Uyandıktan sonra farkettiğim şey sizce nasıl oldu?

Arkadaşlar uyurken her zaman WC giderim temiz şekilde yatarım. Ama sabah kalkıp WC gittiğimde penisimden çok az miktarda meni çıktı. Bu nasıl olmuş olabilir uyurken masturbasyon felan mı yaptım diyecem de öyle olsa üzerim meni dolu olurdu. Nasıl oldu bu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• rüyalanmissin bence.. yani uykudanda birseyler görüp etkilenmissin

0|1
    0|0
    • gerçi hani gördüğüm rüyayı da hatırlamıyorum ama kalktığımda eraksiyonlu haldeydi

En İyi Erkek Görüşü

• Gece erotik bir ruya gormus hatirlsmiyor olabilirsin ya da uzun zamandir masturbasyon yapmadiysan. Eskiyen meni disari atiliyor idrar yoluyla. Eger idrarda yanma kasinti varda o durum baska tabiki.

0|1
    0|0
    • Aslında rüyasını görmedim ilişki felan yaşamadım. Ama uzun zamanda olmuştu yapmayalı demek kalan çıkmış

• Evet yaklasik 7 ila 15 gunde tenisi uretilmesse vucut sana caktirmadan atar 😊😊

• Tabi kidiye gore bu sure 1 aya kadarda cikabiliyor.
      bir sikinti yok yani.😊😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaş kaç senin? :D

0|0
    0|0
    • Bunu yazacaktim :D tahminen 13 den fazla degil.

• Velet demedik zaten de yani :D

• ben dedin demiyom ki zaten :D bende çok denk geliyor yaşı sallayıp gelen veletlere. Bn meni görünce şaşırdım çnkü belli bir sebepleri vardır elbet durdukyere gelmez. tahminim çok önceden kalan olabilir eşimle 1 hafta önce ilişki yaşadıydık belkide ondan bilmiyom ya neyse :D

Yükleniyor...