Yeni tanistigim bir erkek arkadasimin aids oldugunu ogrendim?

Omdan uzak durmalimiyim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aids cisel yolla ve sıvı alışverişiyle bulaşan bir hastalıktır. Aslında hastalık öldürücü degildir aidsi öldürücü yapan aids virüsünün doğrudan bağışıklık sistemine saldırmasıdır. Zaman içinde bağışıklığın o kadar zayıflar ki en basit bir grip virüsü bile bünyen için öldürücü hale gelir. Bu yüzden aids hastaları bağışıklığı kuvvetlendirmek için truva atı denilen mavi bir tablet hap kullanır ve mikroptan uzak durup sağlıklı yaşamaya çalışırlar. aidsli biriyle zikişirsen ya da kan alırsan veya onun etinin içine temas etmiş bir metal parçası (İğne, şırınga, neşter vs) senin etinin içine temas ederse yani onunla aynı ameliyat neşterini kullanırsan ya da aynı şırınga ya da aynı jilet o zaman sana da bulaşır. Veya açık bir yaran varsa ve aidsli kişi bu yaranın üstüne dölünü ya da kanını akıtırsa yine sıvı alış verişi olur ve virüs sanada bulaşır. Tüm bunarı düşün ve kendin karar ver.

1|0
    0|0
    • Söylemeyi unuttum aids hastaları genelde şu psikolojidedir ''Allahım neden bana bulaştı neden ben ölmek zorundayım, madem ben yandım herkes yansın'' evet geneli böyle düşünür ve bilinçli bir şekilde başka insanlara bulaştırırlar. Mesela sana bir kola ikram eder ama aslında o kolanın içinde kendi kanı vardır.

Erkekler Ne Diyor 36

• yahu bir de soruyor musun. akıllı ol. hemen ayrıl

0|0
    0|0
  • aşıksan korunarak yapabilirsiniz bu işi.
    Aids şeker hastalığı gibi kronik bir hastalık biliyorsunuz zaten.
    İyi bakılırsa 20 yıla kadar yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • ads bikrop değil ve seks ile bılaştığı bir gerçek Asıl olan şey ads bir tür vürüs yani insanın af edersin bacak arasında yaşamıyor insanı komple içersinde yaşıyor busebepten otür hastaların kullandığı bir bardak bile hastalığın bulaşmasına sebep öpüşmek bile yüzde yüz ads hastalığını bulaşma sebebi hastalık bir avuç yerde genital yerde bulunmuyor asla aklından çıkarma

0|0
    0|0
  • Sonuçta cinsel hayatın var mı onla?

0|0
    0|0
  • nefesini kokusunu elini kolunu şeyini kaşığını tuutma uzaklaş ondan nefesle bile geçer havayla bulaşıcıdır

1|0
    0|0
  • Öğrenmeden önce inş. temas halinde olmadınız diye ümit ediyorum.

0|0
    0|0
  • cinsel temasta bulunmayın, kişisel bakım eşyalarınızı kesinlikle ortak kullanmayın.

0|0
    0|0
  • yok ya uzak durma

0|0
    0|0
  • Uzak dur tabi bir anda sokar falan 😒

0|0
    0|0
  • Yok canım neden uzak durasın girebildiğin kadar içine gir hatta hatta al komple içine adamı..

0|0
    0|0
  • sağlığın için evet

0|0
    0|0
  • uzak durun tabı yalandan sevgı gosterılerınde bulunmayın

0|0
    0|0
  • Uzak durmana gerek yok. Ama dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Tabiki uzak durmalisin

0|0
    0|0
  • Ben dokunmam acikcasi

0|0
    0|0
  • nasıl öğrendın

0|0
    0|0
  • Her halde uzak durmalısın. Allah korusun.

0|0
    0|0
  • uzak derken? Cinsel iliskiye girme

0|0
    0|0
  • Cinsi münasebet yaşıycaksan uzak dur

0|0
    0|0
  • yakın dur ama kızdırma iğnesini çıkarıp sokmasına izin verme yeter :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 11

• Arkana bakmadan kaç

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girme niyetin varsa uzak dur yoksa ne alaka cüzzamlı gibi davranmana gerek yok aids sadece cinsel ilişki ve kanla bulaşır trol değilse ki trolse de hoş değil yaptığın

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girmeyeceksen sıkıntı etme bence
    bu zamanda dostluk önemli..

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girme sakın ama sakın.

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girme niyetin varsa uzak dur.

0|0
    0|0
  • Normal arkasaşlığına devam edebilirsin ama sevgili olma

0|0
    0|0
  • Ciddi dusunmuosan evt

0|0
    0|0
  • Zahmet olmazsa dur

0|0
    0|0
  • Aids olumcul ve bulasici