Anal seksten sonrası?

Anal birleşmeden sonra tuvalet ihtiyacımı gideremiyorum. nnormal mi?

0|1
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• değil anal seks yapmanız normal değil

0|0
    0|0
    • ilerde büyük sağılık sorunları olur büyük abdestini yapmaz tutamaz halegelirsin

• makat kasları zorlanmışı

En İyi Kız Görüşü

• Kabız olmuşsun, anal fisür sanırım. Yine de doktora görün.

0|0
    0|0
    • Anal Fissür de idrar tutamaz tam tersi durum olur. kabızlık farklı bir durum. muhtemelen bu arkadaş kendini sıkıyor ve kasları gevşemiyor. dıştan içeye korunmak için bilinçaltı kapatım içten dışa hareketede izin vermiyor. Anal Fissur olsa kas hareketi olmaz. yanma ve acı olur ayrıca ateşi çıkar kadının @dobrakadınn tıbbi olarak bildiğim kadarıyma

• İyi günler de benimkisi seksle alakalı değil. :D

• yo kabızlık deyince anladım zaten :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Normal tabi m-k bitane delik var orda zaten yanlis yerlere sokarsaniz yanlis seyler olur

0|0
    0|0
  • Cok normal birgun de tutamicaksin o da cok normal sizde cok normalsiniz

0|0
    0|0
  • Anal pis bişey. hayvanlar bile o işin nerden yapıldığını biliyor ters iş yapmıyor ben hic anal yapmadım yapmamda. Mis gibi kaymak gibi vajina varken arka delikte işim olmaz...

0|0
    0|0
  • Yapanlar bilir. :)

0|0
    0|0
  • Beter ol 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Anal ı ani den yaparsan bunu yaşarsın... Partnerin bu konuda dikkatli olalı..

0|0
    0|0
  • Normalde ama kisa bir sure cikabilmen gerek

0|0
    0|0
  • Senin Arka dağılmış çıkmasını bul :)) penis giren dötten kokmuş etten uzak dur

0|0
    0|0
  • normal kasların gevşiyor ve kullanmakta sorlanıyorsun. nasıl çokmu açılıyor delik

0|0
    0|0
  • Penisin başı bir piston gibi bağırsağının içindeki mokları ileri itiyor. Kaka yapamaman normal

0|0
    0|0
  • normaldirrr normal

0|0
    0|0
  • ne poktan işler yav

0|0
    0|0
  • Acimi veriyoo fazla girmistir

0|0
    0|0
  • asdfasdf hıammına

0|0
    0|0
  • aptal cocuk ıcıne ne dıye alıyorsun

0|0
    0|0
  • Ay gecmis olsun analdan sonra lavabo olmuyo 2-3 gun. Sonra acilirsin bende de olmustu merak etme iyileseceksin eskisinden de

0|0
    0|0
  • Düzenli anal ilişkin olup olmamasına göre değişir. Çok mu nadir yapıyorsun? Alışmadığından psikolojik olarak büyük ihtimal sıkıyorsundur. Sık sık ilişki olduğunda geçer

0|0
    0|0
  • normaldir delik büyüor sonuçta tutmakta bile zorlanabilirsin

0|0
    0|0
    • pardon yanlış okumusum. bildiğime göre bazılarıda hemen ilişkiden sonra tutamıyor gidiyor tuvalete

• bir sey olmaz normal

0|0
    0|0
  • Acıyomu? Yoksa cikaramiyomusun?

0|0
    0|0
  • Neden askında darahat yapman lazım kabızlığa birebir çözüm

0|0
    0|0
  • Evet ve yanlış

0|0
    0|0
  • normal. senin gibiler neden benim karşıma çıkmaz ki...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Keşke ilk önce beyin ihtiyacını gidersen.

3|1
    0|0
    • birgün sen de isteyeceksin ufaklık..

• @yuryensklt Kızlara yavşamak için başkalarını kullanmaman gerektiğini az önce yazmıştım... Kötü de olsa kendi kişiliğini kullan, yoksa gerdek gecen de sana yardımcı olacak birilerini ararsın.. Şimdi buradan bana yazmaman gerektiğini anlamışsındır umarım..

• @Fastandeep ihtiyar! Rezil bir insansın. İnsanları günaha teşvik ediyorsun. Eğer o kız bir gün zina yaparsa inşallah günahı sana biner.
      @gök_kuşağı sen bildiğin yolda ahlakınla namusunla ve imanınla yürümeye devam et. İleriki zamanda da Zinaya bulaşmazsın inşallah.

• Normal

0|0
    0|0
  • bu sana bir işaret.

0|1
    0|0
Yükleniyor...