Çocukken testislerime gelen tekme yüzünden yukarı çıkmıştı kısır kalırmıyım doktora gitmeye utanıyorum napmalıyım?

Çocukken futbol oynarken testislerime tekme geldi korkunç bir acı gözlerim karardı neredeyse acıdan ölebilirdim baktımki testislerim yukarı çıkmış duruyor elimle ittim korka korka utandım ailemede söyleyemedim şu anda acaba Kısır kalmışmıyım çocuğum olur mu olmaz mı diye çok korkuyorum Stresten Hasta olmaya başladım iyice bana akıl verin nolur?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 25 yaş ustu dolduğu için sağlık güvencem yok ailemin üstünden düştüm okulum devam ediyor nasıl gideceğim 😞
İyice Bunaldım artık napacağımı bilmiyorum gitsem kotu bir sonuç çıkar dayanamam hayallerim her şeyim darmadağın olur en azından umutla yaşarım kendi halimde 😞

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ailene söylemek istemiyorsan kendin git doktora için rahat olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Testisler zaten anne karnındayken oradadır ve erişkinlikte de testislerin ezilmesini engellemek ve aşırı soğuktan korumak için vücut içindeki girintiye gidebilirler. Bu bahsettiğin durum tek başına hasar belirtisi değildir, hatta olası hasarı azaltacak bir durumdur.

Bu kadar kafana takılıyorsa gidip sıradan bir hastanede fertilite testi yaptırıp kısırlık gibi bir sorunun var mı baktırabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen doktora git bunun utanması olmaz ki

0|1
    0|0
  • bence birsey olmamistir. icin rahat etmesi icin bir doktora görün yinede biz tam tespit koyamayiz

0|0
    0|0
    • İnş birşey olmamıştır gidemem sağlık güvencem yok yaşım yüzünden ailemin üstünden düştüm sigortam yok

• tamam simdi anladim.. ona bakarsan biz kizlardada o korku var acaba cocugumuz olur mu olmaz mi diye.. ne kadar saglikli görünsende bazen yinede cocuk nasip olmuyor.. sen sevdigin kizi sirf cocugu olmuyor diye birakir miyidn? verdigin cevabi da karsidan alacaksin ;) onu bunu gectimde kendine bir an önce sigortalanman lazim.. hasta olunca bile muayene olamazsin

• 😞 Evet tşkler

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardes sorun olduguni hissediyosan icinde ukte kalmasin git rahatla kimse kimsenin cukunu gormeye patlamadi icabinda

0|0
    0|0
  • Bir şey değildir sıkma canını. Doktora git ama için rahat etsin.

0|0
    0|0
  • sperm geliyosa sorun yoktur. git doktora çıkar koy masaya için rahat etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...