Testisler (yumurtalıklar) soğuk havada karnımın içine kadar çıkıyor bu neden olur?

Testisler soğuk havada karnımın içine kadar çıkıyor ve büyük abdest ihtiyacı bir den fazla oluyor gün içinde ibs ye çevirdi. Karnımın sağ tarafında bir ağrı var sürekli geçmeyen?
İnmemiş testis, varikosel veya başka bir rahatsızlık olma ihtimali var mı? Bu tür bir şey yaşayan başına gelen var mı? İdrara zor çıkıyorum o durumda sertleşme sorunu oluyor. Penis çok içine çekiliyor küçülüyor. Psikolojik olarak çok sıkıntıdayım. Yok mu bir çözümü?
Doktora gittim bir şey yok dediler gönderdiler psikolojik deyip deli muamelesi yaptılar.

Güncellemeler:
Wc ihtiyacını giderirken karnıma bastırmak zorunda kalıyorum bağırsak ve mesane tam boşalmıyor.
Ikınırken kafaya ağrı yapıyor çok kötü. Hayatımı mahvetti. Çözümü yok mu

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Torbanın içindeki ısı vücut ısısından daha düşüktür ve soğukta büzüşerek ısı kaybını önler.

0|0
    0|0
    • Normal de soğukta yukarı çekilir biliyorum fakat benim ki normalden fazla.

En İyi Erkek Görüşü

• Testis torbası sıcakta gevşet ve bu sayede yüzeyi arttırıp ısı kaybetmesini sağlayarak testisleri soğutur. Soğukta ise büzüşerek yüzey alanını azaltır ve ısı kaybını azaltır. Bu sayede spermler için ideal sıcaklık olan 36 derecede testisleri sabit tutmaya çalışır.

Sertleşmeye gelice; daha çok libido ile alakalı olup o da ağırlıklı olarak psikoloji le alakalıdır. (Özellikle stres) Soğukta sertleşmek kan akışı dramatik şekilde azaldığından daha zordur. Penisin ufalması da bundan dolayı, kan akışı azalıyor. Hele buzlu suya atlamayı dene, çıktığında bakınca tanıyamıyorsun bu benim mi diye. :D

Tamamen doğal bir durum yani. Herhangi bir sorun yok.

0|0
    0|0
    • Bu arada güncellemeni sonradan gördüm. Bu denli idrara çıkma sorunun varsa ve bu devamlılık arzediyorsa başka bir doktora daha görün. Bu normal değil.

• Kardeşim sürekli olarak bu şekilde duruyor düzelme sadece soba ya da kalorifer yanan bir yer olursa oluyor ya yüz üstü yatıp karnıma baskı uygularsam. Sürekli karnımın içine kadar çıkıyor ve küçülüyor. Sıkıntı bu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Isıyı korumak için testisler vücuda yaklaşır.

0|0
    0|0
    • Normalden fazla benimkiler onu biliyorum

• O kadar aşırı varsa mutlaka bir doktora görün.

• Göründüm bir şey yok dediler her tahlil tetkiki yaptılar.

• sorma bro ya mideme girdiği oluyor bende muzdaribim bu durumdan

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...