Cinsel ilişkide zevk alamıyorum?

Ya bir türlü orgazm olamıyorum. Mastta alıyorum orgazm oluyorum üst üste ama ilişkiye girdiğim zaman olmuyo. Aslında gayet rahat oluyorum ama işte. Sizce neden kaynaklanıyor bu?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Belki yeterli uyarilamamamdan kaynaklaniyordur. Kadın duygu ararken erkek genelde hedef odaklidir bir an önce ilişkiye geçmek ister. Oysa biraz düşünceli davranarak karşı tarafın da mutlu olmasi saglanabilir. Bir de beden klitoral orgazma alismissa o şekilde bir uyarimin yapılması faydali olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İlişkide içinde uzun kalıyor mu?

0|0
    0|0
  • bir kadın üç türlü orgazm olur bir memelerinin okşanması nadir durum ikivajinal seks yani cinsel ilişki %30 klitoris uyarılması % 50 ev fazla orgazm zevki bu erkek uzun süre ilişki girecek yani erken boşalmayacak ama sırada kadının kasıklarında ağrı ve acı olur kısa sürede geçer diğeri cinselilişki de kadın hakim olacak ve üste daima kadın aktif olursa orgazm zevkini tadar

0|0
    0|0
  • Partnerinden kaynaklanıyor. Tabiki senin de katkın var bu durumda olmasında herşeyi karşındakinden beklemeyeceksin

0|0
    0|0
  • Gayet rahat olsan olursun.

0|0
    0|0
  • üstte oturup gitgeller yaparken klitorisini sürtmeyi denedinmi...

0|0
    0|0
  • Konsantre olamiyosun ya da partnerinde is yok

0|0
    0|0
  • yanlıs kısı ya da pıskolojıkkk

0|0
    0|0
  • Demek ki erkek zevklendirmesini bilmiyor.

0|0
    0|0
  • kaygılarından uzaklas

0|0
    0|0
  • Mastbyon yapiyonm

0|0
    0|0
  • partnerle ilgisi olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Masta kendini alistirdiysan olabilir

0|0
    0|0
  • mastda sadece o ince noktayı uyarıyorsun ama ilişkide ise içeri git gel sadece orgazm için bunların hepsi lazım ve uzun süre lazım mastdaki gibi kısa olmaz kızlarda

0|0
    0|0
  • Penis yetersiz kalıyordur ebat boy işlev

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin zamanında klitoris ile fazla orgazm olan kızların dertleri aynı kolayı var eşin sevgilin neyse bir tarafdan çapraz dan klitorisini okşayıp orgazm olmanı sağlayacak çok kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Partnerinden

0|1
    0|0
  • Bende öyle oluyorum üstten yaptık ama boşalmadım ben o boşaldı sonra evde kendim kendime yaptım boşaldım alışkınlık oldu galiba bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...