Eşimi sevmiyorum . başka birine aşığım . bırakıp gitmek kolay mı ?

hemen yargılamayın lütfen . derdimi buraya açmak istedim . 4 yıllık evliyim . beni seven benimde onu sevdiğimi sandığım bir eşim var . 2 yaşında bir kızımız var . eşim çok işkolik birisi . onun dışında iyi biri . ama beni anlamıyor . ben çok duygusal yapıda biriyim . benim ağladığıma o gülüyor . kendisi göz doktoru iyi bir kariyeri var parası var . benim üniversiteden bir tanıdığım var eski bir arkadaşım . daha doğrusu zamanında aramızda ufakda olsa birşeyler yaşandı ama cinsellik değil tabi holanma anlamında diyorum . kendisi benden bir kaç yaş küçük . bir kaç ay önce faceden beni bulup ekledi konuşmaya başladık . sonra buluştuk . evliliğimde mutsuz olduğumu anlattım . neyse aramızda birşeyler yaşandı . eşimi aldattım . mutluyum onunla ama eşimden ayrılmakta zor . ayrıl diyeceksiniz ama kızım var ya bana göstermezse diye korkuyorum . ne yapmam gerek şimdi beynimi kemiriyor sorular . biraz rahatlamak için bu forumda takılıyorum .lütfen yargılamayın .

0|0
16|26

En İyi Kız Görüşü

• hiç birimiz senin ne hissettiğini bilemeyiz. senin yargımaya hakkımız yok. senin geçtiğin yoldan geçmedik ve senin takıldığın taşlara takılmadık. ama öncelikle kendine itiraf et yaptığın yanlışın farkındasın. bunun farkına vardığında düzeleceksin. eğer bir gaflete düşüp cinsel bir birliktelik yaşamışsan bence boşanmalısın. evet evladın var ama şöyle düşün huzursuz bir evde büyümesi daha mı iyi olacak. daha olan biten herşeyi eşine anlat ve af dile belki afeder. ve o üçüncü sahısı evliliğinden uzak tut

1|0
    0|0
    • ben ayrılmayı düşünüyorum ama kızımı alır diye korkuyorum .beni aldattı derse kızımı bana vermzler oda kaçırır

• sonuçta bu insan karşına çıkana kadar sen bunların tümüne razıydın. belki kızın için belki başka sebepten ama razıydın. bence bu insana hayatını devam ettirmek için eşinle ilgili bahaneler ortaya atmayı bırak. çünkü o yokken sen eşinin kusurlarına da razıydın. bilemedim seni kırmak istemiyorum yanlış anlama lütfen

• razı değildim ama mecburdum artık bir evlilik yapmıştım bile . geri dönüş yok sanıyordum . zaten çok genç evlendim

Erkekler Ne Diyor 26

• parası için biriyle evlenince böyle oluyor işte kusura bakmada senin gibi çok genç kız var paranın mutluluk getireceğini zannedip kapağı iyi bir yere atmaya çalışan evlenmeden önce böyle olacağını düşünemiyorsunuz tabi çocuğun olmasa neysede bunları evlenmeden önce düşünsen daha iyi değilmiydi o çocuğa yazık değilmi.çocuğunu seviyorsan bence evliliğine devam et kocanı sevmeye çalış ona mutlu olmadığını anlat seni anlayacaktır herhalde insanlar birbirleriyle konuşmadan iletişim kurmadan sorunların kendi kendine ortadan kalkmasını bekliyor en önemli şey iletişimdir bunu dene.

1|1
    0|0
    • kocamı severek evlendim parası için değil zaten kendimde güçlü bir aileden geliyorum

• sorry o zaman :) umarım aradığın mutluluğu bulursun.

• yanlıştasın..acil olarak bu ilişkiyi bitir ve eşine dön..herkes hatalar yapar..kafanın karışık olduğu döneme geldi diyelim..ayrıca bu yeni hoşlandığın arkadaşında sağlam ayakkabı değil..evli birisiyle mutsuzda olsa böyle bir ilişki yaşamaması lazım..kadınlar bu konularda zayıf biraz..

0|1
    0|0
  • şu saatten sonra bir aksiyon yapmaya gerek yok. kızın var senin onun mutluluğunu düşüneceksin artık. eşinden ayrıldın diyelim, çocuğun psikolojisi ne olacak?

gerçekten de şiddet ve geçimsizlik yoksa daha fazla yanlış yapma KIZINI düşün.

diyelim ki ayrıldın eşinden ya o kişi seni gerçekten de sevmiyorsa, sonuçta evlenmiş ayrılmış kişi olacaksın. Türkiye de yaşıyoruz insanların bazı şeyleri hazmetmesi kolay değil maalesef. O kişi tarafından kullanılıp terk edilebilirsin bahane hazır sen evlenmiş ayrılmış bir kadın olacaksın. Ya da o kişinin çevresi seni ne kadar ister bunu da düşün.

Anı yşamk için değil biraz olsun geleceği düşün. Sen ağlarken eşin gülüyorsa gülsün adam o kariyere sahip olabilmek az dirsek çürütmüyor bırak da gülsün adam. Sen duygusalsın diye ondan duygusallık beklemen yanlış. Ya da evlenmeden önce flört döneminde bu adamı iyi tanımadan evlendin sanırım.

Hayatı tek kişilik yaşayamazsın artık ne olursa olsun. Senin bir kızın var. Herşeyi çok iyi düşünmelisin.

Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • ne demek kariyeri var gülsün . bakış açısına bak . ben onun kariyerine tüküreyim . sen kolay mı sanıyorsun birşeyden anlamaz odun gibi . ağlatır zevk alır bundan gerizkalı .ben neler yaşadım sen biliyormusun

• ben bilmiyorum tamam. sen yazmışsın işkolik olması dışında iyi biri diye... ben de ona göre cevapladım

• İşte bu yüzden yani bırak evlenmeyi felan kız arkadaşıma bile soruyorum eskileri anlatmasını. Sana geri dönebilecek birileri var mı diyorum öğrenmek için.

Peki bişey sorucam sana umarım cevaplarsın. Eğer kocan sana ilgi gösterseydi, senin ağladığına o da ağlasaydı o zaman da aldatır mıydın kocanı ? Kabul eder miydin ünideki arkadaşının isteğini ? Eğer aldatma konusu sadece cinsel anlamda tatmin olsaydı inanki birşey demezdim. Bence sen o 2 yaşındaki kızını bırak kocana. Başka bir 2 yaşında kız yapmak için o ünideki aşkına koş. Hee sonra maddi imkansızlıkları bahane edip de ondan da ayrılma ;)

NOT: Demek ki neymiş ? Key logger programı şartmış !

0|0
    0|0
    • ben aşığım seviyorum . eşimi sevmiyorum . hep duyarsız beni ağlatır kendi karşımda güler . sürekli sekreterlerle fingirdeşir telefonda herkese canım der yapma derim yapar bilerek yapar . hamileyken bile hep yaptı aldattı diyemem gözümle görmedim ama bu tür davranışları var .ondan soğudum istemiyorum onu artık

• Bi hukuk bürosuna git danışmanlık hizmeti al istersen. Onlar senin durumundaki bir boşanma sonucunda neler olacağını deneyimlerine dayanarak daha iyi açıklarlar. Hiç kimse ayrılmayı hazmedemez. Umarım parayla birilerini tutup seni dövdürtmez. Neyse ben daha fazla yazışmak istemiyorum ok ? Sana başarılar hayatta.

• parayla beni mi dövdürecek kendi döver bence

• Şimdi evliliğini bitireceksen ve yeni bir ufka açılacaksan çocuğun olmadan büyük ihtimalle olacak.

Kocandan ayrılmadan kesinlikle bu ufkada açılma.

0|0
    0|0
  • senin gibi insanlar keşke yok olsa hayattan ne iğrenç insanlarsınız ayrıl yazık o adamada çoçuğada senin çoçuğunu çok düşündüğünü sanmıyorum düşünsen bu pisliği yapmazsın umarım o arkadaşım dediğinden iyi bir tekme yersın ayrıldıktan sonrada anlarsın dünyanın kaç budak olduğunu

2|0
    0|0
  • bence kendine yazık edersin kendini düşünmüyorsan kızını düşün ne güzel meslegide var o erkek seni sevmese evlenmezdi kendine yazık edersin deyim.

0|0
    0|0
  • üniden tanıdığın insanı sevdiğin için değil eşin seni tatmin edemediği için bu noktaya gelmişsin bence ama yapma böyle bişey aşırı zevk veriyo olabilir sana olsada yapay şeylerle hallet bence yoksa diş doktorunu katil edebilirsin ve hiç bişey eskisi gibi olmaz bu günlerini cok ararsın .

0|0
    0|0
  • sevmiyosan yol yakınken ayrıl. kızını görme hakkın da olacak görürsün. çocuk biraz arada kalır iyi bir çocukluk yaşayamaz.

0|0
    0|0
  • kocana yazık okadar tıp okusun gecesini gündüzüne katsın hergün yüzlerce hastayla uğraşsın sonra bir tane kaltak onu aldatsın.

1|1
    1|0
    • herkes hak ettiğini yaşar

• eşimi aldatan ben değilim üstelik çocuğum varken dönde aynaya bak bana lafımı iade etmeden önce.

• bi kadın için ilgisizlik,sevgisizlik ne demek biliyo musun sen?..aldatması tamam,doğru değil ama eşinin yaptığı da doğru değil!

• çok etik olmayacak ama canınızın istediği gibi yapın. yani aynı yolda devam edin çünkü başka hiçbirşey sizi mutlu etmeyecek

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle bir durum var eşini bırakıp ona giittin diyelim yarın öbür gün onudanda bıkıp başka birini sevebilirmisin çünkü o şu an seni elde etmeye çalışıyo sana iyi gözükebilir yarın öbürgün oda eşinden farksız olacak olaya bu yönden bak

0|0
    0|0
  • sorunun 2 yaşında bir cocuğumz var kısmına kadar okudum ... yazık...

1|2
    1|0
  • sevgilinle cinsel özgürlüğünün ve aşkın keyfini sür. nasıl olsa bir süre sonra sen ondan ya da o senden hevesini alıp, ilişkiyi sonlandıracaksınız.

eşinle maddi özgürlüğünün ve güvenli bir limanda yaşamanın keyfini sür. yukarıdaki sebepten dolayı sakın aptallık edip ayrılma, bir gün yine ona döneceksin.

akıllı davran.

insanların ne dediğini boş ver, keyfini sür hayatın.

0|0
    0|0
  • ablacım senin yaşında senin konumunda bir annenin artık söylememesi gereken şeyler bunlar

aslında hata yaptığının sende farkındasındır ama burda 1-2 kendini bilmezin sana umut verecek yorumlarını bekliyorsun. daha fazla zihnini bulandırma mantığınla davran. yanlış işleri bırak

0|0
    0|0
    • abla mı aynı yaştayız

• yani takıldığın yer bu mudur ablacım. biz boşa vakit tüketmişiz. sen takıl kafana göre

not: elbette yaş aralığı gözümüzden kaçmıyor. "abla" nın kullanım amacını anlayan anladı

• neyse sorun değilde hani beni yaşı büyük biri olarak gördün anlamında dedim yani yaşım 25 genç evlendim sadece

• sen de bir işe girip çalışmalısın. iş hayatı insanı iyimser ve mutlu yapar. stresli de yapar ama bu farklı. sen de evde dura dura benimle ilgilensin sevsin sorsun yalnızım bir kızım var diyorsun ama senin oyalancak bir şeyin yok diye böyle düşünüyorsun. sakın yuvanı yıkma sen suçlanırsın. sana ilgi duyan ya da duyduğun kişi senden medet umar seni kullanmak ister evde yalnız bu kadın kocası yok diye düşünür bu şerefsizler böyledir. sakın kanma nefsine hakim ol ve bir işe gir çalış.

0|0
    0|0
  • Bu tipler neden evlenir ki çözemiyorum.. Daldan dala bir dünyan var zaten.. Neden evlenipte başkalarının başını belaya sokarsın..

Çoluk çocuk olmuşsa atsan atamazsın tutsan tutamazsın.. Belediye itlaf etsin la bunları..

1|0
    0|0
  • Bİ ÖLMEDİNİZ BE NE ÇOK VARMIŞ SENİN GİBİ SAPIKLAR..ÖLÜN GEBERİN RAHAT BIRAKIN NAMUSLU İNSANLARI

1|1
    0|0
  • ayrılma benimde senin gibi bir durumum var ayrılmak kolay degil eger illaki görüşeceksen böyle görüşmeye devam et eşine yardımcı ol sevgilini mutlu et o kadar yani başika çaresi yok

0|0
    0|0
  • zor bir durum kızınızı devlet size veriyo kadınlara. ama sevgliniz istemiyosa ıonu anlamam şunu söylim mutluyum diyosunuz sevgilinizle ya ilerde oda aynı şeyi size yapsa ve başkasına aşık olsa ne yaparsınız

0|0
    0|0
  • Ayrılmalısın bence fakat bu ılışkını bu aralar gızlı tut

0|0
    0|0
  • yazık sana...

0|0
    0|0
  • yorum yapmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • takma kafana. bulmuşsun çıtır manitayı bak keyfineeee

0|0
    0|0
  • bence aynen devam et,hem mutlu kal hemde yuvanı yıkmamış olursun.bak artık hayat sana güzel

0|0
    0|0
  • senin gibi çok tanıdığım var 30-40 yaşları arasında dul çocuklu hatunlar şuan ne mi yapıyorlar bir kısmı kons bir kısmı ise çok daha farklı yerlere sürüklenmiş bingöl diyarbakır tayfasının elinde.. bir kısmı bakırköy kadın tutukevinde hayat zor be heleki siz bayanlar açısından daha da bir zor çünkü yanınızda tutunabileceğiniz bir dal olmadığı sürece çokkkkkkkk ezilirsiniz. he ama sen dersin ki bu üniversiteden tanıdığım arkadaşım var, var evet var da nereye kadar acaba :)) yaşın kaç bilmiyorum ama inan bu konularda senden daha çokkkkkk hayat tecrübesine sahibim arka sokaklarda neler neler oluyor bir bilsen ahh bir bilsen.. :)) yazık edersin kendine söylemedi deme.

0|0
    0|0
    • saçmalama ne konsu .ben çalışan ayakları üzerinde duran biriyim abuk sabuk yorumlar yapmayın

• tanıdıklarımdan biri doktor biride ressam mevkin ne olursa olsun hiç farketmiyor

• oda onların salaklıkları banane . benim güçlü bir ailem var arkamda

Kızlar Ne Diyor 15

• Bu sorudan da anladığımız üzere "yalnızca erkekler aldatır" diye bir kural yok. Ibret olsun.

Ablacım sana da Allah akıl fikir versin, ne diyim?

2|2
    2|1
  • Eşine açık açık duygularını söyle olmazsa boşanacağını söyle.Buraya yazarkn zaten yargılanmayı kabul etmiş oluyorsun.Allah sana akıl fikir versin.Umarım kızın senin hatalarını yapmaz.

0|0
    0|0
    • ben bir kaç kez söyledim . o tehdit ediyorum gibi sandı . boşanalım olmuyor dedim güldürme beni diyor sen benden boşanamazsın

• o zaman sende dava dilekçesini al getir önüne bırak.ama önce son kez açıkça hangi huylarını sevdiğini hangilerini sevmediğini söyle olmadı al avukattan dilekçeyi bırak

• şuan da yaptığın kanunen suç boşanma davasında biri ile birlikte olduğun öğrenilirse kızının veleyati sana verilmez hiç bir şey çaktırmadan boşanma davası açıp velayei alıcaksın kızının yaşı küçük iyi bir işin olmalı ayrıca eşinle konuş belki anlaşmalıya yanaşır ama şart koşarsa işin uzun sürer hakime de bağlı

0|0
    0|0
    • sanmam eşim boşanmayı istemiyor bir kaç kere söyledim güldü geçti .blöf yapıyorum sanıyor

• hımmm ama olsun kararlıysan elbet boşanırsın ama dikkat etmen lazım öğrenilirse mahkeme ne kızını sana verir üstüne ikinizde yani görüştüğün kişi ile suçlanırsınız sevmediğin biri ile ömür geçmez sana hak veriyorum ben yanlış bir evlilik olabilir sen bakma olmaz öyle şey diyenlere ayrılırsın olur biter önemli olan karşı tarafı kandırmamak karşı tarafta umursamıyorsa açarsın davayı umursar çocuk var diye kendini sevmediğin birine mahkum etme siz boşanıcaksınız anne babalıktan istifa etmek değil

• şuan evlisin yalnız , duygusal boşluğa girip başkalarına yönleniyorsun! eşin iyi birisi dediğine göre ve de doktor, tabiki işkolik olacak. Evde oturup senle durması daha mı güzel olurdu ?. Ayrıca bir de kızın var. Seni ayrılıp da o adamla bunları düşündürecek kadr boşluğa grmenın sebebi birazda eşinle vakit geçirememen bnce yol yakınken eşinle daha fazla zaman ayırmaya bak. yuvanı da boş yere yıkıyım deme.

0|0
    0|0
    • eşim iyi biri derken dayağ ıfalan yok . ama kötü şeyler yaşattı bana .

• edemez . şuan birlikte olduğum kişinin gücü onla mücadele etmeye yetmez . o çok tuhaf biri . iyi biri aslında ama hırslarına yeniliyor . böle bir yanlışı kabullenmez asla canavaradönüşür

• işte bu durumda karar yine sana kalıyor :) hayat senin sonuçta :)

• kendş mutluluğun uğruna 2 yasındaki kızını harcama. eskiymis yeniymis bosver kocaman kadınsın hic yakışmıyor facebook falan yaa... ona gore tanısaydın evlenseydin . sen mutlu olcaksın diye 2 yasında cocuğun ne günahı var. babasız büyümek o cocuğu nasıl etkiler haberin var mı. otur konus adam gibi kocanla cozün sorununuzu

0|0
    0|0
  • Sanırım eşinin ilgisizliği seni bu hale getirmiş ama düşüncen doğru değil! Sen eşinin sana zaman ayırmasını sağla bence,dha güzel giyin kızınla ilgilen eşinin yanlışı seni çok daha yanlış yerlere itmiş,şu anda oradaysan beni ekle gece olsun mesaj atayım bir fikrin olsunda yanlış yapma! Arkadaş isteklerim kapalı şimdi açıcam istersen elini çabuk tut.

0|0
    0|0
  • Kimse seninle aynı düşünüp aynı olamıyor kelebeem, hadi ayrıldın diyelim. Yine başka sıkıntılarla karşılaşacaksın. Eğer şiddet, hakaret ve saygısızlık yoksa aklını başına topla, bir kızınız var onu da düşün.

Eşinle evlendiğine göre, muhakkak seni çeken artıları da vardır. Biraz alttan alıp onunla bir şeyler paylaşın. Vakit ayır bir şeylere ve eşine bir şans daha tanı bırakma .

0|0
    0|0
    • ben sürekli bunu düşünüyorum . kızım var diye düşünüyorum .

• Sevmediğin biriyle birlikte olma dürüst ol eşine büyük bir kötülük yapmışsın olan olmuş boşan gitsin ..

0|0
    0|0
  • Siz ağlayınca gülen bir adamla evlisiniz.

Bunu keşke evlenmeden önce anlasaydınız.

Ayrılık kararını eşinizin vermesini sağlayın.

0|0
    0|0
    • o benden ayrılmaz .dışarıya karşı bir imajıvar . aile babası iyi bir evliliği olan kızı olan vsvs .

baştan ilgili iyi biriydi sonradan çok değişti kavun değilki koklayasın

• çocuğun var. ve evlendiğinde bitmiştir yani başka biriylr konuşman hele ki buluşman mantıksız yanlış birşey yapma.

0|0
    0|0
    • evet bu yüzden kesmesi gerek ilşkisini diğer adamla. o çocuğa yazık. onun suratına bakınca utanması gerek

• ayrılsan ne olur ki?

öbürüyle evlenecek misiniz?

0|0
    0|0
    • sırf ilgisiz diye aldatması mı gerekiyo.

• bu kadar basitse herşey insanlar neden evleniyorlar ufak tefek problemleri görmezden gelmek lazım

• ilgisizlik kadın için nedir bilmiyorum ama bir şekilde çekebilirdi kocasını kendisine.neyse haklısın yazma daha.

• Keşke eşine karşı dürüst olmayı deneseydin.

0|0
    0|0
  • Hemen bir işe başlayın.

0|0
    1|0
    • çalışıyorum ki

• Psikoloğa gidin, bir şeyler yerinden oynamış.

• biz 1 tane bulamazken siz 2.yi nasıl bulursunuz nerde bunlar :( bizim hakkımızı yemeyin

0|2
    0|0
  • adil ol ve ayril derim. simdi adamada yazik yani okadar iscimen idiyorsun yuvasi icin calisiyor cabaliyor aldatmayida haketmiyor.

0|0
    2|0
    • Kardesim cevap kaldiramiyorsan soruyu sormuyacaksin ne ya durust ol ayril dedik hemen eksi puan nedeseydim yani affetin boynuzlamaya devammi yuh. Sizin gibilrin yuzunden bizlerede laf geliyor boku yerken cocugnu dusunme simdi ayrilamam cocugumvar de yuh artik. Tovbe tovbe

• ben seni eskilemedim ki malmısın sen . başkaları eksilemiş . ben bırakayım kocamı sen kap tamam

• Sen hibi basit bir kadindanda anca boyle cevap beklendirdi zaten hic sasirmadim hadi yoluna

Yükleniyor...