Günde 8-10 arası masturbasyon yapmak ( ciddi )?

Arkadaşlar 23 yaşındayım, ergenliğe girdiğimden bu yana 14 yaşımda filandı günde ortalama 8-10 arası masturbasyon yapıyorum. şu an üniversite öğrencisiyim 2. sınıf ve 2 senedirde aynı şekilde günde 6-8 arası yapıyorum. Eğer hafta sonu dışarı çıkmazsam bazen 10 u buluyor. Sizce bunun ne gibi zararı olur? Erken boşalma vs demeyin öyle bir durum yok. Ama sürekli yorgun ve bitkinlik hali var bundan mı?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• s. lan kimi kandırıyosun siğini tutamaz olursun tahriş yapar o kadarı acır hep.

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim lagasına açmadık başlığı gecenin bu saatinde manyakmısın nesin

• kalorinin anasını aglatıyorsun tabi hal mecal kalmaz ..
      yalnız sunu söyleyim m senin spermler kısırlasır bu gidişle cocugun falan olmaz evlenirsen.
      ikincisi mast bagımlısı oldugun kesin evlensen bile mast yapmak sana daha zevkli gelcektir. eşinle problem yasarsın..

• İkinci dediğinde haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok zor halin. Evden disari cik. Surekli evde olsan hep aklina gelir

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim benim biraz erkekliğim güçlü. Evde sürekli duran asosyal bir tip filanda değilim. Yalnız başka birşeyden zevk almıyorum. İlgi alanıma kadınlar giriyor. Tekrar kontrol ettim 10 rakamı abartı olmuş şuanda günlük 4-5 arası. Odamı sorun olur

• Maşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ellerini İskandinav ülkesi balıkçılarının kullandığı kremlerle nemlendiriyorsan sorun yok yoksa nasırdan yakında dokunduğun hiçbirşeyi hissetmez hale gelirsin.
    Yahu sen bir doktora görün derim bu nasıl bir hırstır anlamadım hani troll diyecektim ama gerçekten trollcüler bile bu soru karşısında imana gelirler

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim benim biraz erkekliğim güçlü. Evde sürekli duran asosyal bir tip filanda değilim. Yalnız başka birşeyden zevk almıyorum. İlgi alanıma kadınlar giriyor. Tekrar kontrol ettim 10 rakamı abartı olmuş şuanda günlük 4-5 arası. Odamı sorun olur

• Iradesizlik. Boyle bir hissin seni bu kadar ele gecirmesine izin vermek. Umarim bu abazaligindan kurtulursun. Senin yasinda bende boyleydim ama asla senin kadar degil hep irademe hakim olabiliyordum oluyorum cogu zaman

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun cinsel olarak doyumsuzum. Bende senin gibiyim derken ne kadar mesela günde

• Günde 3 taneye filan düşürebilirim en fazla dahada olmaz. Odamı zararlı?

• 3 te fazla ama sana göre iyi

• olum sen gusül abdesti almıyormusun tekrar çekicem diye? namaz vakitleri ne olcak? dikkat et sikin içine kaçmasın

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim sanane benim gusül abdestimden. Sanane namazından vaktinden. Burda ciddi birşey soruyoruz herşeyi lagaya çevirmeyin

• Duş alıyorum ben akşam yatmadan önce

• ama tam oluyormu gusülün? ona dikkat et belki aldım sanıyorsuhn gine cenabet geziyorsun?

• 8-10 kere günde! Ne yaptın sen ya!

0|0
    0|0
  • Yuh a mk.

0|0
    0|0
  • Günah daha ne olsun

0|0
    0|0
    • Onu sormuyorum zararı diyorum

• oda zararda neyse öyle sağlam bilgim yok ama boşuna enerjin gidiyor , belki de hafızan zayıflıyodur

• Ben namaza başladım Allaha şükür evde durmuyorum gezip, dolaşıyorum eskiden resmen Bütün günümü masturbasyonla geçirirdim kurtul paikolojini ruh halini bozuyor bence kurtul...

0|0
    0|0
  • Zararı, fiziki yıpranma ve halsizliktir.

0|0
    0|0
  • ilişkiye giremez girsende zevk alamazsın böyle giderse

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim bir zararını görmedim

0|0
    0|0
  • yalama yapar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...