Yumurtaliklarda kist var karnim regl agrisi gibi agriyo ve pembemsi bir akinti var?

Nolcak ya baya agriyo ama doktorum kapali buhafta baskasina da gitmek istemiyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• burada bizim gibi cahillere sorup saçma sapan şeyler uygulama. riske girme. doktora git. kendi doktorun olması gerekmez. herhangi bir doktor da buna çözüm bulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pembemsi akıntı dediğin lekelenme tarzında ara kanaman olabilir. Yumurtlama döneminde arada böyle lekelenmeler normaldir. Kist için zaten doktora gidiyormuşsun. Ağrı kesici ise Barca 600 tavsiye ederim gerçekten sağlamdır eczanene danışabilirsin. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Doktor kapalı ne demek grevde filanmı

0|0
    0|0
    • hayir ya yurtdisindayim ben burda hristiyanlarin bayrami var bu hafta ondan kapali. birdefa da kapaliydi baskasina gittim bambasak bisey söyledi manyak kadin.

• Esimde de var aynı durum polistik över diye ağrı yapar adet ağrısı gibi çözümü evliysrn bol birleşme yapman gerekir veya bekarsan mast yapman gerekir

0|0
    0|0
    • ne alaka mast yaptiginda neden gitsinki doktorum bana öyle bisey demedi ki.
      evli degilim malesef onun icin aslinda zaman kaybetmeden evlenmek istiyorum cünki yumurtalik kanallari da yapisikmis demistiler. :((((

• tamam doktoruma sorcam bidakine.

• Ya burada insanlar var beni tanıyan o yüzden dedim ama zaten yazdım yazmaya devam edeyim. Eşimin beyaz akıntı oluyor nasıl desem su beyazı tükürük varı bir sıvı akıyor. kahverengi ve sarıakkmasi iltihaptandir muhtemelen

• Evliysen çocuk yap gecer

0|0
    0|0
    • gercekten gecer mi?

• hayir ne diceksen burdan söyle gercekten yardimci olcaksan eger!

• Gerçekten yardımcı olacam
      Ama burada söyleyemem
      Ndini özele gelince anlar ve hak verirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun canım :(

0|0
    0|0
  • Maydanoz kaynat iç
    Ayrıca civan perçemi
    Söker at ne varsa

0|0
    0|0
    • gercekten iyi geliyo mu bu dediklerin cünki kac senedir var bende malesef. hap kullaniyorum düzenli regl olayim diye ama gecmiyo bitürlü evlide olmadigim icin...

• ya bisey dicem civan percemi cay olarak icsemde olur mu? tam regl geldi bugün daha cok icimin temizlenmesi icin maydonoz mu iyi yoksa civan percemi mi?

• Olur hiç değilse zararı olmaz

• Coksa hemen git patlayabilirde

0|0
    0|0
Yükleniyor...