Kızlık zarı cezası.. sizce nasıl?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde ismi açıklanmayan bir damat kendisine bakire olduğunu söyleyen ancak daha sonra evlenip boşandığını ve kızlık zarını diktirdiğini itiraf eden geline dava açtı. Mahkeme çiftin boşanmasına karar verirken, gelinin damada 8 bin dolar (14 bin TL) tazminat ödemesine hükmetti. Sizce nasıl doğru mu. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmış,madem bir bok yedi ne diye ititraf ediyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu ülkedede var o.kadın yalan söylemiş.sen kabul edermiydin bu yalanı ?

0|0
    0|0
    • Orada var dıye demedım genel olarak verdım.. Ben yalana tahammul edemem evlenınce bu turde bır yalan olsa ne yapardım bılmıyorum.. Çok ofkelenırdım her halde ondan sonrasını hatırlamam gorum kararır :D Yapmışsada onceden soylemelı bu gıbı şeylerı

• allah boyle kisilerin belasını versin

0|1
    0|0
  • O kadın ülkedeki dindeki artık her neyse bundan dolayı baskı altındadır zaten. Baştan söyleseydi de eminim bir şekilde dava açılırdı ona. Aldatmaya tazminat yoktur mesela çok ilginç buna olması.

0|0
    0|0
    • evlenmeden once nıye ceza açılsın o kadarda değil her halde :D

• Bence evlendikten sonra bile böyle özel bu konuya mahkeme karışamaz ;)

• :D o kadar tartıştık kı artık bunada bır kararla kağıt ısterlerse evlenırken şaşırmama :D

• Adama helal olsun! Yalan söyleyen biriyle yoluna devam etmemiş bence yerinde bir karar olmuş. Güvenerek evleniyor adam fakat yalanlarıyla adamı kandırmış kadın. Bakire olmamak değil ama ""bu yalan"" kaldırılacak şey değil.

0|0
    0|0
    • Evet benım aklımda başka bır soru daha var :)) Erkek nasıl anladı sahte oldugunu? Yada erkek daha once bırlıkte olduda eşıne soyemışmıydı

• he bağlamışş :D

• saçmalık başka birşey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...