırmayalım bu testi :D

0|0
    0|0
    • Komik bir sey soylemedim ayrica daha onceden bildigimi yazmistim

• ben komik buluyorum bulamaz mıyım yani? bu dalga değil ki, sadece mizah anlayışmız farklı o kadar.

• herkese soyle

0|0
    0|0
  • Söyle tabi ya

0|0
    0|0
  • Söyleme içine at böyle şeyler söylenmez.

1|0
    1|0
  • biseksüel ne demek? bir acayip seksüel gibi bişeymi? gerçekten bilmiyorum!

0|0
    0|0
  • biseksüel ne demek? çok duymaya başladım

0|0
    0|0
    • Hem kizlardan hem erkeklerden hoslananlara deniyor

• Biseksüelin eksikti:@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşların garip karşılayabilir

1|0
    0|0
  • söyleme sakın pişman olursun

1|0
    0|0
  • Teste mi kaldin bu tespite varmak icin? Arkadaslarina bir sey söyleme.

0|0
    0|0
    • Zaten soyledim onceden farkindaydim ama kendime yediremiyordum testide oylesine oyle bir sey yoktur amacla yaptim

• Testmi ? Teste niye guvendin ki. Deli cesareti var sende ya da miniksin daha

0|0
    1|0
    • 20 yasindayi minik miyim degil miyim sen kadar ver artik :D

• Yasitiz hayatim da soylememelisin. Kaybetmekten öte çevrende hor görülürsün. İcinde yasa.

• 4 ay önce sormuşsun ama umarım kimseye söylememişsindir. sonra pişman oluyorsun

0|0
    0|0
  • Bence söyleme. Herkes seni dışlar, toplumun istemediği ve sevmediği bir şey bu. Ben lezbiyenim ama kimseye söylemiyorum sonuçta. Bazı şeyleri saklaman gerek. Ama güvendiğin, kimseye söylemeyeceğine emin olabileceğin biri varsa hayatında neden olmasın söyleyebilirsin tabiki de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...