Regl nasıl kesilir? Çok acil yarın mezuniyetim var?

Arkadaşlar yarın mezuniyetim var ve tam 5 dakika önce regl oldum ama çok az geldi tam başlamadı bile ama yarın şelale gibi gelicek ilk gün azıcık geliyor çünkü. Ne yapabilirim hem çok ağrılı geçiyor ağlatacak derecede hemde elbisem beyaz kısa 😭
Majezik içtim şimdi keser belki diye hem kanamayı hemde ağrıyı ama ne yapabilirim 24 saat olmadı kesme şansım var mı?

Güncellemeler:
Ağrı değil kanamayı kesmem lazım şuanda çok acil rahatsız oluyorum
Güncelll 😿😿😿

0|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tarçınlı bişiyler iç işe yarıyormuş. Salep felan ama tarçınlı olsun. Dene önce belki işe yaramaz yarın birgün beni mahkemelerde süründürme :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malesef bir mezuniyet için neden kendi sağlığını riske atmak istiyorsun ağrın için kaynamış suya iki kaşık bal kat sıcak sıcak iç yarına kadar sıcak tut ayaklarını yarında dikkat edersin sık sık lavaboyu ziyarete git keyifli geçer bence ya da kıyafetini değiştir

1|0
    0|0
    • Elbiseme bulaşıcak çünkü

• Ne demek rica ederim iyi eğlenceler

• Sağolun 💐

Erkekler Ne Diyor 8

• aybaşı olmadan en az 3 gün önce erteleme hapı alabilirdin ama başladıktan sonra imkansız

1|0
    0|0
  • cikolata yee rahatla

1|0
    0|0
  • aspirin iç bence

1|0
    0|0
  • bolbol kanola yagı ıccen

0|0
    0|0
  • Vanayı kapat matmazel 😀

0|0
    0|0
  • Şelale gibi nedir ya 😂

0|0
    0|0
  • bakire değilsen tampon kullan

0|0
    0|0
  • kötü olmuş ya senin adına üzüldüm çünki mezuniyet bir kere yapılacak bişe senin için önemli olmadı okulda kalacaksan seneye de foto çekilirsin alt sınıflarla

1|0
    0|0
    • Maleseff

• eczaneye git sorununu özebilirler dikkat et mezunşyette aktif hareket ediliyo dolayısyla rezil olma ihtimalin var aman dikkat et

Kızlar Ne Diyor 6

• ben onu gittim eczaneye sordum kesemezsn dedi ağrıdan anlasaydın geciktirici alırsın ağrı kesici flan iç banyoya gir yarın belki kesilir birasz

1|0
    0|0
  • Sporcularin ictigi bir ilac var. Eczaneye sor

1|0
    0|0
  • Selale gibi gelicek allah seni kahretmesin nasil guldum ya 😂😂 bunun icin igneler var eczanaye sorabilirsin

1|0
    0|0
  • Duş al ve ağrı kesici ic

1|0
    0|0
  • bir tatlı kaşığı tarçını suyla yut keser

1|0
    0|0
  • Aprı kesiciyi bugün değil yarın içmeliydin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...