Ciddi düşündüğünüz sevgiliniz bakire olmazsa ne yaparsınız?

Merak ettiğim için soruyorum evlilik düşündüğünüz birisi bakire değilse tepkiniz ne olur

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bakir olmadığını baştan saklamamalı...

0|2
    0|0
    • saklasa bile anlayamazsınki erkeği

• doğru görünütede öylede ama bakarsın bir yerede patlak veriir duyuyoz hep kulağına bişekilde düşebiliyo

• İnsan olduğunu gösterir ilişkiye girmesi ne diyebilirim ki?

0|0
    1|0
  • evlenip boşandım bakre değilim. ne yani artık evlenemeyecek miyim? ooooooo my god!

1|2
    2|0
    • ooo my Goodd? durum çok vahimmm

• :)) yok o kadar vahim değil merak etmeyin evlenirsiniz ben evlenmedim ama bakire değilim ne yani bende evlenemicekmiyim:)))

• cevaplara bakılırsa hepimiz hapı yuttuk :((((

birlikte yas günü ilan edelim

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bakir miyim ki evleneceğim kızın bakire olmasını bekleyeyim? Ruhu o* olan evlenene kadar 1000 kişiyi ağzına almış yutmuş anal yapmış bakireyle evleneceğime bakire olmayan ama adam gibi yani gerçekten seven aldatmayan yalan söylemeyen dürüst bir kadınla evlenmeyi tercih ederim.

0|1
    0|0
  • valla ben öyle bir durumu kaldıramam.yani kız dediğin kendisini korumalı.aşağıda yazan bazı erkekler gibi bekaret benim için önemli değil diyemiyorum.napalım onlar kadar geniş değilmişiz.bunu diyen erkekler kendi kız kardeşlerine de aynı özgürlüğü verecekler mi çok merak ediyorum doğrusu.hem evlenmeden önce cinsel iliskiye girmiş bir kıza ben tiksinti bir gözle bakarım.çünkü artık bir değeri kalmamış o kızın.ben de kullanıp kenara atarım o kızı.kimse kusura bakmasın.hem cinsel ilişkide aktif olan taraf erkektir.notı veren taraf ise kızdır.evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan bu kız evlendiği erkeğin performansını beğenmeyip önceki erkekle yaşadığı ilşkiyi kıyaslamaya girerse?bunu da artık benim için bekaret önemli değil diyen erkekler düşünsün.bu erkeklere nedense erkek diyemiyorum ya.erkek görünümüne bürünmüş. yumuşaklar bunlar bana göre.yazık ya...

0|0
    0|1
  • sen ordaki delikle mi evleniyosun arkadaş anlamıyorumki. sen karşındakini anlıyorsan karşındaki de seni anlıyosa gerisi teferruattır. evliliğe sadece bacak arası olarak bakanlar senin istediğin cevapları verir

0|1
    1|0
  • ya hakikaten merak ediyorum bekaret neden bu kadar önemli? veya erkek demi bakir olmalı böyle saçmalık var mı? daha önceki ilişkileri sorgulamak nasıl bir merak? tiksindirici yaw hiç mantıklı değil

0|0
    1|0
  • Elbette büyük konuşmak istemem ama büyük bir ihtimalle o ilişki yürümez. Ben bakirim ve kendimi eşime saklıyorum. ben böyleysem eğer birbirimizin ilki olacağımız eş isterim. You understand me?

1|0
    0|0
  • seviyorsam banane kızlık zarından bakireliginden ben onu sevdim diye evlenicem kızlık zarıyla degi no problem

0|0
    1|0
  • benden önce başkasına versin bana gelince yok bakire bir kız bütün erkeklerin hayalidir büyük konuşmim ama gerdek gecesi öyle bişi olursa doğru babasına gönderirim

0|0
    0|0
  • evlenmeden ilişkiye girmişse benle aynı görüşleri paylaşmıyo demektir ki bu şekilde geçinmek zor olur ayrılmam ama ciddi düşünmem de biter direk

0|0
    0|0
  • eveldndim ben

0|1
    0|0
  • yapar yapar sıkılınca düz mantıktır. Zaten ciddi düşünüyorsam Onun kızlık zarıyla evlenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • çeker vururum o**puyu allağımaki

1|0
    0|1
Yükleniyor...